Pobočky

Makléři

Irena Nováková

Realitní makléř Praha 3 Koněvova 1271/101, Praha 3 – Žižkov 130 00

E-mail: irena.novakova@nextreality.cz
Telefon: 800 700 099

Nemovitosti makléře
(nebude zveřejněn)
(nebude zveřejněn)
(nebude zveřejněn)

Chcete změnit svůj život?
Hledáte práci s lidmi, komunikaci a zábavu?
Nechcete nudu a toužíte pracovat v terénu a cestovat?
Tak se nám ozvěte a nastartujte svou dráhu realitního makléře.

(nebude zveřejněn)
Vybrat soubor
Vybrat soubor

Reference makléře

Makléřka paní Irena Nováková, byla po celou dobu procesu prodeje vysoce profesionální. Jasně a přesně informovala o postupu realizace prodeje od představení a presentace nemovitosti, přes informování o zájem cích, uzavření rezervační smlouvy, úschovy finančních prostředků a uzavření kupní smlouvy. Velmi mile mě překvapil fakt, že osobně zařídí i převod dodávek elektřiny na nového majitele a informování správce domu o převodu bytové jednotky. Jako zákazník jsem se opravdu o nic jiného nestaral, krom moji účasti na předání bytu novému majiteli. Velmi dobrá práce a doporučení všem, kteří mají zájem prodat jakoukoliv nemovitost.

14. 03. 2018, Ing. Pavel Vaculík

Zo začiatku som mala predsudky voči realitným kanceláriam. V Next Reality som sa však stretla s veľmi milým a profesionálnym prístupom. Vysvetlili mi postup, vybavili za mňa dokumenty (hypotéku, poistenie, kataster) a ja som len podpísala zmluvy. Neverila som, že to môže byť také rýchle a jednoduché. ĎAKUJEM!

07. 03. 2018, Mgr. Tatiana Aghová

Spolupráce s paní Irenkou Novákovou byla skvělá. Každému kdo by potřeboval pomoc RK, doporučíme Vaší RK a paní Novákovou. Děkujeme

06. 02. 2018, Kohlovi

Prodávali jsme byl po mamince, aniž jsme měli v tomto směru jakékoliv zkušenosti, ale díky paní Ireně Novákové jsme prošli celou cestu od zadání inzerátu až po předání bytu novému majiteli bez stresu a s uklidňujícím pocitem, že jsme v bezpečných rukách. Naprosto si nás získala svou mimořádnou profesionalitou i nesmírně milým, vstřícným a obdivuhodně trpělivým jednáním, které se často nevidí. Byla vždy ochotná poradit a pomoci a zařizovala všechny potřebné kroky bez ohledu na to, zda byl pracovní den, anebo svátek. Můžeme ji vřele doporučit všem dalším zájemcům o služby realitní kanceláře a přejeme jí mnoho dalších stejně spokojených klientů, jako jsme my.

28. 12. 2017, Rodina Havlíkova

Se slečnou Novákovou jsem se setkal u obchodního případu, kdy zastupovala prodávajícího a já kupce. Musím upřímně říci, že celý postup byl naprosto profesionální, bez jakýchkoliv zádrhelů a za příjemné a pohodové atmosféry. Beru to jako bonus k hlavní skutečnosti, že transakce byla férová i bezpečná. Vřele doporučuji i jako konkurenční realitní makléř.

02. 11. 2017, Miloslav Sluka

Obdivuji profesionalitu paní Novákové a skvělé umění jednat s klienty. Jsem velmi ráda, že právě ona mě provázela na cestě prodeje mojí nemovitosti. Velmi děkuji za cenné rady i milý přístup a přeji vše nejlepší.

Dr. Eva Zapletalová

S paní makléřkou Irenou Novákovou jsme byli velice spokojeni, oceňujeme především její profesionální a hlavně maximálně lidský přístup a ochotu, s jakou k nám přistupovala. Jednáním a vstřícným postojem paní Novákové jsme velmi pozitivně překvapeni. Děkujeme mnohokrát za vše. Přejeme Vám hodně štěstí a ať se Vám daří, co nejlépe. Budeme Vás dále doporučovat.

Smejkalovi

Jsem velmi spokojena s profesionalitou i osobním přístupem Vaší realitní makléřky paní Irenou Novákovou. Děkuji

Jaroslava Ctiborová

Rozhodla jsem se prodat byt po rodičích a prodej svěřila NEXT reality a slečně Ireně Novákové. Po prodeji a po zkušenosti s její prací jsem udělala další rozhodnutí, a to napsat tuto referenci. Manžele Beňovi mi svou referencí ulehčili práci. Stačí mi napsat, souhlasím a podepisuji. Navíc jsem z Moravy, takže celé řízení bylo na tu vzdálenost ještě o něco složitější. Děkuji, palec nahoru a doporučení.

Lenka Petková

V polovině letošního února jsme podepsali smlouvu o prodeji našeho bytu s realitní makléřkou Irenou Novákovou a 30. 5. 2017 jsme se stěhovali (po úspěšném prodeji bytu a koupi nového byt na který nás upozornila Irena Nováková)! Po celou dobu jsme byli s makléřkou jak v telefonickém, tak osobním kontaktu. Vždy pro nás měla srozumitelné informace a velkou trpělivost! Jsme starší ročník a potřebujeme věcem dobře rozumět. Měli jsme možnost si vybrat z několika realitních kanceláří a realitních makléřů. Jsme moc rádi, že jsme zvolili NEXT reality a jmenovitě Irenu Novákovou! Za vše jí děkujeme a můžeme dát doporučení všem novým zájemcům ! Díky!

Manželé Libuše a Václav Beňovi

Velmi příjemné a profesionální jednání. Doporučuji každému, kdo by chtěl prodat nemovitost a měl z toho takovou hrůzu jako já. Ještě jednou děkujeme.

Josef Vokurka

Velice děkuji za Vaši profesionalitu při prodeji naší nemovitosti. Bez Vaší odbornosti, přístupu a trpělivosti bychom se neobešli. Přeji Realitní kanceláři NEXT hodně makléřů Vašich kvalit. Vám osobě přeji mnoho úspěchů ve Vaší práci.

Marcela Bernardová

Paní makléřku Irenu Novákovou vřele doporučuji. Před rokem jsem prodávala byt v Praze, o nic jsem se nemusela starat, vše potřebné zařídila a vyřídila v prvotřídní kvalitě. Navíc je velmi milá a přátelská. Měla jsem štěstí na výbornou makléřku je to jeden krásný příklad za všechny. Děkuji moc a přeji jí hodně štěstí ve všem, které si zaslouží.

Sylva Vlčková


Nemovitosti makléře (21)

Pronájem skladu, 10 m2, Revoluční ulice, Praha 1 - Nové Město

Revoluční, Nové Město, Praha 1

Skladovací, cihlová budova, 0 m²

2 000 CZK (za měsíc)

+ záloha služby CZK 500,- + DPH

Prodej bytu 3+1/L, 66 m2, OV, Kladno - Kročehlavy

Arbesova, Kladno

3+1, panelová budova, 66 m²

2 900 000 CZK (za nemovitost)

Pronájem kanceláře, 138 m2, Koněvova ulice, Praha 3

Koněvova, Žižkov, Praha 3

Kanceláře, cihlová budova, 0 m²

22 000 CZK (za měsíc)

+ zálohy na služby 4.500 + provize + kauce

Pronájem kanceláře, 12 m2, Revoluční ulice, Praha 1 - Nové Město

Revoluční, Nové Město, Praha 1

Kanceláře, cihlová budova, 0 m²

4 662 CZK (za měsíc)

+ záloha služby CZK 1.332,- + DPH

Pronájem kanceláře, 18 m2, Revoluční ulice, Praha 1 - Nové Město

Revoluční, Nové Město, Praha 1

Kanceláře, cihlová budova, 0 m²

6 809 CZK (za měsíc)

+ záloha služby CZK 1.945,- + DPH

Prodej rodinného domu, 267 m2, pozemek 595 m2, Zlončice, okres Mělník

Zlončice, Mělník

Samostatný, cihlová budova, 267 m²

7 500 000 CZK (za nemovitost)

Prodej rodinného domu s garáží, 120 m2, pozemek 607 m2, Přeštice, okres Plzeň - jih.

Poděbradova, Přeštice, Plzeň-jih

Samostatný, smíšená budova, 120 m²

2 900 000 CZK (za nemovitost)

Prodej rodinného domu 127 m2, pozemek 787 m2 , Mníšek-Stříbřec, okres Jindřichův Hradec

Stříbřec, Jindřichův Hradec

Samostatný, cihlová budova, 127 m²

1 900 000 CZK (za nemovitost)

Prodej rodinného domu, 120 m2, pozemek 12.624 m2, Nové Dvory u Kutné Hory

Nové Dvory, Kutná Hora

Samostatný, kamenná budova, 120 m²

6 500 000 CZK (za nemovitost)

Prodej rodinného domu, 120 m2, pozemek 12.624 m2, Nové Dvory u Kutné Hory

Nové Dvory, Kutná Hora

Samostatný, kamenná budova, 519 m²

6 500 000 CZK (za nemovitost)

Vaše osobní údaje jsou společností NEXT REALITY zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 – GDPR

Používáním webu NEXT REALITY souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti web používá soubory Cookies

Rozumím