Pobočky

Makléři

Makléř měsíce - září 2018

Ocenění pro makléře NEXT REALITY za měsíc září

Makléřkou měsíce je paní Simona Hampová z Vrchlabí. Tato dáma opsala zajímavý kariérní oblouk – po úspěšném období v NEXT REALITY si vyzkoušela práci v realitním odvětví na jiných místech, ale pak se rozhodla pro návrat do společnosti se zelenomodrým logem. Podle jejích slov ji mimo jiné zlákala možnost spolupráce s paní Natašou Řezníčkovou, vedoucí vrchlabské pobočky. Společnost NEXT REALITY srdečně blahopřeje.

Nováčkem měsíce je pan Marek Mervart z Hradce Králové. Pro firmu pracuje od května 2018 a oceněním jako by navázal na staršího kolegu a jmenovce pana Marka Mrňáka, který totéž ocenění získal v dubnu. Hradci Králové přeje NEXT REALITY jen více takových talentů.

Makléř dle počtu rezervací je pan Bohumír Fiala z Prahy 2. Jde o zkušeného a spolehlivého makléře, jehož přístup k práci asi nejlépe shrnuje toto doporučení jednoho z jeho klientů: “Jeho přístup k zákazníků byl velice profesionální a přitom lidský, na nastalé situace reagoval okamžitě i v době své dovolené. Ve všech činnostech byl naprosto přesný a dochvilný.

Panu Fialovi NEXT REALITY gratuluje k čtvrtému ocenění a děkuje za vynikající práci.

 

 

(nebude zveřejněn)

Vaše osobní údaje jsou společností NEXT REALITY zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 – GDPR

Používáním webu NEXT REALITY souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti web používá soubory Cookies

Rozumím