Pobočky

Makléři

Mgr. Miroslava Bauerová

Realitní makléř NEXT REALITY PROFI ČB B. Němcové 1692/38, České Budějovice 7 370 01

E-mail: miroslava.bauerova@nextreality.cz
Telefon: 800 700 099

Nemovitosti makléře
Vzdělání makléře:
(nebude zveřejněn)
(nebude zveřejněn)
(nebude zveřejněn)

Chcete změnit svůj život?
Hledáte práci s lidmi, komunikaci a zábavu?
Nechcete nudu a toužíte pracovat v terénu a cestovat?
Tak se nám ozvěte a nastartujte svou dráhu realitního makléře.

(nebude zveřejněn)
Vybrat soubor
Vybrat soubor

Reference makléře

Ráda bych touto cestou ještě jednou moc a moc poděkovala paní magistře Mirce Bauerové za pronájem nemovitosti. Paní makléřka dokázala i za ztížených podmínek způsobených coronavirem pronajmout byt. Pro mne naprosto bez starostí, vše zařídila, neustále byla se mnou v kontaktu. Velice oceňuji milým, vstřícným, profesionální a hlavně lidský přístup. Je to člověk na správném místě. Splnila moje očekáváni a ráda ji doporučím všem známým. Ještě jednou děkuji!

07. 04. 2020, Lucie Volemanová

Děkuji p. Bauerové za profesionální přístup, vstřícnost, ochotu a stále dobrou náladu i přes některé překážky, které se v průběhu realizace vyskytly. Klidně bych p. Bauerovou doporučila svým blízkým, pokud by potřebovali její služby. děkuji.

20. 03. 2020, V. Klimešová

Velmi děkujeme paní Bauerové za vstřícné a rychlé jednání při prodeji i koupi bytu. Paní Bauerová je velice spolehlivá, vše ihned zařídila, věděla si rady při řešení vzniklého problému. Také je velice lidská a rádi jsme s ní spolupracovali. Rádi paní Bauerovou doporučíme.

11. 03. 2020, Lenka Bátinová

Děkujeme paní Bauerové za pomoc při prodeji našeho bytu. Oceňujeme zejména profesionální přístup k celé záležitosti, který zahrnoval veškeré věci spojené s nafocením bytu pomocí profesionálního fotografa, online inzerce, zprostředkování a provádění prohlídek zákazníků jakož i veškerou poradenksou činnost v oblasti orientace na trhu s nemovitostmi. V samotné fázi prodeje bytu zkontaktování s právnickou podporou a doladění všech ostatních nezbytných formalit, ve kterých se běžný smrtelník těžko orientuje. To vše za neustávající dobré nálady a úsměvu na tváři.

05. 03. 2020, Martin Skočdopole

Výborná, velice spolehlivá, energická, příjemná, mohu vřele doporučit.

05. 03. 2020, Roman Vlček

Vše probíhalo dle domluvy. Vstřícnost, obětavost, trpělivost a hlavně fér jednání. Doporučuji a děkuji.

03. 02. 2020, Radek Šmiro

Ráda bych touto cestou poděkovala p. Bauerové za skvělý přístup při koupi nemovitosti. Kvalita jejich služeb, znalosti v daném oboru a osobní přístup mě velmi mile překvapil. Své práci na 100 % rozumí a nebyl žádný problém v komunikaci i mimo pracovní dobu. V budoucnu bych neváhala p. Bauerovou znovu oslovit. Doporučuji a velmi děkuji!

03. 02. 2020, Andrea Tobolková

Děkujeme p. Bauerové za profesionální a vstřícný přístup při prodeji našeho bytu. Všem doporučuji.

09. 01. 2020, Zdenka a Pavel Hymrovi

Moc si vážím odborné a skvělé práce paní Bauerové. Jistě jí doporučím. Je skvělá.

08. 01. 2020, Klára Margušová

Rádi bychom touto cestou ještě jednou poděkovali p. Bauerové za prodej nemovitosti, kdy během jednoho týdne pro nás bez starostí prodala byt. Naprosto nás odzbrojila svým milým, vstřícným, profesionálním a hlavně lidským přístupem. Je to člověk na správném místě. Pomohla nám připravit nemovitost tak, aby působila na zájemce co nejlépe. Umí se na nemovitost dívat očima kupujícího, vidí ji realisticky a ví, na co se zájemci zaměřují. Splnila naše očekáváni a rádi ji doporučíme našim známým. Ještě jednou děkujeme!

22. 11. 2019, Karin Uhlíková, Jakub Plojhar

S paní Bauerovou jsem byla velmi spokojená, vždy mi vyšla vstříc, jednala férově a velmi empaticky. Vždy splnila, co slíbila. Určitě paní Bauerovou doporučím svým známým

18. 10. 2019, Žaneta Matunáková

Ráda bych ještě jednou poděkovala paní Bauerové za velmi příjemné a férové jednání při koupi bytu. Je lidská, spolehlivá a vždy splní to, co slíbí. Vyřizování administrace ohledně koupi bytu zvládla naprosto skvěle, nemusela jsem si s ničím dělat starosti. Určitě paní Bauerovou doporučím svým známým, protože jsem byla velmi spokojená.

02. 10. 2019, Žaneta Matunáková

Díky paní Bauerové jsem velice rychle během jednoho měsíce a bez jakýkoliv starostí prodala byt. Dá se říct, že jsem vše nechala na paní Baurové a má důvěra v ní se velice vyplatila. Nemusela jsem se o nic starat a jako matce na mateřské dovolené mi to velice pomohlo. Nemusela jsem dojíždět, vše jsme ihned řešily telefonicky a do druhého dne vše paní Bauerová vyřešila. Vřele tuto energickou a ochotnou mladou paní všem doporučuji a rozhodně jejich služeb při koupi nemovitosti v budoucnu využiji.

30. 09. 2019, Zuzana Linhartová

Paní Bauerová mi prodávala byt. Její profesionalita a ochota s lidským přístupem mne ohromovala. Při sebemenším problému, ať ze strany banky nebo kupující strany, okamžitě řešila. Pokud bych potřeboval využít služeb realitního makléře, obrátím se na paní Bauerovou.

02. 09. 2019, Miloslav Švarc

Paní Bauerová nám pomáhala s prodejem bytu. S jejími službami jsme byli spokojeni jak po stránce profesionální, tak po stránce lidské. Ke své práci přistupuje velice zodpovědně, jakékoli dotazy či připomínky řeší obratem a její příjemné vystupování nemalým podílem přispívá ke spokojenosti jejích klientů. K dalším službám spojených s prodejem či koupí nemovitosti zcela zaručeně vyhledáme stejného realitního makléře.

24. 07. 2019, Roman Valášek

S paní Bauerovou byla perfektní spolupráce. I když kolem koupi bytu byly dohady z prodávajícím, paní Bauerová vše vyřešila ke spokojenosti obou stran. Kdybych ještě někdy měla kupovat byt - určitě bych kontaktovala tohoto realitního makléře.

17. 07. 2019, Lenka Chrtova

Ocenění makléře

Září 2019

Nemovitosti makléře (26)

Pronájem bytu 3kk 82 m2, U Boru České Budějovice

U Boru, České Budějovice

3+kk, cihlová budova, 118 m²

12 500 CZK (m2/měsíc)

Prodej mezonetového bytu 4+1 182m2, České Budějovice

Fráni Šrámka, České Budějovice

4+1, cihlová budova, 134 m²

4 790 000 CZK (za nemovitost)

Prodej dvougeneračního domu v obci Homole, České Budějovice

Jižní, Homole, České Budějovice

Samostatný, cihlová budova, 165 m²

6 890 000 CZK (za nemovitost)

Prodej penzionu 170 m2, Hojná Voda

Horní Stropnice, České Budějovice

Penzion, kamenná budova, 135 m²

info o ceně v RK

cena na vyžádání u RK

Pronájem nadstandardního bytu 4kk 125m2, Ćeské Budějovice

Dukelská, České Budějovice

4+kk, cihlová budova, 125 m²

19 000 CZK (za měsíc)

Pronájem lékařských ordinací, Poliklinika Český Krumlov

T. G. Masaryka, Český Krumlov

Jiné, cihlová budova, 0 m²

125 CZK (m2/měsíc)

Prodej bytu OV 2kk 50m2, ul. Dělnická České Buějovice

Dělnická, České Budějovice

2+kk, cihlová budova, 50 m²

3 169 000 CZK (za nemovitost)

Prodej chalupy 102m2, Vimperk

Kostelní, Vimperk, Prachatice

Řadový, smíšená budova, 182 m²

1 990 000 CZK (za nemovitost)

Prodej domu 102m2, Vimperk

Kostelní, Vimperk, Prachatice

Řadový, smíšená budova, 102 m²

1 990 000 CZK (za nemovitost)

Pronájem bytu 2+1 55m2, ulice Fr. Šrámka České Budějovice

Fráni Šrámka, České Budějovice

2+1, cihlová budova, 55 m²

9 000 CZK (za měsíc)

Vaše osobní údaje jsou společností NEXT REALITY zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 – GDPR

Používáním webu NEXT REALITY souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti web používá soubory Cookies

Rozumím