Pobočky

Makléři

Makléř měsíce - únor 2019

Ocenění pro makléře NEXT REALITY za měsíc únor

S nadcházejícím jarem znovu přichází období, kdy klienti NEXT REALITY projevují větší zájem o nákup nemovitostí. Je to dobře vidět i na výsledcích za únor 2019 – po tradičně slabším zimním období zaznamenáváme znovu lepší výsledky. Je na čase se seznámit, kterým z makléřů a jednotlivých poboček se dařilo nejvíce. 

Makléřku měsíce asi netřeba dlouze představovat. Paní Blanka Štalzerová z pobočky Úvaly totiž loni toto ocenění vyhrála celkem čtyřikrát. Nechme tentokrát na tomto místě promluvit místo ní jednoho z jejích klientů: „Děkuji za vstřícný profesionální přístup a stálou pohodu při jednáních o prodeji. (…) Vaše kolegyně paní Blanka Štalzerová je jistota i pro další klienty.“ Přejme paní Štalzerové další podobně krásné reference. 

Do NEXT REALITY nastoupila tři dny před Štědrým dnem a už je ve firmě dokonale zabydlená. Martina Ševčíková ze Znojma se stává nováčkem měsíce pro měsíc únor. Nestává se často, aby makléř dostal ocenění už ve zkušební době, dokonce ani v kategorii nováček měsíce. Posíláme proto do Znojma srdečné gratulace. 

Ocenění makléře dle počtu rezervací přebírá tentokrát Jan Kubeš, který má natolik rád své rodné město Jindřichův Hradec, že se nebojí tvrdit, že je ještě hezčí, než nedaleký Český Krumlov. Řekl nám to v rozhovoru právě před rokem, kdy jindřichohradecká pobočka přešla na franšízový koncept. Srovnání, který klenot jižních Čech je krásnější, nechme na někom jiném. Jisté jsou ale dvě věci. Za prvé, v Jindřichově Hradci má NEXT REALITY rozhodně kvalitní zaměstnance. A za druhé, Jindřichův Hradec ještě Číňané neokopírovali. Panu Kubešovi blahopřejeme!

 

 

(nebude zveřejněn)

Vaše osobní údaje jsou společností NEXT REALITY zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 – GDPR

Používáním webu NEXT REALITY souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti web používá soubory Cookies

Rozumím