Pobočky

Makléři

Ing. Monika Veličková

Realitní makléř NEXT REALITY Olomouc Litovelská 101/17,  Olomouc 779 00

E-mail: monika.velickova@nextreality.cz
Telefon: 800 700 099

Nemovitosti makléře
Vzdělání makléře:
(nebude zveřejněn)
(nebude zveřejněn)
(nebude zveřejněn)

Chcete změnit svůj život?
Hledáte práci s lidmi, komunikaci a zábavu?
Nechcete nudu a toužíte pracovat v terénu a cestovat?
Tak se nám ozvěte a nastartujte svou dráhu realitního makléře.

(nebude zveřejněn)
Vybrat soubor
Vybrat soubor

Reference makléře

Bezvadné profi jednání. Paní Veličková mi velmi pomohla i s potížemi na katastru, byla stále v kontaktu, nápomocná. Mají dobře udělané smlouvy (i moje právnička je chválila), jsou přehledné, lidské, bez kliček. Ačkoliv jsem byla v roli kupujícího a nemohla jsem si makléře vybrat, byla jsem velmi ráda, že prodej měla na starosti ona. Kdybych prodávala nemovitost, určitě bych se na ni obrátila. Pokud budete nemovitost kupovat a paní Veličková bude v roli makléře, budete velmi spokojeni.

22. 05. 2020, Věra Janáčová

Pokud hledáte někoho, kdo je profesionál v oboru realit, tak určitě zvolte Ing. Moniku Veličkovou. Moji nemovitost prodala ve velmi krátkém čase, vše dle dohody. Příjemné vystupování, důkladná příprava a věnovaný čas. Jsem velmi spokojen a rozhodně doporučuji i dalším klientům.

30. 04. 2020, Ladislav Lašák

Velké poděkování paní Monice Veličkové, za velmi profesionální jednání, vytrvalost a trpělivost. Díky jejímu přístupu, ochotě vyřešit vniklé komplikace ať´ už na straně katastrálního úřadu nebo s potížemi spojenými s prodejem nemovitostí. Velmi si vážíme odvedené práce a děkujeme za téměř nemožné, avšak ukončené prodáním nemovitosti za velmi důstojných podmínek. Nový majitel, kterého paní Veličková zajistila je skvělý, ponechal jsi starého pejska a přistoupil na všechny podmínky jen díky Moničiným dovednostem. Vznikající komunikace, časové přizpůsobení navzdory tisíců kilometrů. Pokud hledáte možnost, jak prodat Vaši nemovitost, paní Monika Veličková je jednička na trhu.

23. 03. 2020, Jitka Minkova

Rádi bychom poděkovali paní Veličkové za vstřícný přístup. Profesionální a rychlé jednání. Z naší strany velká spokojenost.

20. 03. 2020, Marcela Matušinská


Nemovitosti makléře (2)

NABÍZÍME EXKLUZIVNĚ K PRODEJI RD 6+2, 175M², POZEMEK 1726 M2, RAPOTÍN ( OKRES ŠUMPERK)

Družstevní, Rapotín, Šumperk

Samostatný, smíšená budova, 175 m²

3 600 000 CZK (za nemovitost)

Prodej rodinného domu, chalupy 195 m2, pozemek 455 m2, v obci Kněžpole, Jeseníky

Jiříkov, Bruntál

Samostatný, smíšená budova, 195 m²

info o ceně v RK

Vaše osobní údaje jsou společností NEXT REALITY zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 – GDPR

Používáním webu NEXT REALITY souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti web používá soubory Cookies

Rozumím