Pobočky

Makléři

Petra Štěpánová

Realitní makléř NEXT REALITY Pardubice 17. listopadu 232, Pardubice, Zelené Př 530 02

E-mail: petra.stepanova@nextreality.cz
Telefon: 800 700 099

Nemovitosti makléře
(nebude zveřejněn)
(nebude zveřejněn)
(nebude zveřejněn)

Chcete změnit svůj život?
Hledáte práci s lidmi, komunikaci a zábavu?
Nechcete nudu a toužíte pracovat v terénu a cestovat?
Tak se nám ozvěte a nastartujte svou dráhu realitního makléře.

(nebude zveřejněn)
Vybrat soubor
Vybrat soubor

Reference makléře

S makléřkou Štěpánovou z Pardubic jsem byla nanejvýš spokojena, vše bylo perfektní, děkuji moc.

27. 09. 2019, Pavla Brunclíková

Chtěl bych tímto vyjádřit svoji spokojenost s prací Next Reality a zejména s prací makléře Petry Štěpánové. Po celou dobu se prodeje se usilovně snažila najít způsob jak nemovitost prodat a nakonec se jí to podařilo co jiným před ní nikoli. Za to vše vám a hlavně jí moc děkujeme.

20. 09. 2019, Mette Jiří

Nemohu jinak než paní makléřku Štěpánovou skutečně pochválit, líbilo se mi její sebejisté vystupovaní, dobře odvedená práce. Měla jsem také velké štěstí že se velmi brzy přihlásil kupec a tak celá transakce díky profesionalitě makléřky proběhla rychle a bez problémů. Ještě jednou paní makléřce za vše dekuji.

29. 08. 2019, Jana Řeháková

Příjemné jednání, rychlý prodej nemovitosti. Doporučuji

09. 08. 2019, Antonín Weinrich

Rádi bychom touto cestou ještě jednou poděkovali paní Petře Štěpánové za prodej našeho bytu v Pardubicích na Dukle. Přestože jsem v počáteční fázi prodeje odmítli podepsat smlouvu o zastupování, paní Štěpánová náš byt ochotně nabízela zájemcům a nakonec se jí ho v poměrně krátké době povedlo prodat. Rovněž při samotné realizaci prodeje byla paní Štěpánová velmi ochotná a zařídila vše potřebné. Děkujeme moc.

06. 04. 2019, Pavla Pokorná

Touto cestou chci poděkovat makléřce Petře Štěpánové z pobočky Pardubice za profesionální řešení a vyřešení prodeje mého bytu a následně koupi jiného. Byla velmi ochotná, aktivní a znalá v oblasti realit. Moc děkuji.

29. 03. 2019, Ing.Josef Mrkus

Dne 21. ledna 2019 jsme (tři sestry) požádaly vaši kancelář " Next Reality " zastoupenou paní Petrou Štěpánovou o zprostředkování prodeje bytu 2+1 v Pardubicích na Dukle. Jejím korektním a vstřícným jednáním se jí podařilo byt prodat za necelé 2 měsíce po podepsání Zprostředkovatelské smlouvy. Po předchozí nabídce u realitní kanceláře Remach s.r.o. Uherské Hradiště, zastoupené panem Valihorou, který ani po půl roce nedokázal byt prodat, to pro nás bylo velmi milé překvapení. Važte si prosím, takových zaměstnanců jako je paní Štěpánová. Přejeme Vám plno prodaných bytů a ještě více paní Štěpánových.

19. 03. 2019, Nováková

Nedělám to často, abych psal pochvalu přímo řediteli. V případě realitní makléřky Petry Štěpánové z pardubické pobočky NEXT REALITY, dělám výjimky. Jmenovaná makléřka nám zajistila prodej bytu a chalupy a to k plné naší spokojenosti. Podotýkám, že jsme původně prodej zadali jiné realitní kanceláři, která nebyla úspěšná. Pí Štěpánová nám v krátké době zajistila kupce na obě nemovitosti. Její přístup byl ryze profesionální, spojený s ochotou, bylo na ní ve všech záležitostech 100% spolehnutí. Moc děkujeme za vzorné služby NEXT REALITY.

Provazníkovi

Chtěli bych touto cestou poděkovat makléřce Petře Štěpánové z Next Reality, která nás zastupovala při prodeji a zároveň koupi bytové jednotky. S její prací jsme byli naprosto spokojeni , byla spolehlivá a ochotná v klidu vyřešit jakýkoli problém. Celá záležitost proto proběhla hladce ke spokojenosti všech tří stran. Ještě jednou děkuji celé Next Reality a hlavně paní Petře Štěpánové za perfektní práci , protože sladit vše tak , aby se vzájemně shodly tři strany nebylo vůbec nic jednoduchého. Dotáhla vše do úplného konce. Velice rádi ji budeme doporučovat.

Manželé Justovi.

Chtěl bych touhle cestou poděkovat velice srdečně makléřce Petře Štěpánové z Next Reality, která mě zastupovala při prodeji bytové jednotky. S její prací jsem byl naprosto spokojený, byla spolehlivá a ochotná v klidu vyřešit jakýkoli problém. Celá záležitost proto proběhla hladce ke spokojenosti obou stran. Ještě jednou děkuji Next Reality a speciálně paní Petře Štěpánové za perfektní práci. Velice rád jí budu doporučovat.

Josef Tabak

Tímto bych chtěl poděkovat za zprostředkování prodeje bytu. V rámci Vaší realitní kanceláře prodej zajišťovala realitní makléřka p. Štěpánová Petra (pobočka Pardubice). Ač jsem původně chtěl byt prodat sám, oslavila mě p. Štěpánová s nabídkou prodeje vytu. V krátkém termínu sehnala zájemce o byt a od té doby šlo všechno doslova jako po "drátkách" včetně předání bytu a převodu nemovitosti. Chtěl bych Vám tímto ještě jednou poděkovat za výborně a profesionálně odvedenou práci, kterou Vaše realitní kancelář odvedla.

Beran Leoš

Ocenění makléře

Počet rezervací
Březen 2018
Počet rezervací
Říjen 2017
Počet rezervací
Červen 2017
Počet rezervací
Duben 2016

Nemovitosti makléře (13)

Pronájem nebytového prostoru 58 m2, ul. Jana Palacha, Pardubice

Jana Palacha, Pardubice

Obchodní, cihlová budova, 0 m²

8 000 CZK (za měsíc)

+ energie

Prodej zavedené jídelny, Vysoké Mýto

Pražská, Vysoké Mýto, Ústí nad Orlicí

Obchodní, cihlová budova, 0 m²

550 000 CZK (za nemovitost)

včetně provize RK

Prodej bytu 2kk 42 m2, OV, cihla, sklep, Pardubice Ohrazenice, ul. Školská, Pardubice

Školská, Pardubice VII, Pardubice

2+kk, cihlová budova, 42 m²

2 150 000 CZK (za nemovitost)

+ provize RK

Prodej bytu 3+1, 72 m2, OV , lodžie,sklep, Přelouč

K. Čapka, Přelouč, Pardubice

3+1, cihlová budova, 72 m²

1 790 000 CZK (za nemovitost)

+provize RK

Prodej rodinného domu 2+1, 854 m2. OV , Luže

Poděbradova, Luže, Chrudim

Samostatný, dřevěná budova, 200 m²

2 890 000 CZK (za nemovitost)

včetně provize a právního servisu

Pronájem komerčního objektu, hala, 10x21m, Pardubice, Semtín

Pardubice

Jiný, cihlová budova, 210 m²

info o ceně v RK

cena dohodou

Pronájem komerčního objektu, kancelář + haly + venkovní prostor, Pardubice, Semtín

Pardubice

Jiný, cihlová budova, 1200 m²

info o ceně v RK

cena dohodou

Prodej bytu 2+1, OV, cihla, 70 m2,ul. Palackého, Chrudim

Palackého třída, Chrudim

2+1, cihlová budova, 70 m²

2 190 000 CZK (za nemovitost)

+ provize RK

Prodej pozemku 3511 m2, OV, Sopřeč

Sopřeč, Pardubice

Pro bydlení

1 990 000 CZK (za nemovitost)

+provize RK

Prodej domu 4+1, OV , 736 m2, bazén, Sezemice - Veská

Sezemice, Pardubice

Samostatný, cihlová budova, 100 m²

4 900 000 CZK (za nemovitost)

+ provize RK

Vaše osobní údaje jsou společností NEXT REALITY zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 – GDPR

Používáním webu NEXT REALITY souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti web používá soubory Cookies

Rozumím