Pobočky

Makléři

Bedřich Petržilka

Vedoucí pobočky NEXT REALITY Hodonín Velkomoravská 4017/77, Hodonín 695 01

E-mail: bedrich.petrzilka@nextreality.cz
Telefon: 800 700 099

Nemovitosti makléře
(nebude zveřejněn)
(nebude zveřejněn)
(nebude zveřejněn)

Chcete změnit svůj život?
Hledáte práci s lidmi, komunikaci a zábavu?
Nechcete nudu a toužíte pracovat v terénu a cestovat?
Tak se nám ozvěte a nastartujte svou dráhu realitního makléře.

(nebude zveřejněn)
Vybrat soubor
Vybrat soubor

Reference makléře

S panem Petržilkou jsem se setkala při prodeji rod. domku po rodičích. Dostala jsem na něj reference od známých, kteří také využili jeho služeb a byli velmi spokojeni.. Velmi nám pomohl již při přípravě domu k prodeji. Je velmi ochotný a vstřícný, několik schůzek jsme měli o sobotách a nedělích. Chci mu touto cestou moc poděkovat za profesionální a laskavý přístup k nám zákazníkům a to jak prodávajícím, tak ke kupujícím. Jednání probíhalo vždy v přátelském a pohodovém duchu.

29. 01. 2021, Blahová Anna

Díky panu Petržílkovy jsme si neměli na co stěžovat. Vše vysvětlil, zařídil a byl velmi vstřícný i v času svého volna

18. 10. 2020, Richard Nedvídek

Dovolte abychom vyjádřili VELKÉ PODĚKOVÁNÍ makléři panu Bedřichovi Petržilkovi z pobočky Hodonín a paní Stanislavě Staňkové hypoteční poradkyni z pobočky Hodonín.Jejich mimořádný, profesionální a laskavý přístup v jednaní se zákazníkem dává každému pocit absolutní jedinečnosti. Jejich práce nezná časové omezení a vždy se zařídili k absolutní spokojenosti. Velké poděkování i díky oběma. . Jen málokdy je možné se setkat s takovou profesionalitou. Přejeme hodně spokojených zákazníků a hodně úspěchů v pracovním i soukromém životě..

31. 03. 2020, Petra a Vlastimil Birešovi

Dovoluji si touto cestou poděkovat a také velmi pochválit vašeho makléře z Next reality v Hodoníně, pana Bedřicha Petržilku. V této nelehké době se choval naprosto profesionálně, ale také lidsky, byl ve všem spolehlivý, vždy plnil dané slovo, a tak nás dovedl ke zdárnému konci. Nemovitost jsme předali kupci ve čtvrtek 27.března 2020 k oboustranné spokojenosti. Ještě jednou děkuji vaší Next reality i panu Petržilkovi.

30. 03. 2020, Mgr. Drahomíra Šimková a manželé Birešovi

Dovoluji si touto cestou vyjádřit svou maximální spokojenost se službami Vašeho makléře Bedřicha Petržílky, který mi pomáhal prodat bytovou jednotku v Prostějově. Jeho přístup byl nadstandardní, byl velice ochotný, poradil mi a vše vyřídil velmi rychle, k mé naprosté spokojenosti. Ještě jednou velice děkuji a v budoucnosti se ráda na pana Petržílku opět obrátím.

Mgr. Dana Šmerdová

Děkujeme panu Petržilkovi za realizaci koupě pozemku. Komunikace s ním byla bez problémů, vše potřebné vyřídil a pro nás potřebné informace zjistil.

Benáčkovi

Chtěl bych touto cestou poděkovat panu makléři Bedřichu Petržílkovi za jeho profesionální přístup k zákazníkovi. Po setkání s ním jsem nabyl dojmu, že mu nevadí jestli je noc nebo den a vždy Vám ochotně vše vysvětlí se vším pomůže. Vřele doporučuji ostatním zákazníkům.

Jar. Vlček

Pan Petržilka je velmi ochotný, akční, spolehlivý člověk. Jsme rádi, že jsme naši nemovitost prodávali právě s jeho pomocí. Prodej proběhl neskutečně rychle a bez problémů. Pan Petržilka je opravdový profesionál. Moc mu děkujeme a doporučujeme všem.

M. Brandejsová a sestry

Chtěli bychom poděkovat panu Petržílkovi, prodal naši nemovitost rychle a byli jsme s jeho profesionálním jednáním velmi spokojeni. Chválíme a doporučujeme.

Renata Foltýnová

Chtěl bych Vám touto cestou poděkovat vaší realitní kanceláři a to zejména panu Petržilkovi Bedřichovi za velmi profesionální přístup ve věci pronájmu komerčních prostor. Můžete být hrdý na to, jaké máte schopné lidi ve Vašem týmu. Zejména pana Petržilku budu vřele doporučovat mým známým. Ještě jednou děkuji

Dvořák Zdeněk st

Pan Bedřich Petržílka je člověk na svém místě. Naši nemovitost prodal velmi rychle a i v napjatých situacích, které nevznikly jeho vinou, zachoval klid a profesionalitu a podpořil nás. Děkujeme moc, chválíme a doporučujeme !!

Sloukovi

Při realizaci prodeje panem Petržílkem jsem byl velice spokojen, příjemné vystupování a vše proběhlo rychle, mohu jen doporučit.

Karel Kratochvil

Děkujeme za koupi bytu přes pana Bedřicha Petržilku. Perfektní jednání, přístup, podání informací. No prostě vše super. Moc děkujeme.

Konečná

Ocenění makléře

2018
Únor 2011

Nemovitosti makléře (5)

Prodej, zahrada, CP 1.650 m2, "ráj rybářů", slepé rameno Moravy, Veselí nad Moravou, okres Hodonín

Veselí nad Moravou, Hodonín

Zahrada

1 696 800 CZK (za nemovitost)

včetně provize, v níž je zahrnut veškerý finanční i právní servis

Prodej, stavební pozemek, CP 655 m2, Javorník, okres Hodonín

Javorník, Hodonín

Pro bydlení

1 000 000 CZK (za nemovitost)

+ provize realitní kanceláře

Prodej byt 2+kk, CP 65 m2, Strážovice, okres Hodonín.

Strážovice, Hodonín

2+kk, cihlová budova, 71 m²

2 690 000 CZK (za nemovitost)

+ provize realitní kanceláře

Pronájem kanceláře, CP 71,2 m2, OV, dvorek, přízemí, klimatizace, 2 x WC, tř. 1. máje, Břeclav

třída 1. máje, Břeclav

Kanceláře, cihlová budova, 0 m²

15 000 CZK (za měsíc)

včetně energií, + provize realitní kanceláře + kauce

Prodej domu s komerčním prostorem a dvěmi bytovými jednotkami, Zakřany, okres Brno - venkov

Zakřany, Brno-venkov

Obchodní, cihlová budova, 0 m²

5 199 000 CZK (za nemovitost)

+ provize realitní kanceláře

Vaše osobní údaje jsou společností NEXT REALITY zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 – GDPR

Používáním webu NEXT REALITY souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti web používá soubory Cookies

Rozumím