Pobočky

Makléři

Irena Nováková

Realitní makléř NEXT REALITY FORZA Anglická 583/11, Praha 2 - Vinohrady 120 00

E-mail: irena.novakova@nextreality.cz
Telefon: 800 700 099

Nemovitosti makléře
(nebude zveřejněn)
(nebude zveřejněn)
(nebude zveřejněn)

Chcete změnit svůj život?
Hledáte práci s lidmi, komunikaci a zábavu?
Nechcete nudu a toužíte pracovat v terénu a cestovat?
Tak se nám ozvěte a nastartujte svou dráhu realitního makléře.

(nebude zveřejněn)
Vybrat soubor
Vybrat soubor

Reference makléře

Po dlouhé rozvaze jsme se rozhodli prodat chalupu. Nastala obava z výběru realitní kanceláře. Rozhodli jsme se, že dáme na doporučení lidí, kteří již nemovitost prodávali a měli dobrou zkušenost a udělali jsme dobře. Paní Irena Nováková odvedla velmi dobrou práci. Její komunikativnost, ochota, trpělivost, přátelské jednání a empatická schopnost nacítit klienta nám pomohla od obav z prodeje. Rozhodli jsme se i na podpis exkluzivní smlouvy. Spolupráce byla na velmi dobré úrovni. Je znát, že paní Novákovou práce baví a je to žena na svém místě, která dělá svojí odpovědnou prací dobré jméno NEXT reality. Všem vřele tuto makléřku doporučujeme!!!

11. 09. 2020, Jiřina a Jaroslav Pospíšilovi

Velké ocenění paní Ireně Novákové. Velká profesionálka a nejlepší realitní agent, které ho jsem v životě potkal.

29. 06. 2020, Pavel Vaculík

Prodej domu letos na jaře 2020 prostřednictvím paní Ireny Novákové byl pro mne opravdový zážitek. Jejího nasazení, empatie, profesionality a lidského přístupu ke klientovi si velmi cením. Rád bych touto cestou poděkoval a služby realitní makléřky v jejím provedení s potěšením každému doporučuji!

17. 04. 2020, Patrik Kloss

Profesionalita, vstřícnost, empatie, přehled, příjemné a vstřícné vystupování...Těmito slovy bychom charakterizovali slečnu Irenu Novákovou. Ještě jednou Ireno děkujeme za Vaše vynikající služby.

Ivana,Lily a Jiří Crha

Byli jsme velice spokojeni s profesionálním přístupem paní Ireny Novákové, kterou jsme oslovili, aby nám pronajala byt. Zvláště jsme ocenili rychlost, přesnost a příjemnou komunikaci. Paní Irena nás pravidelně informovala o průběhu jednání. Makléřku Irenu Novákovou všem vřele doporučujeme.

Aleš Sysel

Makléřku z vaší realitní společnosti Pražské pobočky paní Novákovou Irenu jsme si jako rodina najali na prodej naší nemovitosti, bylo to na podzim r. 2018. Rád bych vyzdvihl práci a zkušenosti v realitní oblasti paní Ireny. S naší rodinou byla po dobu prodeje naší nemovitosti každodenně v kontaktu, při jakékoliv události kolem prodeje nás paní Irena informovala o všem co bylo nutné, každý večer email a nebo telefonát v něm shrnutí dne co se prodeje bytu týkalo, při komunikaci s námi byla velmi srozumitelná a fakt že vždy dbala našich potřeb a vše jim přizpůsobovala. Smlouvy, finance, předávání, převody, prohlídky bytu, komunikace s bytovým družstvem ....atd. to vše bylo velmi příjemné a velmi dobře připravené. Pochopitelně nedošlo nikdy na nesplněný slib. Veškeré naše strachy a obavy řešila paní makléřka uklidněním a vysvětlením dané věci. Po dokončení a uzavření prodeje nemovitosti se Paní Makléřka Irena Nováková i nadále zajímá o to jak se členové naší rodiny mají. Nemovitost jsme nejdříve nabídli asi 20 realitním makléřům a většina z nich začala práci tím, že nám posílali vlastní hodnocení a chválu o tom jak pracují profesionálně. Paní Makléřka Irena Nováková neposlala osobní hodnocení žádné, představila nám Nextreality jak funguje a jaké služby nabízí no a na místo referencí začala byt nabízet a prodávat. Ze všech oslovených makléřů byla nejvíc aktívní a měla nejvíc prohlídek bytu a na místo vlastní chvály sama sebe, v krátké době byt k naší spokojenosti prodala, proto to naše rodina asi v polovině prodejního procesu všem realitním makléřům odebrala a paní Novákové jsme nabídli exkluzivitu. Tahle velká spokojenost samozřejmě ukazuje na vaší realitní kancelář především. Gratuluji vám k takovému makléři jsem si jist že máte ve svých řadách mnoho takto schopných makléřů a lidí kteří se o vaše klienty starají a přeji vám aby vám takový postoj a přístup ke klientům zůstal. Uplynula krátká doba a naše rodina prodává další nemovitost a vaší realitní kancelář jsme již prostřednictvím paní makléřky Ireny Novákové oslovili a víme že děláme nejlíp. Chci vám poděkovat za vaše služby a za vaší mimořádnou péči.

Petr Seman

Makléřka, paní Irena Nováková, na mne zapůsobila kladně hned při prvním setkání, které mělo být jen informativní. Nakonec jsem byla ráda, že se mne hned ujala, všechno podrobně vysvětlila a dovedla až k zdárnému prodeji bytu. Všechno perfektně připravila, postupně vyřídila všechny potřebné nezbytnosti a ještě mě stačila uklidňovat, že vše probíhá bez problémů. Jsem už v seniorském věku a proto jsem měla stále obavy....Paní Novákovou mohu vřele každému doporučit při prodeji, koupi, či pronájmu nemovitosti. Je spolehlivá, perfekcionistka, profesionálka a navíc i milá. Opravdu vřele doporučuji.

Buksová Valerie

Makléřka paní Irena Nováková, byla po celou dobu procesu prodeje vysoce profesionální. Jasně a přesně informovala o postupu realizace prodeje od představení a presentace nemovitosti, přes informování o zájem cích, uzavření rezervační smlouvy, úschovy finančních prostředků a uzavření kupní smlouvy. Velmi mile mě překvapil fakt, že osobně zařídí i převod dodávek elektřiny na nového majitele a informování správce domu o převodu bytové jednotky. Jako zákazník jsem se opravdu o nic jiného nestaral, krom moji účasti na předání bytu novému majiteli. Velmi dobrá práce a doporučení všem, kteří mají zájem prodat jakoukoliv nemovitost.

Ing. Pavel Vaculík

Zo začiatku som mala predsudky voči realitným kanceláriam. V Next Reality som sa však stretla s veľmi milým a profesionálnym prístupom. Vysvetlili mi postup, vybavili za mňa dokumenty (hypotéku, poistenie, kataster) a ja som len podpísala zmluvy. Neverila som, že to môže byť také rýchle a jednoduché. ĎAKUJEM!

Mgr. Tatiana Aghová

Spolupráce s paní Irenkou Novákovou byla skvělá. Každému kdo by potřeboval pomoc RK, doporučíme Vaší RK a paní Novákovou. Děkujeme

Kohlovi

Prodávali jsme byl po mamince, aniž jsme měli v tomto směru jakékoliv zkušenosti, ale díky paní Ireně Novákové jsme prošli celou cestu od zadání inzerátu až po předání bytu novému majiteli bez stresu a s uklidňujícím pocitem, že jsme v bezpečných rukách. Naprosto si nás získala svou mimořádnou profesionalitou i nesmírně milým, vstřícným a obdivuhodně trpělivým jednáním, které se často nevidí. Byla vždy ochotná poradit a pomoci a zařizovala všechny potřebné kroky bez ohledu na to, zda byl pracovní den, anebo svátek. Můžeme ji vřele doporučit všem dalším zájemcům o služby realitní kanceláře a přejeme jí mnoho dalších stejně spokojených klientů, jako jsme my.

Rodina Havlíkova

Se slečnou Novákovou jsem se setkal u obchodního případu, kdy zastupovala prodávajícího a já kupce. Musím upřímně říci, že celý postup byl naprosto profesionální, bez jakýchkoliv zádrhelů a za příjemné a pohodové atmosféry. Beru to jako bonus k hlavní skutečnosti, že transakce byla férová i bezpečná. Vřele doporučuji i jako konkurenční realitní makléř.

Miloslav Sluka

Obdivuji profesionalitu paní Novákové a skvělé umění jednat s klienty. Jsem velmi ráda, že právě ona mě provázela na cestě prodeje mojí nemovitosti. Velmi děkuji za cenné rady i milý přístup a přeji vše nejlepší.

Dr. Eva Zapletalová

S paní makléřkou Irenou Novákovou jsme byli velice spokojeni, oceňujeme především její profesionální a hlavně maximálně lidský přístup a ochotu, s jakou k nám přistupovala. Jednáním a vstřícným postojem paní Novákové jsme velmi pozitivně překvapeni. Děkujeme mnohokrát za vše. Přejeme Vám hodně štěstí a ať se Vám daří, co nejlépe. Budeme Vás dále doporučovat.

Smejkalovi

Jsem velmi spokojena s profesionalitou i osobním přístupem Vaší realitní makléřky paní Irenou Novákovou. Děkuji

Jaroslava Ctiborová

Rozhodla jsem se prodat byt po rodičích a prodej svěřila NEXT reality a slečně Ireně Novákové. Po prodeji a po zkušenosti s její prací jsem udělala další rozhodnutí, a to napsat tuto referenci. Manžele Beňovi mi svou referencí ulehčili práci. Stačí mi napsat, souhlasím a podepisuji. Navíc jsem z Moravy, takže celé řízení bylo na tu vzdálenost ještě o něco složitější. Děkuji, palec nahoru a doporučení.

Lenka Petková

V polovině letošního února jsme podepsali smlouvu o prodeji našeho bytu s realitní makléřkou Irenou Novákovou a 30. 5. 2017 jsme se stěhovali (po úspěšném prodeji bytu a koupi nového byt na který nás upozornila Irena Nováková)! Po celou dobu jsme byli s makléřkou jak v telefonickém, tak osobním kontaktu. Vždy pro nás měla srozumitelné informace a velkou trpělivost! Jsme starší ročník a potřebujeme věcem dobře rozumět. Měli jsme možnost si vybrat z několika realitních kanceláří a realitních makléřů. Jsme moc rádi, že jsme zvolili NEXT reality a jmenovitě Irenu Novákovou! Za vše jí děkujeme a můžeme dát doporučení všem novým zájemcům ! Díky!

Manželé Libuše a Václav Beňovi

Velmi příjemné a profesionální jednání. Doporučuji každému, kdo by chtěl prodat nemovitost a měl z toho takovou hrůzu jako já. Ještě jednou děkujeme.

Josef Vokurka

Velice děkuji za Vaši profesionalitu při prodeji naší nemovitosti. Bez Vaší odbornosti, přístupu a trpělivosti bychom se neobešli. Přeji Realitní kanceláři NEXT hodně makléřů Vašich kvalit. Vám osobě přeji mnoho úspěchů ve Vaší práci.

Marcela Bernardová

Paní makléřku Irenu Novákovou vřele doporučuji. Před rokem jsem prodávala byt v Praze, o nic jsem se nemusela starat, vše potřebné zařídila a vyřídila v prvotřídní kvalitě. Navíc je velmi milá a přátelská. Měla jsem štěstí na výbornou makléřku je to jeden krásný příklad za všechny. Děkuji moc a přeji jí hodně štěstí ve všem, které si zaslouží.

Sylva Vlčková

Ocenění makléře

Leden 2020

Nemovitosti makléře (29)

Pronájem nebytového prostoru, 9 m2, Praha 5 - Jinonice

Peroutkova, Jinonice, Praha 5

Kanceláře, cihlová budova, 0 m²

6 500 CZK (za měsíc)

včetně poplatků a energie + kauce + provize RK

Pronájem ateliéru, 9 m2, Praha 5 - Jinonice

Peroutkova, Jinonice, Praha 5

Jiný, cihlová budova, 9 m²

6 500 CZK (za měsíc)

včetně poplatků a energie + kauce + provize RK

Pronájem bytu 3+1 / 2 x lodžie a garážové stání, 77 m2, Praha 6 - Vokovice

Evropská, Vokovice, Praha 6

3+1, panelová budova, 77 m²

16 000 CZK (za měsíc)

+ poplatky 4.300,- Kč + energie + kauce + provize

Prodej bytu 3+1 s lodžií, 82 m2, OV, Praha 4 - Modřany

Jordana Jovkova, Modřany, Praha 12

3+1, panelová budova, 82 m²

5 870 000 CZK (za nemovitost)

včetně provize

Prodej domu 90 m2, pozemek 1.079 m2, Háje nad Jizerou - Loukov, okres Semily

Háje nad Jizerou, Semily

Samostatný, cihlová budova, 155 m²

1 130 000 CZK (za nemovitost)

cena zahrnuje služby RK

Prodej rodinného domu s terasou a garáží, pozemek 1.029 m2, Praha 10 - Uhříněves

Čtyřkolská, Uhříněves, Praha 22

Samostatný, smíšená budova, 180 m²

16 400 000 CZK (za nemovitost)

Prodej stavebního pozemku 921 m2, Štíhlice, Praha - východ

Štíhlice, Praha-východ

Pro bydlení

2 701 000 CZK (za nemovitost)

včetně provize RK

Pronájem kanceláře, 25 m2, Revoluční ulice, Praha 1 - Nové Město

Revoluční, Nové Město, Praha 1

Kanceláře, cihlová budova, 0 m²

6 985 CZK (za měsíc)

+ záloha služby CZK 2.235,- + DPH

Pronájem kanceláře, 16 m2, Revoluční ulice, Praha 1 - Nové Město

Revoluční, Nové Město, Praha 1

Kanceláře, cihlová budova, 0 m²

6 031 CZK (za měsíc)

+ záloha služby CZK 1.787,- + DPH

Prodej domu 90 m2, pozemek 1.079 m2, Háje nad Jizerou - Loukov, okres Semily

Háje nad Jizerou, Semily

Samostatný, cihlová budova, 90 m²

1 130 000 CZK (za nemovitost)

cena zahrnuje služby RK

Vaše osobní údaje jsou společností NEXT REALITY zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 – GDPR

Používáním webu NEXT REALITY souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti web používá soubory Cookies

Rozumím