Pobočky

Makléři

Mgr. Petr Puchmertl

Vedoucí pobočky NEXT REALITY Praha 2 Anglická 583/11, Praha 2 120 00

E-mail: petr.puchmertl@nextreality.cz
Telefon: 800 700 099

Nemovitosti makléře
Vzdělání makléře:
(nebude zveřejněn)
(nebude zveřejněn)
(nebude zveřejněn)

Chcete změnit svůj život?
Hledáte práci s lidmi, komunikaci a zábavu?
Nechcete nudu a toužíte pracovat v terénu a cestovat?
Tak se nám ozvěte a nastartujte svou dráhu realitního makléře.

(nebude zveřejněn)
Vybrat soubor
Vybrat soubor

Reference makléře

Pan Puchmertl se maximálně věnoval velmi komplikovanému a složitému prodeji mojí nemovitosti (kde byl podíl na nemovitosti nezletilých děti a vše muselo projít opatrovnickým soudem). Jeho přístup byl profesionální. Komunikace a právní pomoc při prodeji byla na velmi vysoké úrovni. Byla jsem s jeho službami velmi spokojená. Vše nakonec proběhlo hladce a relativně rychle. Děkuji.

Martina Vaňhová

Pana Petra Puchmertla nám doporučila známá, které pomáhal s prodejem bytu. Byla s ním 100% spokojená a my také. Kvalita jeho služeb a osobní přístup nás velmi mile překvapil. Kéž by bylo víc lidí, kteří by tak dobře rozuměli své práci a tak dobře jí odváděli.

Marie Pospíšilová

V roce 2016 jsem jako soudní znalec prováděl ocenění bývalého autoservisu v Čáslavi. Práce byla objednaná panem Mgr. Petrem Puchmertlem. Spolupráce při prováděném ocenění byla velmi dobrá. V budoucnu budu rád, pokud bude spolupráce i nadále pokračovat.

Josef Liška

Pan Mgr. Petr Puchmertl se mi maximálně věnoval při prodeji nemovitosti. Jeho přístup byl příjemný, vstřícný, seriózní, snažil se mi dobře poradil. Byla jsem s jeho službami spokojená. Budu-li ještě v budoucnu potřebovat realitní služby, určitě se obrátím na pana Puchmertla.

Dagmar Holečková

Chtěla bych touto cestou především poděkovat panu Petrovi Puchmertlovi, který v minulém roce zprostředkoval prodej našeho pozemku v Berouně, který nebyl jednoduchý a vlekl se po dobu mnoha let. Jeho přístup byl vysoce profesionální, ale přitom zdvořilý, velmi osobní a přátelský. Bylo nám jasné, že se můžeme na něho absolutně spolehnout. Jsem podnikatelka a věřím že na takových kvalitních lidech stoji prosperita každé firmy. Ještě jednou děkuji za celou moji rodinu a mohu tohoto pána vřele doporučit každému vašemu zákazníkovi.

Kateřina Schwippelová

při prodeji bytu jsem se setkala s Petrem Puchmertlem. Jeho přístup byl velmi profesionální. Byla jsem ráda, že jsem se setkala s tak milým člověkem, protože to se v dnešním uspěchaném čase moc nestane. Vše proběhlo velmi rychle, o nic jsem se nemusela starat, takže mu patří stále můj velký dík. Věřím, že i Vy jste rád, že máte ve svém týmu takového člověka a můžete být na něj právem hrdý. Přeji Vám hodně spokojených klientů.

Jarmila H.

S Petrem Puchmertlem jsme absolvovali několik prodejů (byt, chata, chalupa) a konzultačně i nákup pozemku a bytu. Petr byl vždy velmi profi, vždycky to proběhlo úspěšně, snažil se maximalizovat užitek mě jako klienta a přitom byl fér vůči protistraně. Z doby koupě bytu jsem potkal asi desítku dalších makléřů, ale nesahají Petrovi po kotníky!

Ondřej Kuchař

Ráda bych chtěla poděkovat za profesionální spolupráci, přístup a maximální ochotu Vašeho makléře pana Puchmertla, který nám pomáhal s prodejem bytu. Vždy vše probíhalo hladce dle domluvy. Děkujeme

Sandra Zelinková

S panem Mgr. Petrem Puchmertlem jsme již zrealizovali dva obchody. Poprvé nákup nemovitosti a nyní prodej nemovitosti. V obou případech proběhlo vše hladce a bez problémů. Pan Mgr. Puchmertl nám vše vysvětlil a též vše zařídil, můžeme říct, že doslova od A do Z . Spolupráci s Vaší společností a s panem Mgr. Petrem Puchmertlem můžeme Všem vřele doporučit.

Vladislav a Nadiya Březinovi

Ocenění makléře

2016
Duben 2016
Srpen 2013
Červen 2013
Únor 2010

Nemovitosti makléře (4)

Pozemek na RD, Radotín, 719 m2, kompletní IS

Jarmily Novotné, Radotín, Praha 16

Pro bydlení

8 980 000 CZK (za nemovitost)

Ideální 1/2 RD s garáží, UP 85 m2, zahrádka, Praha Suchdol

Zákolanská, Suchdol, Praha-Suchdol

Samostatný, cihlová budova, 110 m²

4 600 000 CZK (za nemovitost)

Zavedené bistro, UP 61,5 m2, Opletalova ul.

Opletalova, Nové Město, Praha 1

Obchodní, cihlová budova, 0 m²

30 000 CZK (za měsíc)

Ubytovna - prostor k bydlení v 1/2 RD, Praha Suchdol - Zákolanská ulice

Zákolanská, Suchdol, Praha-Suchdol

Jiné, cihlová budova, 0 m²

4 600 000 CZK (za nemovitost)

Vaše osobní údaje jsou společností NEXT REALITY zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 – GDPR

Používáním webu NEXT REALITY souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti web používá soubory Cookies

Rozumím