Pobočky

Makléři

Makléř měsíce - říjen 2020

Ocenění pro makléře NEXT REALITY za měsíc říjen

NEXT REALITY se těší vysoké přízni klientů zvláště ve východních Čechách. Jednotliví makléři i celé pobočky dosahují vynikajících prodejních úspěchů a pozitivní klientské reference jen přibývají. To reflektují i naše tradiční ocenění: také v měsíci říjnu posíláme ceny do východních Čech. V kategoriích nováček měsíce a makléř dle počtu rezervací se ale vyznamenali makléři z jiných poboček: z Prahy a z Jindřichova Hradce.

Makléřem měsíce se stává Marek Mrňák z Hradce Králové. Marek je mladá krev, v řadách NEXT REALITY působí třetím rokem a klienti oceňují jeho energii a spolehlivost. Jeho ocenění udělalo radost určitě nejen vedoucímu pobočky Hradec Králové Petrovi Mrňákovi, ale také dalšímu členovi úspěšného rodinného klanu Zdeňkovi Mrňákovi, který působí v sousedních Pardubicích.

Nováčkem měsíce je dáma. Je to Alena Petržílková z pobočky EXPERT Praha. Ve stejné kategorii minulý měsíc uspěl Alenin Kolega Josef Mrňous, tak jsme se Aleny zeptali, čím to je, že se nováčkům v tomto týmu tak daří?  „Jsme opravdový tým, který táhne za jeden provaz. Pokud k nám do kanceláře nastoupí nováček, tak si projde počátečními školeními a všichni makléři v naší pobočce se mu ve svém již tak nabitém programu věnují,“ odpověděla Alena. „U nás na pobočce neexistuje situace, kdy by se nováček neměl o jakékoliv situaci s kým poradit. Vždy se najde někdo, kdo nabízí pomocnou ruku a myslím si, že tento přístup nováčkům zaručuje skvělé výsledky.

Gratulujeme Aleně a zdravíme pobočku EXPERT Praha.

Makléřem dle počtu rezervací je tentokrát Honza Kubeš z Jindřichova Hradce. Honza coby velký patriot je velmi dobře informovaný, jaké byty a domy jsou v jeho kraji k mání: „Na Jindřichohradecku z pohledu bývalého režimu končil svět – železná opona, předtím se vysídlovali sudetští Němci a přitom se stavěly krásné domy,“ vypráví náš makléř dle počtu rezervací za měsíc říjen. „Baví mě poslouchat příběhy těchto domů a pak je dále prezentovat. Každá taková nemovitost je také skvělou příležitostí pro uložení peněz. Z pohledu investování je to bezpečný přístav a ten se vždy hledá více, když na otevřeném moři je nebo hrozí bouře.

Děkujeme Honzovi za zajímavé vyprávění a blahopřejeme k ocenění.

 

 

(nebude zveřejněn)

Vaše osobní údaje jsou společností NEXT REALITY zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 – GDPR

Používáním webu NEXT REALITY souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti web používá soubory Cookies

Rozumím