Pobočky

Makléři

Eva Mikešová

Vedoucí pobočky NEXT REALITY Mikešová Anglická 583/11, Praha - Vinohrady 120 00

E-mail: eva.mikesova@nextreality.cz
Telefon: 800 700 099

Nemovitosti makléře
(nebude zveřejněn)
(nebude zveřejněn)
(nebude zveřejněn)

Chcete změnit svůj život?
Hledáte práci s lidmi, komunikaci a zábavu?
Nechcete nudu a toužíte pracovat v terénu a cestovat?
Tak se nám ozvěte a nastartujte svou dráhu realitního makléře.

(nebude zveřejněn)
Vybrat soubor
Vybrat soubor

Reference makléře

Maximální spokojenost. Nejen že má velmi profesionální přístup, ale dokáže to spojit s lidskostí, ohleduplností a porozuměním pro všechny strany. Pro nás vlastně díky ní nebyl prodej starost ale radost. Vše proběhlo tak jak mělo a myslím, že její péče byla nadstandartní. Ještě jednou moc děkujeme a za nás velká spokojenost.

13. 01. 2020, Karel Stolín

Rádi bychom touto cestou poděkovali makléřce Evě Mikešové za ochotu a profesionální přístup při koupi bytu. Vzhledem k tomu, že jsem kupovali nemovitost v Praze a sami žijeme na Moravě, vše jsme mohli vyřešit korespondenčně a elektronicky. Byla velmi milá a se vším poradila. Je to člověk na svém místě. Také bychom chtěli poděkovat paní Drahomíře Kleinerové za zpracování podkladů pro přiznání k dani z NNV. Děkujeme.

Yousefovi

Chtěl bych ocenit profesionální realizaci nákupu bytu v Klánovicích ve spolupráci s Vaší makléřkou paní Mikešovou. Poskytnutý servis zcela odpovídal evropskému standardu a její reakční doba především v rámci finalizace převodu byla bleskurychlá.

Mika

Chci vyjádřit poděkování paní Šaškové-Mikešové z pobočky Praha 10 za vstřícný a profesionální přístup při vyřizování našeho složitého "případu" při prodeji nemovitosti.

Drahomíra Horáková

Rád bych touto formou poděkoval paní Mikešové za velmi profesionální a lidský přístup , velmi rychlé a bezproblémové vyřízení i ochotu . V dnešní době je realitní trh přesycen různými společnostmi které se rádoby tváří jako seriozní ,ale opravdu seriozních je velmi málo Next reality v zastoupení paní Mikešové patří mezi ně a Já jí za to moc děkuji.

Josef Franc

Rádi bychom touto cestou poděkovali společně s manželem paní Evě Mikešové za skvěle odvedenou práci při prodeji našeho bytu v Uhříněvsi v období 10 -12/2017. Děkujeme.

Manželé Macko

Jsem velice rád, že jsem s prodejem nemovitosti oslovil právě paní Mikešovou. Nejen, že se o vše perfektně postarala, ale dokázala i ve věcech poradit. Jsem naprosto spokojený s celkovým přístupem a nejvíce si považuji jejího lidského jednání. Děkuji za Vaše služby, určitě Vás budu doporučovat.

Tomáš Židlický

Velmi spokojen, jelikož i v tak složité situaci, jakou zvládla (rozvod,ukrutně šťouravý kupec a neůstupná ex atp.), dokázala být milá a nápomocna. Svoji provizi si zcela jistě zasloužila a rád se s ní kdykoli pracovně i mimo zase potkám.

František Veselý

Před několika měsíci jsem spolupracoval s paní Evou Mikešovou ve věci koupi bytu. Velmi příjemně mne překvapila ochota a profesionalita paní Mikešové. Mohu její služby jen vřele doporučit ostatním klientům.

Jakub Pěch

Velice ráda bych pochválila paní makléřku Evu Mikešovou. Díky její profesionalitě jsme byli schopni velice rychle vyřídit pronájem bytu. Jednání z její strany bylo balzámem na duši. Všechny podklady dodala v termínu a během pár dní. Dokonce poslední úpravy ve smlouvách musela připravovat i o víkendu. Takto si představuji, že by měl realitní makléř pracovat. Oproti našim předchozím zkušenostem je to něco zcela nového a nečekaného. Nemohu než paní Mikešovou doporučit. Rozhodně se na ni v budoucnu obrátíme, pokud budeme potřebovat jakékoliv realitní služby.

Lucie Veselá

Paní Mikešové jsem zadal prodej tří pokojového bytu v Praze 4 a byl jsem velice spokojený. Provedla to velice profesionálně. Dobře poradila, cena bytu skvělá a vůbec celá transakce probíhala podle mých představ. Mohu jenom chválit a to bez nad sázky.

Karel Stranský

Ráda bych poděkovala za profesionální a příjemnou pomoc při prodeji bytu mojí maminky. Naší makléřkou byla paní Eva Šašková Mikešová, se kterou probíhala spolupráce hladce a k naší plné spokojenosti. Byt se podařilo prodat v poměrně krátké době a za velmi slušnou cenu. Pokud se v průběhu prodeje vyskytl problém, tak si s ním paní Eva hravě poradila a vždy měla nějaké řešení. Za vše tedy děkujeme jak jí, tak celé společnosti Next Reality.

Eva Trojanová

Rád bych zde zanechal pár upřímných a pravdivých slov. Osobně jsem byl spokojený s navázáním spolupráce a ochotou prohlídek a osobní komunikací. Hlavně velkou pomoci co se týče možností jak vyhovět klientovi. Děkuji za zprostředkování koupě již našeho domu, který díky tomu udělal naši rodině střechu nad hlavou a dal i možnost v Uhříněvsi založit Kung Fu by HSCP centrálu: CVIČENÍ PRO DĚTI, ŽENY I MUŽE. Takže jménem HSCP i rodiny Kolínských děkuji a doporučuji!

František Kolínský

Letos jsem spolupracovala s paní Evou Mikešovou na prodeji našeho domu. Chtěla bych tímto poděkovat za spolupráci s ní. Byla velmi milá a profesionální. Vše, co domluvila vždy platilo. Služby poskytovala s maximální rychlostí a k naší plné spokojenosti. Děkuji za spolupráci

Blanka Konrádová

Ocenění makléře

2018
Červenec 2017
Prosinec 2010
Leden 2010
Prosinec 2009

Nemovitosti makléře (4)

Byt 3+kk 78 m2, lodžie, sklep, 1. patro, Praha 4 - Újezd u Průhonic, ulice Vodnická

Vodnická, Újezd u Průhonic, Praha-Újezd

3+kk, panelová budova, 78 m²

5 600 000 CZK (za nemovitost)

cena včetně provize RK

ŘRD 4+kk, 118 m2, pozemek 273 m2, 2x parkovací stání, zahradní domek, Obec Herink, Praha východ

Krátká, Herink, Praha-východ

Řadový, cihlová budova, 118 m²

8 500 000 CZK (za nemovitost)

cena včetně provize RK

Družstevní byt 2+kk, 43 m2, sklep, 1. patro, panel, Praha 10 - Horní Měcholupy, ul. Boloňská

Boloňská, Horní Měcholupy, Praha 15

2+kk, panelová budova, 45 m²

3 500 000 CZK (za nemovitost)

cena včetně provize RK

Byt 1+1, 33,5 m2, lodžie, 3. patro, panel, OV, Kladno, ulice Vodárenská

Vodárenská, Kladno

1+1, panelová budova, 33 m²

2 300 000 CZK (za nemovitost)

cena včetně provize RK

Vaše osobní údaje jsou společností NEXT REALITY zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 – GDPR

Používáním webu NEXT REALITY souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti web používá soubory Cookies

Rozumím