Pobočky

Makléři

Ing. Michal Novák

Realitní makléř Praha 2 Anglická 583/11, Praha 2 120 00

E-mail: michal.novak@nextreality.cz
Telefon: 800 700 099

Nemovitosti makléře
(nebude zveřejněn)
(nebude zveřejněn)
(nebude zveřejněn)

Chcete změnit svůj život?
Hledáte práci s lidmi, komunikaci a zábavu?
Nechcete nudu a toužíte pracovat v terénu a cestovat?
Tak se nám ozvěte a nastartujte svou dráhu realitního makléře.

(nebude zveřejněn)
Vybrat soubor
Vybrat soubor

Reference makléře

Naši zakázku - prodej parcel - zpracovával p. Ing. Novák. S jeho prací, přístupem, trpělivým a odborným jednáním jsme byli velmi spokojeni. Můžeme ho jen a jen pochválit a poděkovat.

08. 01. 2019, Miluše Pumprová

Není pro mne jiná možnost, než Vašemu pracovníkovi ing. Novákovi vyslovit moc velké poděkování za jeho opravdu nevídanou v této době profesionalitu i přístup k nám, jako klientům Vaší firmy. Ještě jednou díky, přeji Vám a hlavně panu ing. Novákovi pěkný Nový rok, hodně zdraví a hodně tak spokojených klientům, jako jsme byli my.

08. 01. 2019, Vodrážka

O letních prázdninách jsem prodával byt 3+1 v Modřanech a pracoval na tom Váš makléř pan Michal Novák. Musím touto cestou velice pozitivně ohodnotit jeho profesionalitu a příkladnou péči, kterou tomuto obchodnímu případu věnoval. Nepodcenil nic v souvislosti s prodejem nemovitosti a vše proběhlo jak velice rychle, tak i bezproblémově. Přesnost při dostavování se na schůzky, všechny dokumenty a náležitosti byly vždy řádně nachystány a velice příjemný a přátelský přístup. Ještě jednou děkuji za zprostředkování prodeje, Vaši společnost budu díky panu Novákovi chválit a doporučovat, kde to půjde.

29. 10. 2018, Jaroslav Braňka

Pan makléř Ing. Michal Novák, který zastupoval prodej naší nemovitosti, byl po všech stránkách profesionál a můžeme ho ostatním klientům vaší společnosti jen doporučit. Vlastně jsme se nemuseli vůbec o nic starat a vše proběhlo bez sebemenších zádrhelů jak ze strany prodávajících tak i ze strany kupujících. Děkujeme.

Štefan Kladný

Veliká spokojenost s p. Novákem i Vaši realitní společnosti Next Reality. Vřele doporučuji.....

Pražák Luboš

Děkujeme za bezproblémový prodej nemovitosti, kdy vše proběhlo bez sebemenšího zádrhele. Musím zde ale hlavně vyzdvihnout pana makléře Ing. Michala Nováka, který nás v této záležitosti zastupoval. Jeho vystupování, profesionální přístup k věci, lidský přístup ke klientovi, znalosti z oboru a nesmírná ochota se vším vždy poradit byly neskonalé, a to mnohdy i mimo pracovní dobu, Pan makléř Ing. Michal Novák je člověkem, který své práci určitě dobře rozumí ale hlavně tu práci dělá, a to je asi to nejdůležitější s "lidským" přístupem s citem a pochopením klienta. Jen více takových lidí jako je on a na světě by bylo hned veseleji :o))) Proto ještě jednou moc děkujeme vaší společnosti a zejména panu makléři panu Michalovi Novákovi přejeme spoustu dalších spokojených klientů, jako jsme byli i my.

Kladný Štefan

Chtěl jsem jen poděkovat za zprostředkování prodeje nemovitosti. Váš makléř Michal Novák odvedl vynikající práci se vším pomohl a dotáhl k naší spokojenosti do zdárného konce. Byli jsem bez jakýchkoliv starostí. Tímto jsem mu chtěl poděkovat i vaší kanceláři a rád vás kdykoli doporučím.

Roman Hogen


Nemovitosti makléře (4)

Prodej bytu v OV, dispozice 3+kk 80m2, předzahrádka, gar. stání, sklep, novostavba, Praha 9-Čakovice

Bermanova, Čakovice, Praha-Čakovice

3+kk, smíšená budova, 80 m²

5 490 000 CZK (za nemovitost)

Prodej RD 3 + kk, 132 m2, pozemek 468 m2, Skorkov

Skorkov, Mladá Boleslav

Samostatný, smíšená budova, 132 m²

6 590 000 CZK (za nemovitost)

Pozemek pro stavbu RD, 3812 m2, Mratín, okres Praha - východ

K Háji, Mratín, Praha-východ

Pro bydlení

info o ceně v RK

včetně služeb RK a právního servisu

Pronájem kanceláří, 1.NP , 47 m2 , Praha 7 - Holešovice, ul. Přístavní

Přístavní, Holešovice,

Jiný, cihlová budova, 47 m²

210 CZK

+ 80Kč/m2/měsíc za služby.

Vaše osobní údaje jsou společností NEXT REALITY zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 – GDPR

Používáním webu NEXT REALITY souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti web používá soubory Cookies

Rozumím