Pobočky

Makléři

Ing. Petr Franěk

Realitní makléř Plzeň Veská 112/15, Plzeň 8-Černice 326 00

E-mail: petr.franek@nextreality.cz
Telefon: 800 700 099

Nemovitosti makléře
(nebude zveřejněn)
(nebude zveřejněn)
(nebude zveřejněn)

Chcete změnit svůj život?
Hledáte práci s lidmi, komunikaci a zábavu?
Nechcete nudu a toužíte pracovat v terénu a cestovat?
Tak se nám ozvěte a nastartujte svou dráhu realitního makléře.

(nebude zveřejněn)
Vybrat soubor
Vybrat soubor

Reference makléře

Chtěl bych Vám touto cestou poděkovat a podat reference na Vašeho makléře Ing. Petra Fraňka. S panem Fraňkem jsem řešil nákup stavebního pozemku. Od prvního kontaktu s ním probíhala spolupráce nadstandardně hladce, velmi flexibilně a dynamicky. Celým procesem mě bezpečně provedl, všechny záležitosti dokázal promptně zařídit nebo poradit, veškeré podklady měl vždy včas a v patřičné kvalitě připravené. Pan makléř také perfektně zafungoval i při spolupráci s mojí financují bankou a katastrem nemovitostí. Pan Franěk dělá Vaší realitní kanceláři to nejlepší jméno a pozitivní reklamu.

09. 04. 2019, Jan Čejka

Moc Vám děkuji za služby a pomoc při prodeji bytu. Vše proběhlo perfektně. A s panem Fraňkem se těším na další spolupráci se zhodnocením pozemků v Božkově.

03. 12. 2018, Pavel Slaný

Chtěli bychom pochválit Vašeho realitního makléře p. Fraňka Petra. S jeho službami jsme byli velice spokojeni, jakoukoliv nově nastalou situaci s námi ochotně rozebral a snažil se najít vždy nejschůdnější řešení. Naprosto skvělá komunikace a spolupráce. Příjemné vystupování a ochota. Děkujeme mnohokrát za jeho služby.

30. 11. 2018, Jaroslava a Josef Šlachtovi

S panem Fraňkem jsem byl velmi spokojen ve všech směrech.

22. 11. 2018, Vladislav Urban

Od prvního okamžiku jsme byli velice nadšení z výborné spolupráce s panem Fraňkem, budu velmi ráda vaší kancelář doporučovat dále. Jste skvělí, přejeme vám všem mnoho dalších úspěchů.

Manželé Schmidt

Sháněli jsme domek více než půl roku, až jsme objevili inzerát na Mířenice, Nalžovské hory, kde byl makléř Ing. Franěk, tímto mu chci moc a moc poděkovat, nejenže to bylo profesionální jednání, ale pan Franěk je nesmírně ochotný a vstřícný a vše šlo až neobvykle hladce a rychle. Moc si vážím jeho přístupu a chování a každému ho vřele doporučím. Dnes již spokojeně bydlíme a jsme mu nesmírně vděční.

Marie Chramostová a Ivan Marek

Pan Franěk si zaslouží velkou pochvalu, za to jak profesionálně vedl celé jednaní ohledně prodeje domu. Je velmi ochotný, nebojí se pracovních víkendů a kdykoliv odpoví na zmeškaný hovor. Vaší realitní kancelář se nebojím nabízet dále. Přejeme všem vašim spolupracovníkům mnoho dalších úspěchů.

Manželé Schmidt

Chtěli jsme pochválit jednoho z vašich makléřů, pana Fraňka. Už od první komunikace po telefonu byl velmi vstřícný a profesionální, při osobním setkání se to jen potvrdilo... I když ke koupi nemovitosti nakonec nedošlo, kvůli komplikacím z naší strany, rozhodně bychom se nebáli pana Fraňka a tudíž i Vaši realitní společnost, dál doporučit. Děkujeme za dobré služby.

Manželé Hudicovi

Se službami Vašeho pracovníka pana Petra Fraňka jsem byla velmi spokojena. Vše probíhalo rychle a tak, jak jsme se domluvili. Mohu jenom chválit. Děkuji.

Kolářová Zdena


Nemovitosti makléře (6)

Pronájem zajímavého prostoru v suterénu, plocha 57 m2, v centru Klatov

Kpt. Jaroše, Klatovy

Obchodní, cihlová budova, 50 m²

100 CZK (m2/měsíc)

+ služby

Pronájem jednotlivých kanceláří cca 20 m2 - 25 m2 v centru Klatov.

Kpt. Jaroše, Klatovy

Kanceláře, cihlová budova, 25 m²

120 CZK (m2/měsíc)

Činžovní dům, Horšovský Týn, okr. Domažlice,

5. května, Horšovský Týn, Domažlice

smíšená budova, 150 m²

4 499 000 CZK (za nemovitost)

včetně právních služeb, DPH a provize RK, CENA K JEDNÁNÍ

Pronájem kanceláří v historickém centru Klatov.

Kpt. Jaroše, Klatovy

Kanceláře, cihlová budova, 140 m²

120 CZK (m2/měsíc)

Pronájem 100 m2 nebytového prostoru, 2.NP, centrum města Klatovy

Kpt. Jaroše, Klatovy

Kanceláře, cihlová budova, 100 m²

135 CZK (m2/měsíc)

Vaše osobní údaje jsou společností NEXT REALITY zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 – GDPR

Používáním webu NEXT REALITY souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti web používá soubory Cookies

Rozumím