Pobočky

Makléři

Blanka Štalzerová

Vedoucí pobočky Úvaly Jiráskova 656, Úvaly 250 82

E-mail: blanka.stalzerova@nextreality.cz
Telefon: 800 700 099

Nemovitosti makléře
(nebude zveřejněn)
(nebude zveřejněn)
(nebude zveřejněn)

Chcete změnit svůj život?
Hledáte práci s lidmi, komunikaci a zábavu?
Nechcete nudu a toužíte pracovat v terénu a cestovat?
Tak se nám ozvěte a nastartujte svou dráhu realitního makléře.

(nebude zveřejněn)
Vybrat soubor
Vybrat soubor

Reference makléře

Chci touto cestou moc poděkovat realitní makléřce pí. Blance Štalzerové za skvělou spolupráci, profesionální a lidský přístup při realizaci koupi bytu mými klienty. Vše bylo perfektní a sladěné. Pí. Štalzerové přeji mnoho dalších úspěchů a spokojených klientů.

05. 08. 2019, Junková Lucie

Rozhodla jsem se v tomto roce prodat chalupu v Hudlicích. Dlouho jsem se nemohla k prodeji odhodlat, odrazovala mě špatná pověst realitních kanceláří. Nakonec jsem se v únoru obrátila na NEXTREALITY- ujala se mě paní Blanka Śtalzerova. Prodej byl uskutečněn v dubnu. Už při prvním setkání s paní Štalzerovou, jsem se přestala bát. Vše mi srozumitelně vysvětlila, byla moc milá. HODNOCENI - v dotaznících se většinou uvádí tabulka spokojenosti, kde 10 bodů znamená nejvíce, 0 bodů nejméně , tak tedy - hodnocení paní Štalzerové: profesionalita = 10 bodů, vysvětlení všech mých dotazů = 10 bodů, trpělivost = 10 bodů, rychlost prodeje = 10 bodů, lidský přístup = tak tady 10 bodů nestačí = 1000 bodů. Pořád se mi zdá, že to byl jen krásný sen. Nebyl, díky paní ŠTALZEROVÉ, které si za celý průběh akce a její lidskost nesmírně vážím. Určitě NEXTREALITY budu doporučovat. Byla jsem pochválena i od kupujících, že jsem vybrala výbornou realitku. Na paní ŠTALZEROVÉ JE VIDĚT, ŽE JI PRÁCE BAVÍ.

17. 05. 2019, Jitka Sedlecká

Již jsem jednou psal o vaší obětavé a vždy usměvavé pracovnici p. Štalzerové, která má kdykoli čas vám pomoci, dokonce i v sobotu či v neděli. Koupil jsem díky ní dva byty, jedno parkovací stání a prodal jeden byt. Čtrnáct let jsem dělal managera v obchodním řetězci a takovou kolegyni bych hned angažoval.

25. 03. 2019, Jan Paulus

Děkuji za vstřícný profesionální přístup a stálou pohodu při jednáních o prodeji z nichž jsem cítil jistotu bezproblémového prodeje, Vaše kolegyně paní Blanka Štazlerová je jistota i pro další klienty. Děkuji

28. 01. 2019, Koudela

S paní makléřkou Blankou Štalzerovou jsem spolupracovala již po několikáté a vždy jsem byla s jejími službami nadmíru spokojená. Je naprostý profesionál, ale při tom neztrácí přátelský a empatický přístup.

08. 01. 2019, Jaroslava Zedníková

Děkuji paní Štalzerové za trpělivost se kterou mne seznámila s postupem při prodeji pozemku. Je velice ochotná, přívětivá, pohodová, přes velkou vzdálenost vždy dojednány a dodrženy časové termíny. Rychlé a kvalitní jednání, příprava a vyřízení všeho potřebného bez zbytečných průtahů. Je to odbornice na svém místě. S její prací jsem velmi spokojena.

10. 12. 2018, Alena Navratilova

Rozhodl jsem se touto cestou ocenit paní Blanku Štalzerovou, se kterou jsem měl tu čest spolupracovat když jsem sháněl pro sebe, přítelkyni a svého malého synka střechu nad hlavou. Měl jsem to štěstí, že u bytu, který se mi zalíbil, byla realitní makléřkou právě ona. Celá cesta od první prohlídky bytu až do nedělního (25. 11. 2018) předání klíčů proběhla k mé naprosté spokojenosti. Paní Štalzerová po celou tu dobu jednala rychle, profesionálně, o všem mě vždy okamžitě informovala a vždy mi vyšla maximálně vstříc. Vzhledem k tomu, že jsem poměrně mladý člověk a nikdy předtím jsem celým procesem ohledně koupi bytu neprošel, mnohokrát jsem byl nucen paní Štalzerové volat a ptát se - vždy ochotně a trpělivě pomohla a vše mi vysvětlila od základů tak, abych tomu porozuměl. Když paní Štalzerová zjistila, že je špatně udělaná vnější izolace, sama od sebe začala komunikovat s bytovým družstvem a zajistila řešení, aby se "Vaše miminko mělo dobře a bylo v bezpečí". Chtěl bych z pohledu obyčejného člověka říci, že je radost potkat takového profesionála s lidským přístupem, kterým paní Štalzerová skutečně je a já Vám děkuji za to, že takovéto profesionály v týmu máte.

27. 11. 2018, Mgr. Jiří Najman

Byla jsem velmi spokojena s profesionálním a velmi lidským jednáním paní makléřky Blanky Štalzerové. Trpělivě a jasně s námi probrala všechny záludnosti i možnosti převodu a velmi nám tak pomohla. Celou transakci sledovala a okamžitě na vše reagovala.

Lenka Pospíšilová

S prodejem nemovitosti a s prací paní makléřky Blanky Štalzerové jsem byl velmi spokojen. Ochota, rychlost v jednání a férový přístup je u této makléřky samozřejmostí. Velký dík patří paní Štalzerové. Výborný byl i servis Vašeho právního odd., konkrétně paní Mgr. Holubové. Pobočku v Úvalech mohu jen vřele doporučit. Děkuji

Miroslav Petránek

Realitní makléřka paní Blanka Štalzerová je velká profesionálka. Patří jí můj dík. Doporučuji Všem kdo si přejí projít koupí nebo prodejem své nemovitosti beze strachu, v klidu a s radostí, ať se na ni obrátí. Děkuji

Sosnovcová Iveta

Rádi bychom touto cestou poděkovali vaší makléřce paní Blance Štalzerové za neobyčejně profesionální a především lidský přístup. Celá transakce proběhla velmi rychle. Chtěli bychom ocenit zejména fakt, že paní Štalzerova dává přednost fér jednání před výší případné odměny. Pomohla nám v krátké době realizovat náš sen. Děkujeme a rádi ji v případě dalšího nákupu nemovitosti budeme znovu kontaktovat.

Michal a Renáta Sajfertovi

S prací a přístupem makléřky pí.Štalzerové jsem byl po celou dobu prodeje nemovitosti velice spokojen. Děkuji

Josef Šálek

Prostřednictvím vaší realitní kanceláře jsme realizovali prodej bytu. Naší realitní makléřkou byla paní Blanka Štalzerová, pod jejíž režií byl prodej úspěšně proveden. Jsme velice spokojeni s prací paní Štalzerové, všechny její návrhy, postupy a realizace proběhly v naprostém pořádku a bez zbytečných průtahů. Děkujeme a jsme rádi, že jsme využili služeb NEXT REALITY.

Roman a Jiřina Krejčovi

Děláme v realitách dlouho,ale schopných makléřů je opravdu málo,pro to se musí člověk narodit.Můj názor je,že paní Blanka Štalzerová je jednou z mála,která opravdu je na svém místě a patří k těm co to mají v sobě.Maximální spokojenost z naší strany (prodávající),stačilo jen párkrát zvednout telefon,nic víc nebylo třeba a veškerý obchod zajistila na klíč od úplného začátku až do úplného konce včetně podpisu KS v místě našeho bydliště. Jednička s hvězdičkou třikrát podtržená.

Pavel Beran

Dostala jsem osobní doporučení na společnost NEXT REALITY. Kontaktovala mě paní Blanka Štalzerová. Prodej nemovitostí, které vlastní tři majitelé není nikdy bez problémů. Paní Štalzerová se k nám chovala velmi profesionálně. Dodržela všechny dohody a termíny. Vždy dokázala ve všech situacích reagovat klidně a s úsměvem. Měla jsem obavy ze spolupráce s realitním makléřem. To vyplývalo z čerstvé zkušenosti s jinou realitní společností. Paní Štalzerové touto cestou chci poděkovat. Opět jsem se přesvědčila, jak je důležité vybrat správné lidi na různé pracovní pozice.

Milena Kučerová

Paní Blanka Štalzerová prokázala, při jednání s prodávajícími nemovitosti, svoje profesionální kvality.

Tomáš Burian

Všem vřele doporučuji paní Blanku Štalzerovou. Výborná - rychlá komunikace a profesionální jednání. Mockrát jí děkuji za zprostředkování koupi pozemku, kde vše běželo hladce, na profesionální úrovni a vždy mi vyšla vstříc. Ještě jednou jí moc DĚKUJI.

Martin Dubec

Paní Štalzerová byla od první chvíle velmi milá s profesionálním přístupem. Na rovinu nám vždy řekla plusy a mínusy daného pozemku. Snažila se maximálně vyjít vstříc všem našim požadavkům. Celá koupě pozemku byla s její pomocí naprosto bez problémů a až nečekaně jednoduchá. Moc Vám děkujeme.

Svobodovi

Paní realitní makléřka Blanka Štalzerová byla vynikající, moc za ní děkuji!

Barbora Hlinková

Dobrý den, chtěla bych zde velice poděkovat za skvělou spolupráci s paní Blankou Štalzerovou z Next Reality, která pro nás od začátku dělala vše, řekla bych nad rámec jejích pracovních povinností. Velmi dobře se nám s ní spolupracovalo, vždy nám vyšla vstříc, od začátku nám dala všechny informace, ne proto aby za každou cenu prodala, ale abychom se mohli správně rozhodnout a byli spokojeni. Vždyť místo k bydlení si člověk vybírá jen párkrát za život.. Dokonce byla ochotna se s námi sejít ve večerních hodinách, abychom nemuseli jako pracující čerpat dovolenou a stihli dojezd až z Vysočiny.. Vždy jsme s ní pořešili, co jsme potřebovali, vždy nám ochotně poradila i další návaznosti např. ohledně financování, spolupracovala se všemi zúčastněnými stranami, vždy nám vše pomohla připravit (smlouvy), byla dostupná na telefonu, e-mailu a osobně velmi milá a usměvavá. Přítel je neslyšící a ani jeho handicap nebyl problém. Při jednání se počkalo na tlumočení a v případě potřeby zopakovalo. Dokonce jsme ani neměli hlídání a návštěvu v pražské kanceláři jsme absolvovali s dětmi a i to se zvládlo. Kéž by všichni realitní makléři byli takoví trpěliví a lidští! Děkujeme, jsme rádi, že po dlouhém hledání na internetu jsme našli ten správný pozemek a myslím, že hlavně díky ní to vše doběhlo do zdárného konce, neboť i když na něj bylo více zájemců a my museli řešit financování, tak pozemek je konečně zaplacený a nyní se přepisuje na katastru.. :-) Přejeme Vašim klientům, aby měli také takové štěstí jako jsme měli my. Ještě jednou děkujeme a přejeme hezké jarní dny.

Havlíčková

Tímto bych chtěla poděkovat celému Vašemu týmu za skvělou práci při prodeji mého bytu ( bytů). Obzvláště pak " Mé " makléřce paní Blance Štalzerové, spolupráce s ní byla skvělá nejen po profesní stránce, ale i té lidské. Děkuji a přeji hodně spokojených zákazníků

Diana Holotová

chtěla bych vyjádřit uznání paní makléřce Blance Štalzerové, která pro nás ve velmi krátkém čase a s naprosto hladkým průběhem zrealizovala nákup i prodej nemovitostí. Máte ve svém týmu odborníka, který vaší realitní kancelář skvěle reprezentuje. Děkujeme.

Jaroslava Boubínová

S paní Štalzerovou se mi komunikovalo velice dobře, vždy se ozvala, když jsem něco potřebovala projednat. Je to profesionálka. Pokud budu ještě něco prodávat či kupovat, ráda se na ni obrátím.

Irena Ajjanová

Ráda bych tímto způsobem poděkovala paní makléřce Blance Štalzerové za naprosto dokonalý a profesionální servis při prodeji mého RD. Dům jsem nabízela přes jinou realitní kancelář, kde to vše jakoby spalo. Odstoupila jsem tedy od jejich servisu a kontaktovala jsem paní Štalzerovou. Během pár dnů začali jezdit na prohlídky zájemci a dům se k mojí plné spokojenosti rychle prodal. Paní Štalzerová má decentní jednání a vše s čím měli problém kupující, bravurně vyřešila . Jsem s její prací naprosto spokojená a vím že se na paní Štalzerovou znovu obrátím až budu potřebovat realitní služby. DĚKUJI!

Hana Hrdličková

Chtěla bych poděkovat paní Blance Štalzerové za skvělou práci. Prodala nám 2 nemovitosti ve velmi krátké době. Je vidět že ji práce opravdu baví, a že pro ni má cit. Je velmi pohotová a má hodně zkušeností. Moc ji děkuji a doporučuji ji dalším Vašim zákazníkům. Ještě jednou ji moc děkuji a přeji hezký den.

Kučerová

Ocenění makléře

2016
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
Únor 2019
Říjen 2018
Duben 2018
Leden 2018
Srpen 2017
Červen 2017
Duben 2017
Březen 2017
Říjen 2016
Září 2015
Srpen 2015
Červenec 2015
Červen 2015
Květen 2015
Duben 2015
Červenec 2014
Březen 2014
Červenec 2013
Duben 2013
Září 2012
Srpen 2012
Květen 2012
Prosinec 2011
Září 2011
Počet rezervací
Duben 2018
Počet rezervací
Únor 2017
Počet rezervací
Červen 2015

Nemovitosti makléře (19)

Chata na pozemku 1310 m2 v obci Horoušany, Horoušánky, všechny IS k napojení, Praha Klánovice 7 km.

Zahradní, Horoušany, Praha-východ

Samostatný, cihlová budova, 130 m²

4 995 000 CZK (za nemovitost)

Cena včetně právního a finančního servisu plus poplatky.

Výhradně slunný pozemek 1310 m2 v obci Horoušany/Horoušánky, všechny IS k napojení, Praha 7 km.

Zahradní, Horoušany, Praha-východ

Pro bydlení

4 995 000 CZK (za nemovitost)

Cena včetně právních a fin. služeb plus poplatky.

Nabízíme exkluzivně byt v OV, 1+1 vel. 38 m2, po rekonstr. Bojanovická, Praha 4, výhledy do zeleně.

Bojanovická, Záběhlice, Praha 4

1+1, cihlová budova, 38 m²

3 499 000 CZK (za nemovitost)

Cena včetně právního a fin. servisu+odměna rk..

Pozemek 843 m2 na stavbu RD, Sibřina, okr. Praha východ, všechny inženýrské sítě k napojení, PID.

Sibřina, Praha-východ

Pro bydlení

3 484 400 CZK (za nemovitost)

Cena včetně právních a fin. sluzeb.

Výhradně poz. o vel. 1001 m2 k zástavbě, Břežany II, u obce Tuklaty. Elektřina, jímka, studna.

Břežany II, Kolín

Pro bydlení

2 370 000 CZK (za nemovitost)

Kompletní cena včetně právních a fin. sluzeb.

Chata 2+kk k trvalému bydlení u obce Tuklaty, Břežany II, poz. 1001 m2, jímka, voda, elektřina.

Břežany II, Kolín

Samostatný, dřevěná budova, 50 m²

2 370 000 CZK (za nemovitost)

Kompletní cena včetně právních a fin. sluzeb.

Zděný RD k trval. bydl. 4 pokoje+podkroví, zahrada, bazén, garáž, Slapsko, Praha 1 hod., lesy, koně.

Slapsko, Tábor

Samostatný, cihlová budova, 200 m²

3 250 000 CZK (za nemovitost)

Cena včetně právních a fin. služeb.

Exkluzivně nebyt. prostor typu atelier 4 +kk, 118 m2, 2x toaleta, 1x sprchový kout, Slaný.

Vítězná, Slaný, Kladno

4+kk, panelová budova, 118 m²

2 100 000 CZK (za nemovitost)

Kompletní cena včetně právního a fin. servisu.

Stav. poz. 6008 m2 pro stavbu RD až 2 patra (možnost koní), Rožďalovice, Nymburk, sítě u poz., vlak

Rožďalovice, Nymburk

Pro bydlení

1 250 000 CZK (za nemovitost)

Cena včetně provize a právního i finančního servisu.

Výhradně nabízíme pronájem zděného objektu o ploše 1550 m2, obec Domoušice, okr. Louny, Praha 59 km

Domoušice, Louny

Sklad, cihlová budova, 1550 m²

30 000 CZK (za měsíc)

+ odměna RK + 30000 akontace

Vaše osobní údaje jsou společností NEXT REALITY zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 – GDPR

Používáním webu NEXT REALITY souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti web používá soubory Cookies

Rozumím