Pobočky

Makléři

Klára Šašková

Ředitel kanceláře - majitel licence NEXT REALITY České Budějovice U Výstaviště 749/30, České Budějovice 370 05

E-mail: klara.saskova@nextreality.cz
Telefon: 800 700 099

Nemovitosti makléře
Vzdělání makléře:
(nebude zveřejněn)
(nebude zveřejněn)
(nebude zveřejněn)

Chcete změnit svůj život?
Hledáte práci s lidmi, komunikaci a zábavu?
Nechcete nudu a toužíte pracovat v terénu a cestovat?
Tak se nám ozvěte a nastartujte svou dráhu realitního makléře.

(nebude zveřejněn)
Vybrat soubor
Vybrat soubor

Reference makléře

Paní Šašková nám velice pomohla při prodeji a koupi bytu. Kromě profesionálního i lidského přístupu jsme ocenili především komplexnost služeb poskytovaných realitní kanceláří, kdy nám paní Šašková kromě následné průběžné asistence při prodeji a koupi nemovitosti obratem zpracovala cenovou mapu na tržní cenu srovnatelných nemovitostí v dané lokalitě, zajistila služby zkušeného finančního makléře i právní servis, což nám nakonec uspořilo spoustu peněz, času i sil (už jsme to dříve v menším měřítku absolvovali bez služeb RK a vím, o čem mluvím...). I když se celý proces prodeje starého a koupě nového bytu zdál být velmi komplikovaný, nakonec vše proběhlo podle předem dohodnutého plánu, který byl průběžně upřesňován s ohledem na situaci. Například nás překvapilo, že se povedlo uskutečnit stěhování napřímo bez nutnosti nalezení přechodného třetího bydlení. Odborná zdatnost, spolehlivost, flexibilita a šikovnost paní Šaškové a jejího týmu je k nezaplacení a tuto RK lze jen doporučit. Opravdu velice děkujeme!

13. 01. 2021, Jan Gregor

Paní Klára Šašková je opravdu vynikající makléřka. Profesionalita se u ní snoubí s lidským přístupem, dokáže přesně reagovat na potřeby klienta, je spolehlivá a dokonale se orientuje na trhu nemovitostí. Všem ji mohu jenom doporučit.

20. 10. 2020, Libor Strašek

Chtěl bych poděkovat Vaší kolegyni paní Kláře Šaškové za velmi profesionální přístup a pomoc při prodeji bytu. Ačkoliv z rozhodnutí rodinné rady nakonec k prodeji nedošlo (byt v mém vlastnictví přebírá dcera a bude jej pronajímat), oceňuji skvělý přístup paní Šaškové, velmi dobrou přípravu na setkání a prohlídku bytu, jasné a přesné odpovědi na mé dotazy a přímý postup k cíli jednání. Zkušenosti s realitními kancelářemi v Táboře máme spíše negativní, v případě Vašeho týmu jsem však rád změnil názor v tom, jak může a má práce realitního specialisty vypadat a jak hladce lze záležitosti s prodejem či nákupem nemovitosti vyřešit. Děkuji za vaši perfektní práci a s Vaším dovolením bych všem svým známým, přátelům a příbuzným v případě potřeby Vaši kancelář doporučil.

30. 06. 2020, Otakar Studnička

Moc ráda bych poděkovala paní Klárce Šaškové za její spolupráci při prodeji bytu v Českých Budějovicích. Bylo to vždy milé setkání s profesionálním přístupem, rychlé vyřízení, výborná komunikace, člověk na svém místě :). Velká spokojenost, mohu všem jen doporučit.

24. 04. 2020, Jitka P.

Měla jsem tu příležitost spolupracovat s Next Reality, kterou zastupovala paní Klára Šašková, v době, kdy jsem sháněla novou nemovitost. S jejím přístupem ke klientovi jsem byla velmi spokojená a příjemně překvapená. Určitě bych ji všem kdo se poohlíží po nějaké nemovitosti doporučila jako výbornou makléřku a stratéga :-). Na příjemné vystupování a první dojem velmi dám. Děkuji.

K.Mejcharová

Ráda bych poděkovala paní Kláře Šaškové a jejím kolegům za vstřícný a profesionální přístup, v důsledku kterého jsem se mohla stát majitelkou nemovitosti nedaleko Borovan. Všem zájemcům o nemovitosti v jižních Čechách mohu Kláru Šaškovou vřele doporučit.

Lucie Toniková

Rádi bychom Vám poděkovali za tým pobočky České Budějovice a pod vedením paní Kláry Šaškové .V sobotu 17.8.2019 jsme předali svou milovanou chaloupku do rukou nové majitelky a víme, že je v dobrých rukou a tím se zasloužila právě Klára Šašková. Svou absolutní profesionalitou, pochopením , nic pro ní a její tým nebylo překážkou (vyřešeny do posledního puntíku) a vždy s úsměvem na rtech. Děkujeme a přejeme především zdraví a spoustu dalších spokojených klientů .

Michaela a Miroslav Beníčkovi

Tato mladá dáma je v dnešní době ve světě realit naprostým zjevením! Prodávala mi nemovitost, hledala novou a zařizovala vše okolo stěhování do nového bydliště. Kdyby nebylo potřeba mých podpisů, nemusela jsem "hnout ani prstem". Profesionální, spolehlivá, proaktivní, rychlá, ochotná......samá nej, ale především poctivý člověk na svém místě, skutečný charakter! Pro pány bonus, že jde o krásnou a charismatickou ženu. Paní Klárko, děkuji!

Olga Petrová

Jednoznačně člověk na svém místě. PROFÍK s vstřícným přístupem a hřejivým slovem. Kéž by to tak fungovalo ve všech oblastech života. Bylo nám ctí Vás poznat Klárko,

rodina Mužíkova

Děkuji paní Šaškové za zprostředkování prohlídky bytu, byla velmi milá, profesionální a sympatická. Takové jednání a vystupování by se od ní spoustu makléřů mělo učit!

Daniela R.

Ráda bych chtěla pochválit spolupráci a komunikaci na 100% a profesionalitu pí. Šaškové i pana fotografa za nádherné fotografie a video ,které mi budou památkou na kus mého života v Jílovicích. Naše spolupráce jistě bude pokračovat i nadále plánuji prodej ještě dvou nemovitostí .

Michaela Beníčková

Kupovali jsme byt přes paní Šaškovou. Se vším nám pomohla a to jsme jako mladý pár uvítali. Opravdu velmi milá paní, která jedná rychle, s úsměvem a vždy s ohledem na přání a potřeby zákazníků. Dokonce i když jsme se na paní makléřku obrátili o nějaký čas později s problémem, nabídla nám pomoc a ihned nám začala s problémem pomáhat. Tímto bychom jí chtěli velice poděkovat a popřát jí spoustu takto spokojených zákazníků.

Kateřina

Při prodeji naší nemovitosti jsme byli velice spokojeni s pí. Klárou Šaškovou, jakýkoliv problém nám pomohla vyřešit, jednala velmi rychle a byla velmi ochotná cokoliv zařídit./Vyklízení bytu, úklidovou firmu, veškeré papírování, ubytování atd./ Jako realitní makléřku ji vřele doporučujeme, protože bez ní bychom strávili spoustu času zařizováním věcí na dálku a cest do Č.Budějovic. Jsme velmi rádi, že jsme si ji vybrali a totéž doporučujeme všem ostatním.

Irena Procházková

Rád bych vyjádřil maximální spokojenost s prací a přístupem paní Kláry Šaškové. Jednalo se o pronájem komerčních prostor v ČB za Globusem. Paní Šašková je proaktivní, ochotná a svědomitá. Vše tedy k naší spokojenosti.

Josef Šimána

Profesionální přístup, bezproblémová spolupráce, výborná komunikace a spolehlivost. Takové je jednání s Klárou Šaškovou. Děkuji za spolupráci a mohu jen doporučit.

Kateřina Princová

Jsem velice spokojena s prací makléřky paní Kláry Šašková, je velmi ochotná a milá a případné problémy ihned řeší. Je na ni spolehnutí a vřele doporučuji.

Alena Janiukova

V letošním roce pro nás paní Klára Šašková zajišťovala koupi nemovitosti. Spolupráce s ní byla příjemná, paní K. Šašková je rychlá a spolehlivá. Jako makléřku ji doporučuji.

Miroslava Halámková

V uplynulých dvou letech jsem získal zkušenost při jednání s realitními kancelářemi. Paní Kláru Šaškovou jsem v mém osobním žebříčku vstřícnosti v jednání vyhodnotil jako nejkreativnější a nejkorektnější osobu z 15 nabízejících se realitních makléřů při prodeji nemovitosti. Spolupráce s ní byla velká radost.

J. Volf

Klára Šašková je spolehlivá, komunikativní a rychlá. Co jiného si přát.

Radek Bezkočka

Ocenění makléře

Květen 2019
Březen 2019
Počet rezervací
Květen 2019

Nemovitosti makléře (10)

Prodej, činžovní dům, 790m², včetně komerčních prostor, centrum města, Zámecký Vrch, Karlovy Vary

Zámecký vrch, Karlovy Vary

Řadový, cihlová budova, 790 m²

57 000 000 CZK (za nemovitost)

Cena je uvedena včetně právních služeb a provize RK.

Komerční prostory (660 m2) v přízemí, v centru města, přestavba na byty možná, Hluboká nad Vltavou.

Masarykova, Hluboká nad Vltavou, České Budějovice

Obchodní, cihlová budova, 0 m²

info o ceně v RK

informace o ceně k doptání v RK

Prodej mezonetového bytu (4+1 původně, dnes 3+1, 93m2), Holečkova, centrum města České Budějovice.

Holečkova, České Budějovice

3+1, cihlová budova, 93 m²

6 900 000 CZK (za nemovitost)

Cena je uvedena bez kompletních služeb RK (RP 270.000,- včetně 21% DPH).

Prodej domu (7KK a 2KK) zahrada, terasa, bazén, wellness, parkování, garáž, České Budějovice

Riegrova, České Budějovice

Řadový, cihlová budova, 307 m²

14 500 000 CZK (za nemovitost)

Cena je uvedena včetně kompletních služeb realitní kanceláře Next reality České Budějovice

Barokní apartmánový dům (400 m2, 520 m2), centrum Třeboň, u promenády Berta, parkování.

Husova, Třeboň, Jindřichův Hradec

Řadový, smíšená budova, 400 m²

16 900 000 CZK (za nemovitost)

Cena je uvedena včetně kompletních služeb RK.

Komerční prostory v Třeboni, 3 kanceláře, sklad a ubytovací kapacita 20 lůžek, centrum města.

Husova, Třeboň, Jindřichův Hradec

Obchodní centrum, smíšená budova, 714 m²

16 900 000 CZK (za nemovitost)

Cena je včetně kompletních služeb RK.

Hotel-penzion se 3 apartmány + 4 pokoje, centrum Třeboně u promenády Berta

Husova, Třeboň, Jindřichův Hradec

Hotel, smíšená budova, 400 m²

16 900 000 CZK (za nemovitost)

Cena je uvedena včetně kompletních služeb RK.

Prodej víceúčelového komerčního domu (640 m2) na V.I.P. adrese v centru města Písek.

Havlíčkovo nám., Písek

Řadový, cihlová budova, 640 m²

info o ceně v RK

Informace o ceně v RK.

Prodej domu (7KK a 2KK) zahrada, terasa, bazén, wellness, parkování, garáž, České Budějovice

Riegrova, České Budějovice

Řadový, cihlová budova, 307 m²

14 500 000 CZK (za nemovitost)

Cena je uvedena včetně kompletních služeb realitní kanceláře Next Reality České Budějovice.

Obchodní dům Jemnice (cca 2690 m2 užitná plocha, 2.424 m2 ostatní plocha), vhodná investice

Jemnice, Třebíč

Obchodní centrum, cihlová budova, 5114 m²

15 450 000 CZK (za nemovitost)

Cena je uvedena včetně kompletních služeb RK.

Vaše osobní údaje jsou společností NEXT REALITY zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 – GDPR

Používáním webu NEXT REALITY souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti web používá soubory Cookies

Rozumím