Pobočky

Makléři

Mgr. Lucie Andršová

Realitní makléř NEXT REALITY FORZA Anglická 583/11, Praha 2 - Vinohrady 120 00

E-mail: lucie.andrsova@nextreality.cz
Telefon: 800 700 099

Nemovitosti makléře
(nebude zveřejněn)
(nebude zveřejněn)
(nebude zveřejněn)

Chcete změnit svůj život?
Hledáte práci s lidmi, komunikaci a zábavu?
Nechcete nudu a toužíte pracovat v terénu a cestovat?
Tak se nám ozvěte a nastartujte svou dráhu realitního makléře.

(nebude zveřejněn)
Vybrat soubor
Vybrat soubor

Reference makléře

Ráda přidávám další kladné hodnocení pro paní Mgr. Lucii Andršovou. Paní Lucii jsem oslovila na pomoc při převodu mého družstevního podílu, kolem nějž bylo i pár nejasností. Paní Lucie se se všemi těžkostmi a nástrahami velice profesionálně a obětavě popasovala a dovedla prodej do úspěšného konce, se kterým jsem velice spokojená. Celý ten proces, mimochodem netrval vůbec dlouho, probíhal pro mě v klidu a jistotě, že vše je ve spolehlivých rukách. Jestli mě může něco mrzet, tak jen to, že naše spolupráce již skončila... Pokud by se v naší rodině či u známých vyskytla potřeba služeb RK, určitě budu paní Mgr. Andršovou Lucii vřele doporučovat.

14. 09. 2020, Hana Smržová

Paní Andršová je velice svědomitá, pečlivá a navíc vstřícná. Vystupuje profesionálně a i problematickou situaci dokáže vyřešit tak, aby bylo dobře na všechny strany. Patří jí ohromný dík za její ochotu, osobní nasazení a odborný vhled. Z předchozích let mám zkušenosti s několika realitními kancelářemi a makléři, tak mohu srovnávat. Když někoho doporučuji svým přátelům, tak vždy paní Andršovou, i od přátel pak na ni slyším chválu. Dovede dotáhnout do konce i nejednoduché prodeje a opravdu komplikované situace. Jsem si jistá, že v budoucnu se při koupi i prodeji nemovitostí budu obracet opět na ni. Opravdu tuto realitní kancelář a hlavně paní Andršovou mohu doporučit všem.

24. 02. 2020, Lucie Svobodová

Velký dík pí. Andršové, opět i přes mnohé složitostí a cestovní strasti po dálnici D1dokázala se mnou dojít až do konce s úsměvem, klidem a profesionalitou. Všem doporučuji! Myslím, že nakonec vše dobře dopadlo pro obě strany.

17. 12. 2019, Děkanová

Byla jsem velmi spokojena s Next reality a s paní makléřkou Lucií Andršovou. Je velmi vstřícná, velmi důvěryhodná, obětavá, důkladná, rozumí své práci.

18. 10. 2019, Věra Sendersová

Paní Andršová je výborná makléřka, je velmi pečlivá a svědomitá a určitě ji můžeme s nejlepším svědomím doporučit. Moc děkujeme za skvělou spolupráci při prodeji našeho domu, vše klaplo na jedničku. Přeje hodně dalších spokojených zákazníků!

27. 09. 2019, Kateřina Kašparová

Mohu jen a jen doporučit. Na paní makléřku jsem se obrátil vzhledem k předchozí výtečné zkušenosti mé známé. Byt prodán za požadovanou cenu rychle a zcela bez problémů. Profesionální přístup, výborná komunikace a snaha vždy dobře poradit. Myslím, že podobný přístup se moc nevidí, o to více si toho cením. Děkuji a rád se v případě dalšího prodeje či nákupu na ní s důvěrou obrátím.

Michal Šídlo

Chtěla bych vyjádřit poděkování a pochvalu pí. Mgr. Lucii Andršové, která prodala naši zahradu v Kralupech. Veškeré problémy a komplikace, které se průběžně objevovaly, řešila rychle a ochotně, byla velmi aktivní, vstřícná a vždy usměvavá a příjemná. A to hlavní: veškerá jednání probíhala čestně a bez jakýchkoliv pokusů o podvod na klienta. Paní Andršovou budeme všude doporučovat, protože po zkušenostech s jinými makléři je prostě skvělá.

Ivana Bílková

Touto cestou ještě jednou moc děkuji pí. Lucii Andršové! Po celou dobu prodeje mě byla i oporou v mé současné nelehké životní etapě. Starám se o nemobilní maminku a přístup pí. Lucie byl vždy profesionální. Vše trpělivě vysvětlila, dovedla mě od začátku do úspěšného konce s laskavostí a úsměvem. Myslím, že si ani nedovedu představit, kolik času s tím musela strávit!!!Moc díky! Děkuji real. kanceláři! Jen samé takové zaměstnance.

Věra Děkanová

Paní Andršová byla velice ochotná a příjemná. Od začátku nám byla nápomocná s čímkoli jsme si nebyli jistí a ve všem jsme se na ni mohli obrátit. Komunikace byla vždy rychlá a vstřícná. Její jednání je plně profesionální, avšak vždy s lidským přístupem. Určitě bychom paní Andršovou doporučil všem, kteří chtějí svoji nemovitost prodat, nebo chtějí do nové nemovitosti investovat. Děkujeme.

Gabriela Slaninková a Jiří Marek

Ráda bych poděkovala realitní makléřce paní Andršové za její přístup, snahu, ochotu a přátelské jednaní při koupi mého vybraného bytu. Jsem velice spokojená, že všechno dopadlo dobře a ve správný čas. Děkuji.

Stanislava Frýdecká

Velká spokojenost s přístupem paní Andršové.Po celou dobu byla velice ochotná,stále usměvavá.Jsem ráda,že jsem si vybrala pro prodej své nemovitosti právě ji.Děkuji

Olina Polívková

Paní Andršová mi velice pomohla s prodejem nemovitosti, který se jevil naprosto beznadějně, a za komplikovaných podmínek. S neuvěřitelnou trpělivostí a vytrvalostí překonala všechna obtížná jednání i administrativní zádrhely, aniž by na okamžik ztratila vlídné a chápavé chování, a všechno dotáhla do zdárného konce uspokojivého pro obě strany, za což velice děkuji. Kdybych ještě někdy potřebovala řešit prodej nebo koupi nemovitosti, nechci nikoho jiného.

Jana Zamorová

Dobrý den, chci poděkovat Vaší makléřce pí Lucií Andršové, která svojí profesionalitou, příjemným jednáním a vždy k mé spokojenosti zodpověděla veškeré mé dotazy a tím dělá také dobré jméno vaší realitní společnosti. V případě ji ráda i doporučím mým známým, kteří by měli zájem prodat/koupit nemovitost. Děkuji a přeji jen samé úspěchy nejen výše jmenované, ale i vaší společnosti.

M. Koberová

Práci paní Andršové opravdu není co vytknout. Její přístup byl po celou dobu velmi profesionální a přitom laskavý. Provedla nás celým prodejem a nákupem nemovitosti bez jakéhokoliv zádrhelu, případné dotazy řešila vždy s úsměvem a byla připravena jednat i ve svém volném čase. Pokud bych někdy v budoucnu kupovala/prodávala nemovitost, určitě se na ní znovu obrátím.

Kateřina Vyplelová

Děkujeme paní makléřce Mgr. Lucii Andršové za zprostředkování koupě bytu v Praze 9. Přestože nebyla situace s převodem bytu úplně jednoduchá, zvládli jsme s její pomocí dotáhnout vše do úspěšného konce.

Eva a Petr Jírovi

Dobrý den, byla jsem velmi spokojena konkrétně s prací Mgr. Lucie Andršové. Vše bylo vždy nachystané, připravené a prodej naší nemovitosti mne nestál žádné časové oběti. Určitě bylo zatím spoustu času a práce, které nikdo z nás nevidí. Velice oceňuji profesionální přístup ke klientovi. Zcela na 100% budeme doporučovat Vaši kancelář.

Renata Sýkorová

Chtěla bych vyjádřit svůj velký dík paní Lucii Andršové, která prodávala naši nemovitost - za její profesionální a zároveň lidský přístup při všech jednáních a záležitostech kolem prodeje.

Nikol Linhartová

Přes Vaši RK jsme koupili rodinný dům v Třeboni. Díky mojí nedůvěře, ne příliš dobrým zkušenostem v minulých letech a taky k některým, nelichotivým referencím na internetu, jsem celý obchod nechal sledovat právníkem a stále čekal nějaké nemilé překvapení. Leč to se nekonalo. Právník nám oznámil, že smlouvy jsou vzorně připravené a Vaše makléřka paní Andršová si nás svou nevtíravou ochotou a profesionálním nasazením získávala každou schůzkou. Doufám, že bude úspěšná při prodeji našich pozemků, které jsem jí s klidným svědomím svěřil. Ještě jednou děkuji p. Andršové i Vaší RK a přeji mnoho prodaných nemovitostí.

Pavel Košina


Nemovitosti makléře (11)

Pronájem hezké chaty 45 m2 s velkou zahradou 2800 m2 v obci Meziříčí u Tábora v Jižních Čechách

Meziříčí, Tábor

Samostatný, dřevěná budova, 0 m²

8 000 CZK (za měsíc)

Platba nájmu na 6 měsíců předem + provize RK

RD 6+kk s garáží a zahradou. Pozemek celkem 790 m2. Možné i dvougenerační bydlení. Praha 9 Čakovice

Na barikádách, Čakovice, Praha-Čakovice

Samostatný, cihlová budova, 250 m²

11 990 000 CZK (za nemovitost)

cena je včetně provize RK a kompletního právního servisu

Penzion s restaurací v Jižních Čechách na Šumavě. Kapacita 19 lůžek, wellness se saunou a bazénem

Vacov, Prachatice

Penzion, cihlová budova, 489 m²

10 500 000 CZK (za nemovitost)

cena je včetně provize RK a kompletního právního servisu

Krásný dvougenerační RD 8+2 ve třech podlažích se dvěma terasami a zahradou. Praha -východ Jenštejn

Hradní, Jenštejn, Praha-východ

V bloku, cihlová budova, 206 m²

14 000 000 CZK (za nemovitost)

cena je včetně provize RK a kompletního právního servisu

Stavební pozemek 1017 m2 v centru obce. Bašť Praha východ, všechny IS v dosahu, Praha centrum 20 km.

Bašť, Praha-východ

Pro bydlení

4 900 000 CZK (za nemovitost)

cena je včetně provize RK a kompletního právního servisu

Dvougenerační RD 8+1 s garáží, saunou a relaxačním bazénem na Šumavě. Vhodné pro podnikání i bydlení

Vacov, Prachatice

Samostatný, cihlová budova, 489 m²

10 500 000 CZK (za nemovitost)

cena je včetně provize RK a kompletního právního servisu

Pronájem luxusního bytu 2+kk 100 m2 s panoramatickým výhledem a patrem na spaní. Praha 2 Vinohrady

Fričova, Vinohrady, Praha 2

2+kk, cihlová budova, 100 m²

25 000 CZK (za měsíc)

měsíční poplatky 5.000,-Kč. Elektřina na nájemce + provize RK

Pronájem hezkého bytu 1+kk 28 m2, v činžovní vile, k dispozici zahrada, metro B 2 minuty, Praha 9

Pod Krocínkou, Vysočany, Praha 9

1+kk, cihlová budova, 28 m²

10 000 CZK (za měsíc)

elektřina převod na nájemníka + poplatky 400,-Kč (zálohy na vodu / osobu) + provize RK

Činžovní dům s 6 byty. Užitná plocha celkem 709 m2, půda vhodná k vestavbě. Pozemek 4300 m2, Liberec

Kateřinská, Liberec (nečleněné město), Liberec

cihlová budova, 708 m²

8 150 000 CZK (za nemovitost)

cena je včetně provize RK a kompletního právního servisu

Stavební pozemek 6100 m2 v centru obce. Želenice u Kladna, Praha metro A Petřiny 20 minut autem

Dolní Ulice, Želenice, Kladno

Pro bydlení

15 000 000 CZK (za nemovitost)

cena je včetně provize RK a kompletního právního servisu

Vaše osobní údaje jsou společností NEXT REALITY zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 – GDPR

Používáním webu NEXT REALITY souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti web používá soubory Cookies

Rozumím