Pobočky

Makléři

Marcela Trejbalová

Realitní makléř - Senior NEXT REALITY Kladno náměstí Svobody 1626, Kladno 272 01

E-mail: marcela.trejbalova@nextreality.cz
Telefon: 800 700 099

Nemovitosti makléře
(nebude zveřejněn)
(nebude zveřejněn)
(nebude zveřejněn)

Chcete změnit svůj život?
Hledáte práci s lidmi, komunikaci a zábavu?
Nechcete nudu a toužíte pracovat v terénu a cestovat?
Tak se nám ozvěte a nastartujte svou dráhu realitního makléře.

(nebude zveřejněn)
Vybrat soubor
Vybrat soubor

Reference makléře

Velmi osobitý a profesionální přístup, komunikace byla naprosto úžasná, i přes prodej z jiného města (nemovitost Kladno, my z Brna ) bylo vše výborné....tuto realitní kancelář vřele doporučuji a paní Trejbalovou jakbysmet. Moc děkujeme

29. 06. 2020, Kamila Klímová

Byla jsem opravdu velmi spokojená. Profesionalita, ochota a vstřícnost byly maximální. Svým známým budu doporučovat jen Vás.

29. 06. 2020, Božena Slováčková

Spolupracovat s vaší realitní kanceláří a hlavně s Paní Trejbalovou mi bylo potěšením, což se v téhle době moc nestává. Hlavně jsem ocenil z Vaší strany pozitivní, lidský a trpělivý přístup k celé zdlouhavé patálii s úvěry. S domem jsem velice spokojen. Děkuji

04. 05. 2020, Tomáš Biolek

Chci touto cestou poděkovat paní makléřce Marcele Trejbalové za její vynikající spolupráci při prodeji mé garáže. Paní Trejbalová je velice milá a spolehlivá, vždy mě včas informovala o průběhu prodeje nemovitosti, dodržovala smluvené termíny a proto ji mohu doporučit dalším klientům. Erika Libá

24. 04. 2020, Erika Libá

Požádal jsem o zprostředkování prodeje nemovitosti v Nižboru. Jsem velmi spokojen s přístupem manželů Trejbalových, kteří celou záležitost nabídky a prodeje po všech stránkách zajišťovali. Zvlášť oceňuji jejich profesionální a vstřícné jednání. Realitní kancelář všem příštím zákazníkům doporučit.

21. 03. 2020, M. Tyburec

Ráda Vám píšu pochvalu, protože nic jiného ani napsat nemohu. Spolupráce s Vámi byla jako vždy bezchybná, preferovala jsem pro mě co nejmenší administrativní zátěž a co nejvíce jistoty při prodeji bytu i předchozím pronájmu. Byla jsem stoprocentně spokojená a pokud budu tyto služby opět potřebovat, nebudu váhat ani chvilku a obrátím se na Vás. Moc děkuji, přeji Vám krásný úspěšný rok.

21. 03. 2020, Radka Mejtská

Chtěla bych Vám velice poděkovat za pomoc při pronájmu mého bytu. Spolupráce s Vaší realitní kanceláří je moje první zkušenost "s realitkou" a tato zkušenost je pozitivní. S Vaší prací jsem byla velmi spokojená. Lidské jednání, ochota a profesionalita. Už vím, kam se pro příště obrátit o pomoc s realitním problémem. Děkuji a na shledanou

21. 03. 2020, Stádníková Lucie

Chtěli bychom Vám s přítelem poděkovat za vynikající služby, které jste nám prokázala při prodeji naší nemovitosti v Kladně. Jsme oba časově velmi vytížení a Vy jste za nás vyřídila mnoho důležitých věcí, potřebných k prodeji domu a následně i vše kolem převodu nemovitosti na kupujícího. Kromě profesionality oceňujeme ale i lidský a velmi osobní přístup, díky kterému bylo znát, že nejsme jen jeden případ z mnoha, jako to bohužel bývá u některých RK, které jdou za kvantitou nehledě na kvalitu. Během prodeje jsme jednali i s panem Martinem Trejbalem, který všechny naše dotazy také vždy ochotně a smysluplně vysvětlil. Za mě mohu Vaši kancelář jednoznačně doporučit. Všechno proběhlo rychle a bez problémů, vždy k naší maximální spokojenosti. Děkujeme.

21. 03. 2020, Dagmar Vlková

Děkuji vám za spolupráci. Byla jsem velice spokojená a pokud bych někdy pracovala jako realitní makléř, tak pro vaší RK bych pracovala moc ráda. Ať se vám daří.

21. 03. 2020, Novotná Karin

Přes RK jsme kupovali rekreační chatu. V minulosti jsme měli s jinou realitní kanceláří velmi špatnou zkušenost, do vyřizování koupě jsme tedy šli více než obezřetně. Paní Marcela Trejbalová, pan Martin Trejbal, a i paní Věra Stanislavová, která byla shodou okolností prodávající dané nemovitosti, byli ve všech ohledech mimořádně vstřícní a ochotní, čehož si opravdu ceníme. S důvěrou bychom se na ně obrátili znovu a s čistým svědomím tuto RK rádi dále doporučíme. Jsou to skuteční profesionálové, kteří ovšem nezapomínají ani na lidskou stránku věci. Vše proběhlo bez jakýchkoliv problémů a starostí a tato zkušenost nás přesvědčila o tom, že i v realitním byznysu je přeci jen ještě možné narazit na skutečně kvalitní a slušnou realitní kancelář. Děkujeme!

21. 03. 2020, manželé Ťuchovi

Ráda bych tímto chtěla poděkovat za naprosto hladký průběh všech procedur při prodeji svého bytu v Kladně, jmenovitě potom paní Marcele Trejbalové, jejíž přístup byl naprosto profesionální, korektní a spolehlivý, velmi oceňuji její vstřícnost. Vše proběhlo v pohodové atmosféře a vždy po vzájemné dohodě. Realitní kancelář určitě doporučím svým přátelům a známým.

21. 03. 2020, Markéta Vaváková

Touto cestou bychom Vám rádi poděkovali za velice profesionální a vstřícné jednání při koupi nemovitosti. Od prvního kontaktu přes webovou inzerci jsme se setkali s milým přístupem ze strany manželů Trejbalových. Nejen, že způsob nákupu přizpůsobili momentálním potřebám, ale po celou dobu zprostředkovávali jednání mezi kupující i prodávající stranou způsobem, který se nedá popsat jinak než excelentní. Díky nim celý proces nákupu proběhl hladce a ke spokojenosti všech zúčastněných. Jsem si jista, že při další příležitosti neoslovíme jinou kancelář, protože s Vámi máme garanci úspěšné koupě bez starostí.

21. 03. 2020, Hana Junková

Díky za prodej Vaší společností - zástupcem paní Marcelou Trejbalovou, našeho bytu v ulici Bellušova, Praha 5. Byli jsme mile překvapeni profesionálním přístupem, vyřešením všech potřebných náležitostí s prodejem potřebných. Díky moc.

21. 03. 2020, Lada P.

Chtěl bych tímto poděkovat paní Trejbalové za perfektní spolupráci při prodeji bytu v Plzni. Vše vždy bylo, jak jsme si domluvili a přístup byl velmi vstřícný. Jsem maximálně spokojený a při případných možnostech budu vždy doporučovat.

21. 03. 2020, Valena

Chtěl bych Vám a vašim kolegům z realitní kanceláře poděkovat za pomoc a bezproblémové vyřízení všech záležitostí ohledně prodeje nemovitosti. Výborná práce a kdybych náhodou narazil na někoho, kdo bude řešit stejný problém, tak vás beze všeho doporučím. Děkuji ještě jednou, přeji Vám mnoho úspěchů a spokojených klientů.

21. 03. 2020, Miroslav Korec

Vážení, chci tímto poděkovat paní makléřce Marcele Trejbalové, se kterou jsem měla to potěšení realizovat prodej ne zrovna ideálního stavebního pozemku. Musím ocenit profesionální přístup, znalost věci, ochotu, zejména však velmi příjemné osobní jednání. To vše platí taktéž pro pana ředitele Martina Trejbala. Bylo mi ctí a potěšením se s těmito osobnostmi potkat. Vaši kancelář vždy ráda doporučím. Zároveň chci popřát mnoho úspěchů a dobrých nemovitostí i klientů do budoucna.

21. 03. 2020, Renata Kolářová

Chtěl bych tímto ještě jednou poděkovat za naprosto profesionální až přátelský přístup paní Trejbalové, která měla na starost prodej našeho bytu v Benešovské ulici v Kladně. Pro někoho, kdo se v tomto oboru vůbec nepohybuje je to velmi příjemné a opravdu jsem se velice rád nechal navádět co dál. Někdy to opravdu není snadné, v mnohých institucích jako je katastr v Kladně se opravdu zastavil čas asi někdy před rokem 1989 a mají na vše dostatek času... I v takových situacích pak dokázala paní Trejbalová věc uklidnit a vnést do toho systém a pořádek. Spolupráce s celou kladenskou realitkou pro mě byla velmi milá a překvapilo mě, že se dnes najdou takový profesionálové ve svém oboru, které to i baví a jsou odborně znalí. Ještě jednou moc děkujeme.

21. 03. 2020, Michal a Simona J.

Obrátili jsme se na realitní kancelář, kterou v našem případě zastupovala paní makléř Marcela Trejbalová, se žádostí o pomoc při pronájmu našeho bytu 3+1 v Kladně Švermově. V současné době se nezdržujeme na území České republiky, takže komunikace mezi RK a námi byla o to složitější. Veškerou agendu bylo třeba řešit telefonicky a mailovou poštou. Přesto jsme byli s prací paní makléřky Trejbalové velmi spokojeni. Její velice vstřícný a ochotný přístup, naprosto korektní jednání, obdivuhodná flexibilita i v pozdních večerních hodinách a konstruktivní uvažování, si zaslouží nejenom velký obdiv, ale i upřímné a srdečné díky za její odvedenou práci. Velmi rádi se na ni budeme v budoucnu opět obracet a můžeme s naprostým přesvědčením doporučit jak paní makléřku Trejbalovou, tak i RK, kde jsme byli vždy mile a ochotně osloveni. Rádi bychom touto formou paní Trejbalové a jejímu týmu srdečně poděkovali za jejich angažovanost, kompetentnost, dynamičnost a jejich profesionalitu.

21. 03. 2020, Manželé Hoffmannovi


Nemovitosti makléře (4)

Pronájem bytu 2+kk, Josefa Čapka, Kladno

Josefa Čapka, Kladno

2+kk, cihlová budova, 51 m²

9 500 CZK (za měsíc)

Prodej bytu 1+1/B, Polská, Kladno

Polská, Kladno

1+1, panelová budova, 36 m²

1 680 000 CZK (za nemovitost)

Pronájem bytu 2+kk, Generála Selnera, Kladno

Generála Selnera, Kladno

2+kk, dřevěná budova, 54 m²

12 000 CZK (za měsíc)

Prodej chalupy 253 m2, pozemek 15.219 m2, Mirotín

Mnich, Pelhřimov

Samostatný, cihlová budova, 359 m²

4 480 000 CZK (za nemovitost)

Vaše osobní údaje jsou společností NEXT REALITY zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 – GDPR

Používáním webu NEXT REALITY souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti web používá soubory Cookies

Rozumím