Pobočky

Makléři

Makléř měsíce - září 2017

Vůz pro makléře měsíce

Makléř měsíce dle obratu

Z centrální pobočky NEXT REALITY v Praze 2 tentokrát vzešel Makléř měsíce Bohumír Fiala. Tento zkušený makléř má vše, co má dobrý obchodník mít - důvěryhodnost, vynikající vědomosti, profesionální vystupování a skvělé obchodní dovednosti. To vše v září zúročil ve fantastickém výsledku.

Makléř měsíce dle počtu rezervací

Makléřkou měsíce dle počtu rezervací se v září stala Marie Zimová, která svůj výkon letos zopakovala. „Ani nevím, jak se to podařilo poskládat do jednoho měsíce, určitě v tom hrálo roli i štěstíčko,“ svěřila se Marie. Dle vlastních slov bylo září hektické, ale každá následující rezervace byla motivací do další práce. A co v říjnu? „Jsem vedoucí pobočky v Chomutově a samozřejmě se budu snažit i v říjnu o co nejlepší výsledek,“ dodala Marie.

Nováček měsíce

Jaroslava Fiurášková z olomoucké pobočky, která je ve firmě teprve od půlky března letošního roku. Za jejím výkonem stojí píle, víra v úspěch a samozřejmě bezvadně fungující tým v zádech. Jarce držíme všechny palce a věříme, že jí tento výsledek „nakopnul“ a dá o sobě brzy zase vědět!

 

Všem výhercům blahopřejeme a už se těšíme na srpnové výsledky!

Makléř měsíce - srpen 2017

Makléř měsíce - červenec 2017

Makléř měsíce - červen 2017

Makléř měsíce - květen 2017

Makléř měsíce - duben 2017

Makléř měsíce - březen 2017

Makléř měsíce - únor 2017

Makléř měsíce - leden 2017

Makléř měsíce - prosinec 2016

Makléř měsíce - listopad 2016

Makléř měsíce - říjen 2016

 

(nebude zveřejněn)