Pobočky

Makléři

Roman Láner

Realitní makléř NEXT REALITY Olomouc Litovelská 101/17,  Olomouc 779 00

E-mail: roman.laner@nextreality.cz
Telefon: 800 700 099

Nemovitosti makléře
Motto:

"Jediný způsob, jak dělat dobře svoji práci, je milovat to, co děláš." (Steve Jobs) více informací - www.laner.cz

(nebude zveřejněn)
(nebude zveřejněn)
(nebude zveřejněn)

Chcete změnit svůj život?
Hledáte práci s lidmi, komunikaci a zábavu?
Nechcete nudu a toužíte pracovat v terénu a cestovat?
Tak se nám ozvěte a nastartujte svou dráhu realitního makléře.

(nebude zveřejněn)
Vybrat soubor
Vybrat soubor

Reference makléře

Všechno proběhlo rychle a dokonale. Pan Roman Láner je člověk na svém místě. Rychlost a dokonalost v jednání mu je vlastní.

23. 11. 2019, Milán Pászto.

Měla jsem možnost spolupracovat s více RK ale s panem Lánerem to bylo jiné. Ne jen, že slíbil ale také splnil. Perfektní domluva od sepsání smlouvy až po prodej nemovitosti. Vůbec o nic jsem se nemusela starat. Takových makléřů víc. Děkujeme Romane a přejeme spoustu spokojených klientů.

25. 09. 2019, Šárka Rýparová

Prodával jsem dům přes dvě nejmenované nadnárodní realitky déle než 1 rok. Výsledek 0. Po roce jsem měl pocit že můj dům je za částku kterou jsem požadoval neprodejný.Poté jsem dostal tip na pana Lánera s tím že je to velice schopný a ochotný makléř. S vědomím že nemohu nic ztratit jsem pana Lánera kontaktoval. Týden po podpisu zprostředkovatelské smlouvy už pro mě měl kupce za cenu za kterou to předešlé dvě realitky neuměli rok prodat. Pro mě naprosto neuvěřitelná rychlost. Od pana Lánera jsem měl super servis. Vše zařídil, postaral se, vysvětlil. Spolupráce s panem Lánerem neměla chybičku. Pan Láner je v mých očích opravdový profesionál. Mohu jen doporučit. Děkuji za spolupráci.

13. 09. 2019, Libor Humplík

S panem Lánerem jsme byli velice spokojeni, při prodeji našeho domu. Byl velice ochotný, spolehlivý a komunikace nebyla žádný problém. Vždy zodpověděl naše otázky, které jsme kladli. Rychlost prodeje byla excelentní, a jakýkoliv problém s námi vyřídil jak bylo v jeho silách. Opravdu doporučujeme spolupráci s panem Lánerem pokud přemýšlíte o prodeji nemovitosti.

26. 07. 2019, Pavlína Langová

Suprová spolupráce spolehlivost ochota víc není potřeba co dodávat jen tak dále.

22. 05. 2019, Jolana Servusova

S realitkami nemám moc zkušeností a člověk se doslechne vždy spíše to špatné (protože spokojený člověk nemá potřebu psát dobré reference). Proto jsem ráda, že jsme s přítelem potkali právě pana Lánera. Všechno vyřídil k naší spokojenosti a určitě bychom se na něj obrátili znovu. Jednání profesionální, ale zároveň přátelské, toho si obzvlášť vážíme, protože to neumí každý. Stejně velký dík a chvála patří i panu Dostálovi, který nám vyřizuje finanční stránku koupě bytu od hypotéky po pojištění. Bez něho by se nám v tomto orientovalo velice těžko. Spolupráci s Next reality, konkrétně s panem Lánerem a panem Dostálem doporučujeme a doporučili bychom i našim známým :)

14. 05. 2019, Hana Válková

Všem vřele doporučuji, úžasný chlap a obchodník. Jednání seriózní spíše přátelské. Velmi jsem byl spokojený, za přístup a profesionalitu.

26. 04. 2019, Jan Kadera

Jednanie bolo rýchle, profesionálne a príjemné. Realizácia obchodu prebehla hladko, bez komplikácii. Doporučujem.

18. 04. 2019, Miroslav Pokryvač

V minulosti jsem měl spíše špatné zkušenosti s realitkami. Proto, když jsme kupovali domek, jsem byl ze začátku skeptický co se týká komunikace a přístupu RK. Ale po pár dnech mi pan Láner dokázal, že i v tomto oboru se najdou lidé, které tato práce baví a dělají ji s potěšením. Veškeré dotazy na které jsme si vzpomněli ať už byly zásadní, doplňkové nebo z naší strany jen zvídavé nám zodpověděl hned nebo do pár minut, pokud musel kontaktovat původní majitele. Celou transakcí nás od prohlídky, přes podpis smluv až do předání klíčů provázel a instruoval jak bylo potřeba. Dokonce i teď když už měsíc bydlíme a ladíme ještě pár věcí nám radí, kde je nejlepší zajít s danými papíry. Za nás s touto realitkou a konkrétně s panem Lánerem a panem Dostálem absolutní spokojenost a doporučil bych známým.

20. 02. 2019, Martin Pospíšil

Pokud potřebujete pomoci při prodeji jakékoliv nemovitosti, tak Vám vřele mohu doporučit tohoto makléře. Své motto: "Jediný způsob, jak dělat dobře svoji práci, je milovat to, co děláš." opravdu dodržuje. Vstřícnost tohoto makléře je na velmi profesionální stránce. Na webovém prohlížeči jsem zadal, že potřebuji prodat stavební pozemek. Našel jsem stránky nejlepší realitní makléři v Olomouckém kraji. Kontaktovali mě ihned a řekli, že mě bude kontaktovat makléř, který opravdu ve svém oboru vyniká. Kdybych měl podat tzv. feedback je mistr svého oboru. Děkuji Vám pane Láner.

25. 01. 2019, František Navrátil

Velice dekuji za naprosto profesionální přístup při prodeji mého bytu. Vaši práci jste provedl naprosto precizně, v krátkém case a k mé plné spokojenosti.

Petr Mracek

Patřím také, mezi spokojené zákazníky. Využila jsem Vaši realitní kancelář a služby pana Lánera, již po druhé a v obou případech vše proběhlo rychle a nebyl jediný problém ohledně vyhotovení a podpisu smluv. Spolu s panem Lánerem a Dohnalem jsme vyřešili i malý problém s neuspokojenou zájemkyní, která svým přístupem k obchodu, byt nedostala a ihned pánové zajistili další zájemce a vše proběhlo k mé spokojenosti. Děkuji a doporučuji.

Alena Partschová

Děkuji za profesionální přístup, rychlé jednání. Pan Láner zařídil vše potřebné kolem pronájmu, včetně smluv. Zajímal se i po uskutečnění podpisu jak vše probíhá a zda je vše v pořádku. Za nás naprostá spokojenost a určitě příště služeb opět využijeme.

Martina Křistková

Chtěl bych touto cestou poděkovat panu Romanovi Lánerovi za zprostředkování prodeje bytové jednotky v Olomouci. Jeho přístup byl velice profesionální a přitom lidský, na nastalé situace reagoval okamžitě. Ve všech činnostech byl naprosto přesný a dochvilný. Díky těmto zkušenostem vaše společnost získala vděčného zákazníka, který se na vás v případě potřeby určitě znovu obrátí a vaše služby bude doporučovat.

Kamil Zdráhal

Profesionální, zároveň ale i přátelský přístup, rychle a bezproblémové jednaní. Pana Lánera jako makléře určitě doporučuji.

Hana Prochazkova

Přes problémy se změnami zastupující osoby, vše proběhlo rychle a bez zbytečných průtahů. Máme v úmyslu další investice a tak asi využijeme znovu pana Lánera.

Partschová

Profesionální přístup, velmi rychle vše zařízeno, doporučuji.

Lukáš Navratil

Ocenění makléře

Počet rezervací
Duben 2019

Nemovitosti makléře (9)

Nabízíme Exkluzivně k prodeji cihlový byt 2+1, 57 m2, Kojetín ul. Nová

Nová, Kojetín, Přerov

2+1, cihlová budova, 57 m²

995 000 CZK (za nemovitost)

včetně právních poplatků

Exkluzivní prodej pozemku / stavební parcela Olomouc Slavonín 699m2

Zolova, Olomouc

Pro bydlení

2 500 000 CZK (za nemovitost)

včetně právních poplatků

Nabízíme Exkluzivně stavební pozemek v Prostějově

Za Kosteleckou, Prostějov

Pro bydlení

3 550 000 CZK (za nemovitost)

včetně právních poplatků

Nabízíme Exkluzivně k prodeji RD v Ořechově u Uherského Hradiště

Ořechov, Uherské Hradiště

Řadový, cihlová budova, 127 m²

info o ceně v RK

plus provize RK

Nabízíme Exkluzivně k prodeji pozemky Olomouc Slavonín 967 m2

Brněnská, Olomouc

Pro komerční výstavbu

2 950 000 CZK (za nemovitost)

včetně provize RK

Prodej stavebního pozemku 3 200 m2

Vernířovice, Šumperk

Pro bydlení

1 950 000 CZK (za nemovitost)

včetně právního servisu

Nabízíme Exkluzivně k prodeji RD v Moravském Berouně

náměstí 9. května, Moravský Beroun, Olomouc

Rohový, cihlová budova, 425 m²

info o ceně v RK

info o ceně v RK

Nabízíme Exkluzivně k prodeji zahradu 2100m2 v Medlově

Medlov, Olomouc

Zahrada

365 000 CZK (za nemovitost)

včetně právních poplatků

Nabízíme Exkluzivně k prodeji pozemek - orná půda 9745 m2 Olomouc Slavonín

I. P. Pavlova, Olomouc

Zemědělská

16 500 000 CZK (za nemovitost)

info o ceně v RK

Vaše osobní údaje jsou společností NEXT REALITY zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 – GDPR

Používáním webu NEXT REALITY souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti web používá soubory Cookies

Rozumím