Pobočky

Makléři

Pavla Kunc

Realitní makléř NEXT REALITY Vyškov Smetanovo nábřeží 785/61, Vyškov 682 01

E-mail: pavla.kunc@nextreality.cz
Telefon: 800 700 099

Nemovitosti makléře
Vzdělání makléře:
(nebude zveřejněn)
(nebude zveřejněn)
(nebude zveřejněn)

Chcete změnit svůj život?
Hledáte práci s lidmi, komunikaci a zábavu?
Nechcete nudu a toužíte pracovat v terénu a cestovat?
Tak se nám ozvěte a nastartujte svou dráhu realitního makléře.

(nebude zveřejněn)
Vybrat soubor
Vybrat soubor

Reference makléře

Paní Pavla Kunc je člověk na svém místě. Nemovitost jsem prodávala poprvé, a snad i naposledy. Při mém prodeji bytu nastalo spoustu situací, kdy jsem nevěděla co dělat, jak jednat, ale paní Kunc mi vždy všechno a klidně i několikrát vysvětlila, poradila, pomohla. Prostě když to napíšu, jak mi "zobák narostl", je to skvělá ženská. Přeji vám spoustu dalších spokojených klientů.

21. 09. 2020, Ságnerová Markéta

Chtěl bych vyzdvihnout realitní makléřku P. Kunc za pozitivní přístup prodeje domu v Doubravniku a za její profesionální provedenou práci. Děkuji.

07. 09. 2020, Stanislav Svetnicka

Chtěli bychom vyzdvihnout výbornou spolupráci s realitní makléřkou Pavlou Kunc při nákupu naší nemovitosti. Komunikativní, spolehlivá, lidská, milá žena. Děkujeme.

31. 08. 2020, Kukrechtovi

Chtěl bych vyzvednout velice profesionální jednání makléřky p. P.Kunc při realizaci prodeje naší nemovitosti RD v Doubravníku. Vybral jsem Vaši RK z několika nabízených, pravě na základě již od počátku jasně vysvětlených podmínek prodeje, jejího slušného, vstřícného a lidského jednání. Ta paní to prostě umí, není to násilné, vlezlé, přesvědčování. Pokud bych v budoucnu potřeboval, rád se obrátím popř. doporučím.

31. 08. 2020, Štarha


Nemovitosti makléře (1)

Vaše osobní údaje jsou společností NEXT REALITY zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 – GDPR

Používáním webu NEXT REALITY souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti web používá soubory Cookies

Rozumím