Pobočky

Makléři

Katarína Jurkemíková

Realitní makléř - Senior NEXT REALITY Jindřichův Hradec Školní 77, Jindřichův Hradec 377 01

E-mail: katarina.jurkemikova@nextreality.cz
Telefon: 800 700 099

Nemovitosti makléře
(nebude zveřejněn)
(nebude zveřejněn)
(nebude zveřejněn)

Chcete změnit svůj život?
Hledáte práci s lidmi, komunikaci a zábavu?
Nechcete nudu a toužíte pracovat v terénu a cestovat?
Tak se nám ozvěte a nastartujte svou dráhu realitního makléře.

(nebude zveřejněn)
Vybrat soubor
Vybrat soubor

Reference makléře

Ke spolupráci s paní Jurkemíkovou se mohu vyjádřit jen vysoce kladně, neboť aktivně vyhledávala vhodné klienty. Vždy postupovala profesionálně a spolehlivě, s plným respektem k mým požadavkům na budoucího nájemce.

24. 06. 2020, Z. Pavlásková

Paní Jurkemíková nám opakovaně našla nájemce pro naše nebytové prostory v ČB. Její jednání bylo vždy profesionální a pokud bylo třeba, přijela na jednání i o víkendu. Její činnost hodnotím velmi kladně, protože nás vždy zdárně provedla všemi úkony spojenými se změnou nájemce od ukončení staré smlouvy až k uzavření smlouvy nové, včetně předávacích protokolů. Pokud budeme v budoucnu potřebovat služby realitní kanceláře, určitě se na paní Jurkemíkovou opět obrátíme.

07. 02. 2020, Josef Čejka

Paní Jurkemíkovou jsme si vybrali na doporučení syna. Dnes jsme ukončili prodej chaty se zahradou. Vše proběhlo bez problémů - děkujeme. Paní Jurkemíková nás informovala o prohlídkách a jejich výsledku. Administrativa kolem prodeje proběhla rovněž v pořádku. Tuto makléřku můžeme všem jen doporučit, pokud budeme potřebovat služby realitní kanceláře, velmi rádi využijeme její služby.

05. 02. 2020, Martin Kuliš st.

Jsme majiteli bytu v bytovém domě Jírovcova, Č. Budějovice, který jsme říjnu loňského roku pořídili jako investici. Se žádostí o získání vhodných nájemníků jsme se obrátili na paní Kateřinu Jurkemíkovou. Znovu jsme se na ní obrátili v letošním roce se žádostí o sehnání nájemníků nových, neboť ti původní se přestěhovali do svého RD. Běžně nereagujeme na žádost hodnocení poskytnutých služeb. V tomto případě velmi rádi - iniciativně - učiníme výjimku. Práce paní Jurkemíkové byla vskutku profesionální a to se vším co k tomuto pojmu patří. Odborné znalosti, schopnost vytypovat vhodné žadatele, empatie, řešení problémů bez ohledu na čas. Vždy z ní vyzařovala pozitivní energie. Prostě radost s ní jednat. Myslíme, že takovou členku týmu mohou ostatní NEXT Realitám jen závidět.

06. 11. 2019, MUDr. Olga a ing. Bohumír Papáček

Next reality zastoupené paní Jurkemíkovou představují špičkovou úroveň. Je vysoce profesionální, má aktivní přístup ke své práci, kterou dokonale ovládá. Bezesporu patří k nejlepším. Všem zájemcům o tyto služby ji mohu plně doporučit.

26. 07. 2019, Mgr. Natálie Mohamadová

S potěšením zasílám VELKÉ díky paní Kataríně Jurkemíkové za profesionální a nadstandardní přístup k prodeji mé nemovitosti. Paní Katarína byla k dispozici doslova “ve dne v noci” a vždy jsem se mohl spolehnout na to, co jsme si domluvili. Jenom víc takových lidí, kteří dělají svoji práci na 100% a ještě jsou milí. Mnohokrát díky a zase někdy na shledanou.

25. 07. 2019, Karel Klečka

Na základě spolupráce s Vaší makléřkou Katarínou Jurkemíkovou z Vaší pobočky Next Reality J. Hradec zasílám pochvalu za milé, vstřícné a pečlivé jednání s klientem. Rád ji oslovím pro případnou další spolupráci a budu ji doporučovat.

Ing. Karel Mondspiegel, CSc.

Po využití služeb Vaší realitní kanceláře si Vám dovoluji vyjádřit poděkování za profesionální přístup makléřky, paní Kataríny Jurkemíkové. Spolupráce byla vynikající, řešení věci rychlé a bez problému. Vaši kancelář tak mohu doporučit svým klientům.

Mgr. Daniel Kukla

Ráda bych poděkovala za velmi profesionální, rovný a lidský přístup realitní makléřky paní Katariny Jurkemikové. Kontakt jsem dostala od mé švagrové a musím říci, že po všech stránkách kladné reference na paní Jurkemikovou , jsou opodstatněné. Naše spolupráce nadále pokračuje a pokud bych i do budoucna makléřské služby potřebovala, opět se na paní Jurkemikovou s plnou důvěrou obrátím. Rovněž ji vřele doporučím i svým známým. Opravdu není co vytknout. 100% nasazení, profesionalita, jasný a pevný postoj. Pokud bych mohla ohodnotit bodově, dala bych plný počet a ještě něco navíc :)

Pavla Janečková

Služby této realitní kanceláře a konkrétně realitní makléřky Kataríny Jurkemíkové využívám opakovaně, neboť si vážím jejího solidního jednání a profesionálního vystupovaní. Doporučuji.

Martina Simotová

Chtěl bych tímto poděkovat za dobře odvedenou práci ve věci pronájmu nebytového prostoru a doporučit makléřku paní Katarínu Jurkemíkovou ostatním. Její práce byla profesionální a jednání velmi příjemné.

Jaroslav Daněk

Rád bych se s Vámi podělil o zkušenosti s realitní makléřkou paní Jurkemikovou. S touto realitní makléřkou jsme prodávali v tomto měsíci můj rozestavěný RD v Boršově n. Vlt. S prací paní Jurkemikové jsem byl spokojen. Ocenil bych především to, že mně pravidelně informovala o veškerých prohlídkách, o zájemcích a ve fázi nalezení vhodného zájemce o každém dalším kroku, který bude následovat. Z vyprávění známých vím, že toto nebývá pravidlem. Díky aktivnímu přístupu makléřky byla nemovitost velmi brzy prodána a i následná, administrativní část, proběhla bez větších komplikací. Realitní makléřku paní Jurkemikovou bych s klidem doporučil svým kamarádům i známým.

Martin Kulis

Chtěla bych se podělit o zkušenost s realitní makléřkou paní Katarinou Jurkemíkovou. Nejprve musím podotknout, že již asi 8 let pronajímám několik bytů a mám řadu zkušeností s realitními makléři, se kterými jsem dříve spolupracovala. Tyto zkušenosti nebyly vždy právě nejlepší. Od té doby, co jsem se obrátila na paní Jurkemíkovou, musím říci, že pronajímat byty je radost. Jednání paní Jurkemíkové mne velmi příjemně překvapilo. Na rozdíl od řady jiných makléřů je velmi rychlá, spolehlivá, sympatická a naprosto profesionální. Nikdy před tím jsem na takového kvalitního člověka v realitách nenarazila. Pronájem bytu je v případě nutnosti schopna zařídit prakticky do dvou dnů, a možná i rychleji.:-) Vždy se snaží vše zařídit k mé naprosté spokojenosti, a to i nad rámec toho co bych od ní očekávala, a také i ke spokojenosti druhé strany. Musím říci, že jsem moc ráda, že se mohu pokaždé na paní Jurkemíkovou obrátit. Od té doby, co jsem jí poznala, nepotřebuji jiného realitního makléře a doufám, že budu moci jejich služeb ještě dlouho využívat.

Jaroslava Zemanová

Chtěl bych jsem se poděkovat za prodej RD makléřce Kataríně Jurkemikové. Její přístup při prodeji byl profesionální a vše dopadlo k mé spokojenosti. Mohu jí doporučit dále. Děkuji

Hranička Roman

Výborná spolupráce s paní Jurkemíkovou. Prodávala náš dům v Buděticích a její práce byla naprosto profesionální. Není jednoduché v dnešní době potkat slušného a profesionálního realitního makléře, kterým paní Jurkemíková bezesporu je.

Mgr. Petra Jiroušková


Nemovitosti makléře (13)

Pronájem bytu 3+KK s balkonem v RD, Dobrá Voda u Českých Budějovic

Trávní, Dobrá Voda u Českých Budějovic, České Budějovice

3+kk, cihlová budova, 82 m²

10 000 CZK (za měsíc)

+energie 3500,- Kč

Pronájem bytu 2+1, ubytovaní pro 6.os., Pražská tř., České Budějovice

Pražská tř., České Budějovice

2+1, cihlová budova, 78 m²

4 000 CZK (za měsíc)

Nájemné včetně energie 4000,- Kč/osobu/měsíčně

Prodej rodinného domu 178 m², pozemek 542 m² Volyně, okres Strakonice

Dr. Svobody, Volyně, Strakonice

Řadový, cihlová budova, 178 m²

4 700 000 CZK (za nemovitost)

Cena vč. provize a právních služeb

Pronájem RD 5+1, se zahradou, s garáži, Jánské údoly, část obce Brloh v okrese Český Krumlov

Brloh, Český Krumlov

Samostatný, kamenná budova, 568 m²

16 500 CZK (za měsíc)

+energie 3000,- Kč

Pronájem bytu 4+1 s balkonem, Průběžná ul., České Budějovice

Průběžná, České Budějovice

4+1, panelová budova, 87 m²

11 500 CZK (za měsíc)

Pronájem kompletně zařízeného RD 3+KK Včelná, České Budějovice

tř. 5. května, Včelná, České Budějovice

Samostatný, cihlová budova, 110 m²

22 000 CZK (za měsíc)

Pronájem zařízené kanceláře 23 m² s možností parkování, tř.28.října v Českých Budějovicích

tř. 28. října, České Budějovice

Kanceláře, cihlová budova, 0 m²

5 000 CZK (za měsíc)

+paušální částka za služby 2000,- Kč měsíčně (vč. údržby a úklidu)

Pronájem skladových prostor 399 m2, Hostim

Hostim, Znojmo

Skladovací, smíšená budova, 0 m²

info o ceně v RK

Prodej rodinného domu 5+KK 172 m2, ulice Jiřího z Poděbrad, České Budějovice 5

Jiřího z Poděbrad, České Budějovice

Řadový, cihlová budova, 172 m²

6 500 000 CZK (za nemovitost)

+ provize RK

Prodej stavebního pozemku 2762 m², Světlík, okres Český Krumlov

Světlík, Český Krumlov

Pro bydlení

1 740 000 CZK (za nemovitost)

Vaše osobní údaje jsou společností NEXT REALITY zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 – GDPR

Používáním webu NEXT REALITY souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti web používá soubory Cookies

Rozumím