Pobočky

Makléři

Jan Kubeš

Ředitel kanceláře - majitel licence NEXT REALITY Jindřichův Hradec Školní 77, Jindřichův Hradec 377 01

E-mail: jan.kubes@nextreality.cz
Telefon: 800 700 099

Nemovitosti makléře
(nebude zveřejněn)
(nebude zveřejněn)
(nebude zveřejněn)

Chcete změnit svůj život?
Hledáte práci s lidmi, komunikaci a zábavu?
Nechcete nudu a toužíte pracovat v terénu a cestovat?
Tak se nám ozvěte a nastartujte svou dráhu realitního makléře.

(nebude zveřejněn)
Vybrat soubor
Vybrat soubor

Reference makléře

Rozhodli jsme se pro koupi domu, který byl prodáván prostřednictvím pana Jana Kubeše z Next reality. Oceňuji především skvělou komunikaci, vstřícnost, ochotu a rychlost, s jakou celý prodej proběhl. Pan Kubeš s kolegyní paní Lešetickou vyřídili veškeré potřebné smlouvy co se koupě týče, zařídili i pomohli s přihlášením k odběru energií, což nám ušetřilo velmi práce a zařizování, takže ve finále se tak celá koupě domu zdála velice jednoduchá a pohodlná. Tímto velice doporučuji skutečně profesionální tým pana Kubeše a ještě jednou moc děkujeme.

09. 05. 2019, Pavlína Dymáková

Hledal jsem s přítelkyní byt a narazil na p. Jana Kubeše, který si s námi domluvil hned druhý den schůzku. I když jsme neměli žádné dřívější zkušenosti s koupí bytu pan Kubeš nám vše do detailu vysvětlil. Doporučil nám financování ve spojení Partners. Vše postupovalo rychle a já nemusel nic řešit. Vše zařídil pan Kubeš, který je ochotný, příjemný a snaží se Vám ve všem vyhovět. S přítelkyní jsme byli maximálně spokojení.

09. 04. 2019, Tomáš Louša

Při prodeji mého bytu bylo jednání s panem Janem Kubešem na profesionální úrovni, korektní, rychle si u mě získal plnou důvěru a vše proběhlo v klidu tak, jak by to mělo vypadat. Proto jmenovaného makléře a jeho spolupracovníky vřele doporučuji všem, kdo chce prodat nebo koupit nemovitost. Dávám jedničku.

14. 03. 2019, Vladimír Glovan

Pan Jan Kubeš byl šikovný a rychlý makléř, vše dobře vysvětlil a vyřídil a budu ho všude doporučovat pro známé v mém okolí.

06. 03. 2019, Součková

Oslovil jsem pana Kubeše při prodeji bytu. Pan Kubeš byl ochotný, velice rychle sehnal kupce a vše potřebné za mě vyřídil. Vím, že bych pana Kubeše znova kontaktoval pro další spolupráci.

14. 02. 2019, Jaroslav Lidinský

Pan Kubeš má naprosto profesionální přístup. Schopný obchodník, který dotáhnul prodej obou mých nemovitostí až do konce, vetne vyřízení všech náležitostí s převodem energií. Při dalších prodejích či nákupech nemovitosti budu vždy kontaktovat pana Kubeše.

18. 01. 2019, Richard Honzovic

Spolupráce s panem Kubešem mě příjemně překvapila, prodej bytu proběhl rychle, jednání pana Kubeše bylo profesionální.

16. 01. 2019, Jan Voráček

Spolupráce s panem Kubešem mne velmi příjemně překvapila. Velice si vážím nejen profesionálního přístupu, ale i lidskosti, milého přístupu a chování. Cítila jsem k němu důvěru. A to jsou bonusy k jeho už tak perfektně odvedené práci. Děkuji. Dokonce jsem jej doporučila přítelkyni, která byla také spokojená.

16. 01. 2019, Renata Volfová

S prodejem chaty v Dobešicích u Kluk jsem s panem Kubešem byla spokojená. Díky profesionálnímu přístupu a velkému množství domluvený schůzek se podařilo najít nové majitele, kteří se budou starat a náročnou bonsaiovou zahradu. Smlouva a přepis proběhla v krátkém termínu k oboustranné spokojenosti.

06. 11. 2018, Iva Šímová

Byli jsme velmi spokojeni s prací pana Kubeše při prodeji našeho bytu v Českých Budějovicích. Vše proběhlo v pořádku a ze strany pana Kubeše profesionálně. Doporučujeme.

29. 10. 2018, Maurenzovi

S panem Kubešem se mi velmi dobře jednalo. Je spolehlivý a vstřícný a snažil se vždy ochotně vyřešit všechny naše i méně běžné požadavky. S jeho pomocí byl prodej bytu hračka. Ušetřil nás spousty starostí, které by jinak padly na naši hlavu.

26. 10. 2018, Jiřina Chladová

Při prodeji bytu jsem byla s panem Kubešem velice spokojená, měla jsem všechny informace od začátku spolupráce až do konce. Oceňuji jeho přístup a jednání. Všechno řešil hned, bez zbytečných průtahů.

10. 10. 2018, Jana Lahodná

S panem Kubešem jsme byli při koupi chaty v Novém Bozděchově velice spokojeni. Pan Kubeš je velice příjemný a ochotný. Ostatním klientům pana Kubeše vřele doporučujeme.

11. 06. 2018, M. a R. Vodičkovi

S pomocí pana Kubeše při prodeji chaty jsme byli maximálně spokojeni a nedovedeme si představit prodej bez jeho zkušeností. Jednání bylo rychlé. Pana Jana Kubeše doporučujeme dalším klientům pro jeho profesionální a pohodový přístup.

04. 06. 2018, D. a P. Havlíkovi

Kupovala jsem byt v Plané nad Lužnicí. Zprostředkovatel byl právě pan Kubeš a musím říct, že jsem byla velmi spokojená. Skvělá domluva na termínech jak prohlídky, podpisů, předání i vyřízení potřebných formalit. Prodej proběhl ke spokojenosti všech stran. Děkuji.

Pavla Marie Šedivá

Pan Kubeš byl moc příjemný pán, vše probíhalo bez problémů mohu jen doporučit

Marek Kubasek

Rád bych vyjádřil svoji spokojenost s panem Kubešem, který mě provedl koupí bytu v Českých Budějovicích. Vše proběhlo bez zádrhelu, pan Kubeš vždy vyšel vstříc, jeho vystupování je slušné a profesionální. Podávané informace byly vždy jasné a přesné. Vřele každému doporučuji.

Jan Mercl

Vše proběhlo naprosto v pořádku. Děkuji hlavně Janu Kubešovi, jeho práce si vážím.

Jan Novák

Od pana Kubeše byl výborný přístup i přes nečekané komplikace v případu. Vždy nám byl velmi nápomocen a informoval nás o průběhu případu. Mohu jen vřele doporučit.

Pavla Šedivá

Byli jsme velmi spokojeni s panem Kubešem, neboť má velice solventní přístup a lidské jednání, snaží se dělat maximum pro spokojenost zákazníků, jsme rádi, že jsme takového realitního makléře dohledali.

Kočovi

Ocenění makléře

Listopad 2018
Počet rezervací
Únor 2019

Nemovitosti makléře (25)

Prodej RD, 3+1, zastavěná plocha 112 m2, stodola 112m2, obecní vodovod

Zahrádky, Jindřichův Hradec

Samostatný, cihlová budova, 75 m²

550 000 CZK (za nemovitost)

Prodej RD 3kk, Stodola, garáž, napojení na IS

Myslkovice, Tábor

Samostatný, cihlová budova, 85 m²

490 000 CZK (za nemovitost)

Prodej rodinného domu 3kk, veškeré IS, možnost půdní vestavby

Branka, Trhové Sviny, České Budějovice

Řadový, cihlová budova, 62 m²

690 000 CZK (za nemovitost)

Prodej bytu 1kk, 31 m2

V. Volfa, České Budějovice

1+kk, panelová budova, 31 m²

1 060 000 CZK (za nemovitost)

Prodej rekreačního objektu 2+kk, 92 m2, pozemek 133 m2, Stádlec - Slavňovice, Tábor

Stádlec, Tábor

Samostatný, smíšená budova, 92 m²

400 000 CZK (za nemovitost)

Prodej vodní plochy o výměře 3273 m2

Řípec, Tábor

Ostatní

249 000 CZK (za nemovitost)

Stavební parcela 1162 m2

Přešťovice, Strakonice

Pro bydlení

649 000 CZK (za nemovitost)

Prodej bytu 3+1 v OV, zděné jádro, přízemí, nízké provozní náklady

B. Němcové, Milevsko, Písek

3+1, panelová budova, 64 m²

900 000 CZK (za nemovitost)

Vč. provize a právních služeb

Pronájem obchodního prostoru 69 m2 s výlohami

Svatojánská, Jindřichův Hradec

Obchodní, cihlová budova, 0 m²

7 500 CZK (za měsíc)

+ DPH

Prodej rodinného domu 5+1, klidný okraj obce,

Nová Bystřice, Jindřichův Hradec

Samostatný, cihlová budova, 125 m²

3 490 000 CZK (za nemovitost)

Vč. provize a právních služeb

Vaše osobní údaje jsou společností NEXT REALITY zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 – GDPR

Používáním webu NEXT REALITY souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti web používá soubory Cookies

Rozumím