Pobočky

Makléři

Makléř měsíce - září 2020

Ocenění pro makléře NEXT REALITY za měsíc září

V poslední době se ocenění pro makléře NEXT REALITY stávají jasnou záležitostí pro tým pana Zdeňka Mrňáka z Pardubic. Tato pobočka popáté za sebou získává status milionové pobočky. Sám ředitel kanceláře si odnáší dvě individuální ocenění. A tak pardubickou hegemonii narušuje jen v kategorii nováček měsíce Praha.
 
Jestliže v měsíci srpnu jsme sledovali vyrovnaný souboj mezi Zdeňkem a Petrem Mrňákem, tentokrát mladší z rodinného klanu pořádně odskočil. Pan Petr Mrňák z Hradce Králové je „jen“ čtvrtý, další tradičně úspěšní makléři Petr Čížek z Kladna a Blanka Štalzerová z Úval sbírají pomyslnou bronzovou a stříbrnou medaili. A Zdeňkovi Mrňákovi z Pardubic nezbývá než poblahopřát k prvnímu místu v kategorii makléř měsíce. Jeho výsledek byl opět úžasný! Zdeňku, gratulujeme!
 
Září bylo rovněž ve znamení výrazného výkonu nováčka. V této kategorii bývají pravidelně oceňováni i makléři, kteří jsou v NEXT REALITY zabydleni už několik měsíců, ale pan Josef Mrňous z týmu EXPERT Praha nastoupil teprve 1. září. Měsíc uzavírá coby 6. nejúspěšnější makléř v republice a pochopitelně tedy i coby náš nováček měsíce. Blahopřejeme.
V kategorii makléře dle počtu rezervací se neděje žádné překvapení. Cenu opět přebírá Zdeněk Mrňák z Pardubic, jenž uzavřel 9 rezervací. Srdečně mu blahopřejeme k velmi úspěšnému měsíci.

 

 

(nebude zveřejněn)

Vaše osobní údaje jsou společností NEXT REALITY zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 – GDPR

Používáním webu NEXT REALITY souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti web používá soubory Cookies

Rozumím