Pobočky

Makléři

Marian Viktorin

Realitní makléř Hodonín Velkomoravská 4017/77, Hodonín 695 01

E-mail: marian.viktorin@nextreality.cz
Telefon: 800 700 099

Nemovitosti makléře
(nebude zveřejněn)
(nebude zveřejněn)
(nebude zveřejněn)

Chcete změnit svůj život?
Hledáte práci s lidmi, komunikaci a zábavu?
Nechcete nudu a toužíte pracovat v terénu a cestovat?
Tak se nám ozvěte a nastartujte svou dráhu realitního makléře.

(nebude zveřejněn)
Vybrat soubor
Vybrat soubor

Reference makléře

Nákup bytu, převody energií a veškerá s tím spojená administrativa proběhla velmi hladce a velmi rychle, než je tomu u jiných makléřů. Pan Viktorín vždy hned reagoval na mé telefonáty, sms, e-maily a to i o víkendu. S tímto jsem se u jiných makléřů nesetkal nikdy. Vše zařídil od A po Z a já tak měl absolutně bezstarostný komfort, se kterým jsem ani nepočítal. Děkuji za jeho přístup před, během i po prodeji.

10. 05. 2019, Daniel Stehlík

Kupovali jsme a prodávali přes vaši realitku dům. Měl nás na starost pan Viktorin. Co se týče prodeje našeho domu proběhlo vše k naší spokojenosti. Co se týče koupě domu nového byly jisté problémy ,ale vše se nakonec zvládlo.

29. 01. 2019, Apolena Švástová

Chtěla bych dát referenci na pana Mariana Viktorina. Je to velice ochotný a spolehlivý realitní makléř který nám zprostředkoval koupi domu.

28. 01. 2019, Eva Bumbalova

Pan Viktorin vystupoval jako makléř v rámci prodeje a koupě domu v Dubňanech. Vystupoval řádně a jako profesionál.

R. Jurčík

Koupě bytu proběhla bez větších problémů a komplikací, oceňuji vstřícnost a dobrou komunikaci. Pan Viktorin je ochotný a spoustu věcí zařídí za své klienty sám. Doporučuji.

xxx

Velmi ráda bych poděkovala Vaší společnosti za profesionální a zároveň lidský přístup k zákazníkovi. Zejména panu makléři Viktorinovi z Hodonínské pobočky, který mi velmi pomohl při koupi nemovitosti. Byl velmi trpělivý, bral mi telefon i v pozdějších hodinách nebo i o víkendu, což velmi oceňuji. Nerozlišoval jestli je pracovní nebo volný den. Vždy se přizpůsobil a jednal velmi korektním způsobem a musím říct, že vždy s úsměvem. Moje koupě proběhla sice na konci července, ale protože jsem se nedávno potřebovala spojit s bývalým majitelem, zavolala jsem panu makléři , který mi to hned zvednul a zeptal se s čím mi může ještě pomoci. Zavolal bývalému majiteli a poté mi odeslal jeho kontakt. Tímto panu Viktorinovi velmi děkuji za pomoc a skvělý přístup ke klientovi.

Jana Buchtová

Chtěla bych touhle cestou poděkovat panu Viktorinovy a jeho celému týmu, nesmím zapomenout na paní Mokrou, prodej domu pro mě a mé děti byl složitý a zdlouhavý ale vše jsme zvládly. Plně se mi věnovaly pomalu dvacet čtyři hodin jen aby to dobře dopadlo. Moc děkuji

Radouchová

Chtěl bych touto cestou poděkovat NEXT REALITY a jejímu makléři Marianu Viktorinovi, za kvalitně poskytnuté služby při prodeji domu mé ženy. Pan Viktorin nás oslovil s nabídkou služeb v této oblasti, podrobně a profesionálně popsal celý předpokládaný průběh prodeje s upozorněním na důležité související aspekty. Po podpisu smluvních dokumentů vše proběhlo hladce a přesně tak, jak bylo prezentováno. S touto naší zkušeností se určitě podělíme a budeme Vaši společnost a Pana Viktorina doporučovat.

Martin Žůrek

Byla jsem velmi spokojená s přístupem vašeho makléře p.Viktorina, prodej proběhl velmi rychle, profesionálně k mé plné spokojenosti, vřele doporučuji vaši společnost Next reality pro další klienty.

Věra Sedláčková

Touto cestou bych chtěla poděkovat a doporučit pana Mariana Viktorina případným dalším klientům o zprostředkování prodeje nemovitosti. Zároveň bych mu chtěla tímto poděkovat za to, jakým profesionálním způsobem se postaral o prodej mého rodinného domu. Velmi jsem ocenila jeho profesní dovednosti a lidský přístup při prodeji nemovitosti. Ještě jednou moc děkuji a celé vaší společnosti Next reality přeji mnoho spokojených klientů.

Pavlína Hájková

rád bych Vám tímto poděkoval za velmi profesionální přístup Vašeho zaměstnance p. Viktorina při prodeji garáže po mém otci. Bydlím totiž v Praze a jelikož jsem se celé transakce musel zúčastnit osobně, musel jsem si vzít dovolenou, objednat hotel atd. Proto jsem byl velmi potěšen perfektní přípravou všech dokumentů, ochotou a rychlostí s jakou se p. Viktorin celé záležitosti ujal. Ještě jednou díky a přeji více spokojených klientů.

Jiří Novosad

Chtěla bych doporučit pana Mariana Viktorina případným dalším zájemcům o zprostředkování koupě či prodeje nemovitosti. Současně bych mu chtěla tímto poděkovat za to, jakým profesionálním způsobem se postaral o prodej mého rodinného domu. Velmi si vážím nejen jeho profesních dovedností, ale také vstřícného a lidského přístupu při celém procesu prodeje nemovitosti, kterým mě provedl. Při prodeji mého domu figurovalo několik realitních kanceláří, ale pan Viktorin dokázal jako jediný prezentovat nemovitost klientům takovým způsobem, že se našel ten pravý zájemce. Děkuji, pane Viktorine :) :)

Anna Procházková

Tímto bych chtěla poděkovat panu makléři Marianu Viktorinovi (pobočka Hodonín) za jeho profesionální a vstřícné jednání při prodeji bytu, za jeho ochotu a práci. Vaši realitní společnost doporučíme v našem okolí.

Špačková Bojkovice

Vaší firmu jsme požádali o pomoc s prodejem bytu po špatných zkušenostech s jinou realitkou a od začátku jsme byli překvapení naprosto odlišným přístupem i výsledky. Bleskové jednání, zkušený tým, žádná mystifikace - ani na straně nás, ani zájemců o koupi. Byt okamžitě prodaný za dobrou cenu. Ještě čekáme na vyřízení formalit, ale už teď děkujeme. Největší dík panu Marianu Viktorinovi, našemu realitnímu agentovi, který je opravdu člověk na svém místě.

Hana Soukupová

Ocenění makléře

Září 2014

Nemovitosti makléře (22)

Prodej dvou vinných sklepů, CP 6.446 m2, Pod Dubňanskou Horou v katastru Mutěnice

Mutěnice, Hodonín

Samostatný, cihlová budova, 153 m²

7 000 000 CZK (za nemovitost)

včetně provize a právního servisu

Pronajem komerčnich prostor / Restaurace/, CP 419 m2, Blatnička, okres Hodonín.

Blatnička, Hodonín

Obchodní, cihlová budova, 0 m²

5 990 CZK (za měsíc)

Výrazná sleva, + energie+ provize RK

Prodej RD 5+kk, CP 566 m2, Ratíškovice okr. Hodonín

Posvátná, Ratíškovice, Hodonín

Rohový, cihlová budova, 100 m²

3 300 000 CZK (za nemovitost)

+ provize, včetně právních služeb

Pronájem, garáž pro nákladní auta, CP 128 m2, průmyslový areál Bučovice.

Ždánská, Bučovice, Vyškov

Samostatný, skeletová budova, 128 m²

600 CZK (m2/rok)

+DPH a služby, +Provize RK

Pronájem, garáže pro nákladní auta, CP 461 m2, průmyslový areál, Bučovice

Ždánská, Bučovice, Vyškov

Samostatný, skeletová budova, 380 m²

650 CZK (m2/rok)

+DPH a služby, +provize RK

Prodej RD 4+1, CP 259 m2, Hovorany

Hovorany, Hodonín

Samostatný, cihlová budova, 90 m²

2 500 000 CZK (za nemovitost)

+ provize, včetně právních služeb

Prodej RD 5+1, CP 462 m2 + Ateliér, garáž, vinný sklep, vhodný k provozování penzionu, Borkovany

Borkovany, Břeclav

Penzion, cihlová budova, 450 m²

info o ceně v RK

Cena na vyžádání v RK

Prodej bytu 4+1, CP 78,1 m2, velmi zajímavá lokalita, Brno

Pekařská, Brno-střed, Brno, Brno-město

4+1, cihlová budova, 78 m²

6 500 000 CZK (za nemovitost)

+ provize, včetně právních služeb, cena k jednání

Pronájem kanceláře CP 25 m2, 3 NP/3, centrum Hodonína

Horní Valy, Hodonín

Kanceláře, cihlová budova, 0 m²

1 666 CZK (za měsíc)

+ DPH, + záloha na energii, + provize RK

Pronájem obchodních prostor CP 114 m2, pěší zóna, Hodonín

Dolní Valy, Hodonín

Obchodní, cihlová budova, 0 m²

10 000 CZK (za měsíc)

+ DPH

Vaše osobní údaje jsou společností NEXT REALITY zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 – GDPR

Používáním webu NEXT REALITY souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti web používá soubory Cookies

Rozumím