Pobočky

Makléři

Makléř měsíce - únor 2018

Vůz pro makléře měsíce

V únoru 2018 došlo v NEXT REALITY k málo vídanému jevu – 3 vítězství ze 4 kategorií posbírala jediná pobočka. A není to žádné překvapivé jméno – Mladá Boleslav hlavně zásluhou Marcely Šedivé! Rozhodně úctyhodný výkon.

Makléř měsíce dle obratu

Makléřem měsíce je paní Marcela Šedivá z pobočky Mladá Boleslav. Tato pobočka přitom v nedávné době vstoupila do nové etapy své existence, neboť přešla na takzvaný franšízový koncept. Zeptali jsme se makléřky měsíce za měsíc únor, jak tato změna ovlivňuje práci pobočky: „Vůči klientům žádné změny nepociťujeme, změny proběhly ve vztahu pobočky versus centrály NEXT,“ odpovídá paní Šedivá. „Pracuji stále ve stejném pracovním tempu a jak každý kolega ví, některé měsíce jsou prodejně slabší a v některých měsících se Vám prostě pracovně zadaří.“ Tento měsíc se Mladé Boleslavi v čele s paní Šedivou zadařilo opravdu hodně – NEXT REALITY srdečně blahopřeje.

Makléř měsíce dle počtu rezervací

Prvenství v kategorii makléř dle počtu rezervací znovu obhájila paní Marcela Šedivá z Mladé Boleslavi. Dokonce proti lednu počet uzavřených rezervací ještě navýšila. Požádali jsme ji, aby zavzpomínala na nějakou transakci, která ji obzvláště potěšila. „Nejraději asi vzpomínám na to, jak jsem prodávala byt rozvedené klientce a po podpisu rezervační smlouvy mezi prodávající a kupujícím přeskočila jiskra a oba klienti se dali dohromady,“ vypráví paní Šedivá s úsměvem. „Prodávaný byt nakonec pronajali - samozřejmě přes naší realitní kancelář - a přestěhovali se do společné domácnosti.“  

Paní Šedivá se nám svěřila s myšlenkou posbírat ty nejlepší příběhy z praxe realitních makléřů a vydat je v souborné knize „Napsal sám realitní život“ – to nezní jako špatný nápad!

Nováček měsíce

Nováček měsíce tentokrát pochází z Moravy. Je to pan Richard Staržec ze šternberské pobočky. Pan Staržec nám přitom prozradil, že jde o jeho první pracovní zkušenost v sektoru nákupu a prodeje realit. „Zatím nemám důvod k nespokojenosti, ve šternberské pobočce máme vynikající pracovní kolektiv,“ říká pan Staržec, kterému se start na novém pracovišti skvěle vydařil.

 

Makléř měsíce - leden 2018

Makléř měsíce - prosinec 2017

Makléř měsíce - listopad 2017

Makléř měsíce - říjen 2017

Makléř měsíce - září 2017

Makléř měsíce - srpen 2017

Makléř měsíce - červenec 2017

Makléř měsíce - červen 2017

Makléř měsíce - květen 2017

Makléř měsíce - duben 2017

Makléř měsíce - březen 2017

Makléř měsíce - únor 2017

Makléř měsíce - leden 2017

Makléř měsíce - prosinec 2016

Makléř měsíce - listopad 2016

Makléř měsíce - říjen 2016

 

(nebude zveřejněn)