Pobočky

Makléři

Jiří Jungman

Realitní makléř NEXT REALITY Trutnov Bulharská 66, Trutnov 541 01

E-mail: jiri.jungman@nextreality.cz
Telefon: 800 700 099

Nemovitosti makléře
(nebude zveřejněn)
(nebude zveřejněn)
(nebude zveřejněn)

Chcete změnit svůj život?
Hledáte práci s lidmi, komunikaci a zábavu?
Nechcete nudu a toužíte pracovat v terénu a cestovat?
Tak se nám ozvěte a nastartujte svou dráhu realitního makléře.

(nebude zveřejněn)
Vybrat soubor
Vybrat soubor

Reference makléře

S panem Jungmanem jsme byli nadmíru spokojeni. I přes větší vzdálenost a dlouhou dojezdovou dobu (2,5 hod) k prodávané nemovitosti, vše probíhalo naprosto bez problémů k naší naprosté spokojenosti. Kladně hodnotím profesionální, ale hlavně osobní a velmi flexibilní přístup a příjemné vystupování. Pana Jungmana vřele doporučuji.

30. 03. 2020, Miloš Toman

Výborná komunikace a spolupráce. Neměl jsem žádné výhrady a vše vždy dopadlo jak bylo domluveno. Next reality mně byla doporučena a budu ji doporučovat všem jako profi realitku.

13. 03. 2020, Martin Pangrác

S makléřem panem Jungmanem jsem byla velmi spokojena, milý, ochotný, spolehlivý s velmi vstřícným jednáním. Kdykoliv jsem si s něčím nebyla jistá, vše mi vysvětlil. Komunikace vždy bez problémů. Časově taktéž nebyl problém se dohodnout. Profesionální znalosti i přístup, chválím a doporučuji.

17. 02. 2020, Iva Trejbalová

Pana Jungmana jsme si vybrali záměrně na základě jeho předchozích referencí. Přístup k problematice koupi nemovitosti byl nejen velmi profesionální, ale také velmi lidský, praktický a vstřícný. Pomohl nám překonat problémy při komplikované koupi nemovitosti, kdy reagoval ihned na nově vzniklé situace. Vše vyřešil k naší úplné spokojenosti, včetně zprostředkování kompletního právního servisu a finančního poradenství. Jeho služby můžeme jen vřele doporučit.

Bohuslav Kuba

S panem Jugmanem jsem byl velmi spokojen, za prvé v pracovní rovině, kde ve spolupráci se mnou jako finančním poradcem na něm nikdy nic nevázlo a reagoval rychle a flexibilně, tak v osobní rovině, kde mi jako prodejci bytu nezištně poradil s problémem a díky němu jsem problém úspěšně vyřešil.

Martin Šimůnek

Děkujeme za velmi kvalitní službu p. Jungmana při prodeji nemovitosti za jeho profesionální přístup,vstříctnost ,ochotu a spolehlivost při jednání bez ohledu na čas a pracovní dobu.

Dana Žemličková

Pana Jungmana mohu jedině doporučit. Jedná narovinu a pokud potřebujete s něčím pomoci nebo něco vysvětlit, je vždy velmi ochotný a vstřícný. Své práci rozumí a dělá ji skvěle. Pokud budu ještě někdy potřebovat služby realitního makléře, určitě se obrátím na něj.

Pavlína Berezová

Pan Jiří Jungman je přesně ten tip člověka, co svojí práci miluje, dělá s lidským přístupem, velkým nasazením a hlavně co slíbí.. to splní....pokud by bylo v jakémkoli oboru takových lidí více...máme být na co pyšní....Děkuji pane Jungman!

Sarka Pospisilova

S právním servisem zatím nemám zkušenost, ale předpokládám, že bude stejně výborný jako všechno. Váš realitní makléř pan Jungman je super, moc dekuji.

Dagmar Háková

S jeho službami jsem byla velmi spokojena. Je spolehlivý, pečlivý, co řekne to platí a vždy poradí. Můžu jenom doporučit.

Bartošová

Pohoda decentní chlapík na rovinu říká co a jak, žádné Jobovky. Byl jsem sním na prohlídce nemovitosti a jsem spokojen, nevodí vás za ručičku jako školku a nedává vám šrouby do hlavy. Nepospíchá a nejde mu o to prodávat rychle a za každou cenu. Doporučuji pro lidi co nemají rádi tlak.

Ludvík L.

Děkuji panu Jungmanovi za prodej našeho bytu. Jeho přístup hodnotím velice kladně byl ochoten ve všech směrech, děkuji.

Horová

Pan Jiří Jungman nám pomohl prodat nemovitost - která byla ve vlastnictví firmy a celých 9 let se nám ji nepodařilo prodat. Díky panu Jiřímu Jungmanovi se to povedlo. Musím hodnotit velmi kladně přístup a veškeré dění okolo prodeje, které bylo velmi profesionální a vlastně veškeré jednání s potencionálními zájemci vyřídil sám. Měl jsem zkušenost s několika makléři při prodeji, ale pan Jungman byl o několik tříd výše a musím touto cestou ještě jednou poděkovat za snahu a přístup v jednání. Mohu pana Jungmana doporučit všem, kteří chtějí prodat, nebo koupit, nemovitost. Vždy byl ochoten jednat, bez ohledu na kalendářní den v týdnu, nebo i v čase. Veškeré informace jsem měl vždy obratem. Tak si představuji služby a přístup k jednání.

Vladimír Dušek

Velice si vážíme profesionálního a naprosto bezchybného úsilí pana Jiřího Jungmana, který nám po celu dobu poskytuje plnou podporu, ve všem se na něj můžeme spolehnout, na všechny dotazy nám poskytuje okamžité a profesionální odpovědi a vždy je ochoten cokoli vyřešit. Za vše výše uvedené bychom mu tímto chtěli velmi poděkovat a vždy jsme připraveni jej doporučit, protože prodej i koupě nemovitosti je pro řadu lidí stresující událost a pokud je v celém procesu zastupuje Pan makléř, kterým bezesporu pan Jungman je, pak je vše naprosto bez problémů a k plné spokojenosti klienta, kterého zastupuje, což dělá s plným nasazením, bez ohledu na čas a den, kdy jeho služby potřebujete.

Radka Prokopová

Pan Jungman je nejlepší makléř na světě. Při prodeji mé nemovitosti byl velmi ochotný. nápomocný. obětavý a vše zařídil velmi rychle. Navrhla bych ho na makléře roku. 5 hvězdiček.

Marta Matyasova

Vše je ale závislé na daném makléři, takže vřele rád doporučím výborného makléře, který měl vše podchycené, předem naplánované a i přes komplikace uměl se vším poradit. Já děkuji že jsem ho mohl mít.

Lukáš Appelt

Rád bych tímto způsobem poděkoval panu Jiřímu Jungmanovi za profesionální přístup, ochotu při řešení problémů a především za jeho neskonalou trpělivost. Vaší realitku a především tohoto konkrétního realitního makléře budu doporučovat.

Vojtěch Hlubuček

Chtěli bychom poděkovat panu Jungmanu za jeho profesionální přístup ke svým klientům. Několikrát jsme se setkali s makléři protože pronajímáme byty, ale s takovým nadstandardem a profesionalitou jsme se ještě od žádného makléře nesetkali. Pan Jungman je vždy na vše připravený, jasný, zřetelný, informuje o veškerém pohybu a co je hlavní vždy velmi slušný a stojí za svým klientem. Děkujeme a rozhodně s Vámi budeme nadále spolupracovat. Pokud mohu doporučit, využijte jeho služeb a věřte, že budete spokojeni, rozhodně nebudete litovat. Touto cestou zároveň posíláme velký dík.

Nico a Magda de Geus

V roce 2017 jsme společně s bratrem prodávali byt prostřednictvím pana Jungmana z realitní společnosti NEXT REALITY. Přístup pana Jungmana byl skutečně nadstandartní. Prakticky jsme pouze vyklidili byt a předali panu Jungmanovi. Ostatní vše proběhlo pouze s našim vědomím a nutností našich podpisů na některých dokumentech. Byt byl prodán k naší plné spokojenosti a bez stresů. S čistým svědomím mohu vřele doporučit služby pana Jungamana a ještě jednou mu touto cestou děkuji.

Jaroslav Šmejda

Děkuji panu makléři Jiřímu JUNGMANOVI za zprostředkovaní prodeje bytu. Pan JUNGMAN je ochotný, příjemný a má velmi profesionální přístup !!! Doporučuji všem, kteří se chystají prodat, koupit či pronajmout nemovitost.

SKLIBOVA Ema

V létě 2017 jsem u společnosti NEXT REALITY jmenovitě s panem Jungmanem prodávala byt, přestože prodej byl trošku náročnější, povedlo se a myslím, že zejména díky přístupu pana Jungmana. Jako realitní makléř poskytuje nadstandartní servis, nestalo se, že by nebyl k dispozici, vše vysvětlil, se vším pomohl. Po zkušenostech s jinými makléři (někdo si bohužel říká makléř po týdenním školení a podle toho to tak také vypadá...) jsem měla z prodeje bytu obavy, ale pan Jungman mě přesvědčil, že když dva dělají totéž není to totéž. Za mě pět hvězdiček. Je to pan Makléř a opravdu člověk na svém místě. Více takových lidí. Mohu jen doporučit.

Petra Havlíková

Rok jsme realizovali složitý prodej komerčního objektu v Úpici s makléřem Jiřím Jungmanem z Next R. Rozhodně solidní a profesionální přístup. Makléř jednal samostatně a koordinoval celý prodej od prvotních jednání až po podpis kupní smlouvy.

Jiří a Iva

V roce 2017 jsem s panem Jungmanem - NEXT REALITY realizovala koupi bytu v TU a jeho následný pronájem. Se službami pana Jungmana jsem byla velmi spokojená. Nejvíce jsem ocenila jeho spolehlivost (jednali jsme spolu 5 měsíců a za celou dobu se nestalo, že by bylo něco jinak, než jak řekl). Zároveň se snažil vyjít vstříc oběma stranám, nestranně (zažila jsem ho jak ze strany kupující, tak pronajímatelky). Jeho profesionalita a zároveň lidský přistup, už byly jen "třešničkou na dortu". Pana Jungmana mohu jen doporučit.

Eva Jirková

V květnu jsem zrealizovala koupi bytu.Profesionální přístup,rychlé vyřízení jakýchkoliv požadavků,Jsem velmi spokojena,vše proběhlo rychle a perfektně díky panu Jungmanovi.pobočka Trutnov.Děkuji

Renata Kudělova

Na začátku roku 2017 jsme zrealizovali přes Next reality - pobočka Trutnov, koupi pozemku . Díky panu Jungmanu vše dobře dopadlo, on se o vše postaral. Děkuji vám.

Jiří G.

Spokojenost s přímým otevřeným přístupem a jednáním. Přehled o problematice a ochota řešit i trochu nadstandartní služby – spokojenost. Vše proběhlo v pořádku.

Pavel Ludvík

Rychlé jednání k naší velké spokojenosti, veškerý servis, nemuseli jsme nic zařizovat, vše dodáno až k rukám, již jsme Vás doporučili známému a i on byl spokojený.

Vladimír Hybler

V měsíci březnu 2017 jsme zrealizovali přes Next reality - pobočka Trutnov, koupi bytu 3+1. Díky profesionálnímu i osobnímu přístupu pana Jungmana vše proběhlo v pořádku, dle naších představ... Je to člověk na svém místě. Ještě jednou Díííky...

Jiří Hofman

Dobrý den,na podzim loňského roku jsme s manželkou realizovali za pomoci pana Jungmana prodej bytu v Trutnově. S prací pana Jungmana jsme byli velice spokojeni.Jeho přístup byl vysoce profesionální.Veškeré informace nám vždy předal pružně a vyčerpávajícím způsobem.Pana Jungmana můžeme všem při prodeji doporučit.

Bohumír a Věra Feestovi


Nemovitosti makléře (8)

RD 2+1, OV, cihla, garáž, sklep, Dolní Heřmanice, okr. Ústí nad Orlicí

Horní Heřmanice, Ústí nad Orlicí

Samostatný, cihlová budova, 90 m²

2 600 000 CZK (za nemovitost)

Cena je včetně provize RK a právních služeb.

Pozemek vhodný jako zahrada, Dolníky, Staré Buky, okr. Trutnov

Staré Buky, Trutnov

Trvalý travní porost

390 CZK (za m2)

Cena je včetně provize RK a právních služeb.

Řadový RD 3+1, OV, zastavěná plocha 106 m2, zahrada 710 m2, k rekonstrukci, Miletín, okr. Jičín

náměstí K. J. Erbena, Miletín, Jičín

Řadový, cihlová budova, 150 m²

1 299 000 CZK (za nemovitost)

Cena včetně provize RK a právních služeb.

Přízemní RD, OV, cihla, menší zahrada, garáž, Havlovice, okr. Trutnov

Havlovice, Trutnov

Samostatný, cihlová budova, 200 m²

990 000 CZK (za nemovitost)

Cena včetně provize RK a právních služeb.

Byt 2+KK, 72 m2, OV, novostavba, zděný bytový dům, balkon, plastová okna, parkovací stání, Stěžery

Višňová, Stěžery, Hradec Králové

2+kk, cihlová budova, 59 m²

3 890 000 CZK (za nemovitost)

Cena je včetně provize RK a právních služeb.

Komerční prostory vhodné k provozu herny, baru, služeb nebo obchodu, centrum, Poštovní ul., Trutnov

Poštovní, Trutnov

Obchodní, cihlová budova, 0 m²

50 000 CZK (za měsíc)

Cena je uvedena bez DPH a provize RK.

Restaurace, součástí objektu prodejna potravin, užitná plocha 793 m2, Horní Předměstí, Trutnov

Prokopa Holého, Trutnov

Restaurace, montovaná budova, 793 m²

14 999 000 CZK (za nemovitost)

Cena včetně provize RK a právních služeb. O ceně je možno jednat.

Pronájem kanceláře v administrativní budově, užitná plocha 33 m2, Trutnov - centrum

Komenského, Trutnov

Kanceláře, cihlová budova, 0 m²

4 000 CZK (za měsíc)

Cena uvedena bez poplatků a provize RK

Vaše osobní údaje jsou společností NEXT REALITY zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 – GDPR

Používáním webu NEXT REALITY souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti web používá soubory Cookies

Rozumím