Pobočky

Makléři

Makléř měsíce - srpen 2017

Vůz pro makléře měsíce

Makléř měsíce dle obratu

K Úvalům neoddělitelně patří paní makléřka Blanka Štalzerová, která letos v srpnu stanula na příčkách nejvyšších již po čtvrté. Ovšem Blanka je sama o sobě fenoménem. V realitách pracuje sedm let a v NEXT REALITY se stala pětkrát Makléřkou roku! Proto není překvapením, že boduje i v soutěžích měsíčních. Na začátku roku Blanka řekla: „Pracuji, jak se dá, ale na Seči mi pár dobrých kolegů vyhlásilo velký boj. Tak nevím, nevím, jestli se vůbec dostanu do dvacítky nejlepších. Samozřejmě bych ráda, neboť se plánuje další dovolená.“ Čtyři měsíce před koncem roku je jasné, že její obavy byly liché. Firma roste, podává fantastické výkony a právě Blance se rovněž neuvěřitelně daří.

Makléř měsíce dle počtu rezervací

Makléřkou měsíce dle počtu rezervací se v srpnu stala Marcela Šedivá z Mladé Boleslavi. Zopakovala tak svůj výkon z května letošního roku. Kde kdo by mohl namítnout, že v srpnu je okurková sezóna, ovšem Marcela toto tvrzení svým krásným počtem sedmi zarezervovaných nemovitostí popírá. Dle vlastních slov uzavírá tři až osm rezervací měsíčně. Realitní činnosti se věnuje na 100 %, proto každý měsíc nabere co nejvíce nemovitostí, aby měla širokou nabídku a tím pádem i více rezervací. Nejednou se tak stává, že ji čekají víkendové schůzky s klienty a pracovní doba je delší než osm hodin. Ale výsledky pak stojí za to.
A jelikož nás právě nyní čekají silné měsíce, je zřejmé, že poroste i počet rezervací.

Nováček měsíce

Řádění Zdeňka Mrňáka v tabulce „Nováček měsíce“ nelze přehlédnout. Do firmy nastoupil v březnu jako PARTNER a hned získal „zlatou medaili.“ Pak následovala řada nejvyšších umístění a i když dal letos šanci ostatním, ve většině měsíců byl vítězem on. Své čtvrté umístění v řadě zpečetil právě v srpnu. I Zdeňka jsme se ptali, co jej žene vpřed za lepšími a lepšími výsledky. Vedle svého pověstného workholismu je to fakt, že jej práce makléře neuvěřitelně baví. Rád pomáhá klientům prodat za nejlepší cenu a samozřejmě odměnou je krásná provize. Zdeňkovi se také osvědčila práce s tipaři, kteří nosí klienty na zlatém podnosu. Ani v tomto případě není pochyb o tom, že o Zdeňkovi neslyšíme letos naposledy.

 

(nebude zveřejněn)

 
Vaše osobní údaje jsou společností NEXT REALITY zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 – GDPR

Používáním webu NEXT REALITY souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti web používá soubory Cookies

Rozumím