Pobočky

Makléři

Makléř měsíce - prosinec 2018

Ocenění pro makléře NEXT REALITY za měsíc prosinec

Na začátku nového roku máme tendenci bilancovat, poohlížet se za tím, co přinesl uplynulý rok. My ale tentokrát ponecháme všechen sentiment stranou a rekapitulování omezíme toliko na poslední měsíc právě skončeného roku. Je totiž čas na další vyhodnocení makléřů měsíce, tentokrát tedy za prosinec 2018.

Vrchlabí je tradičně jednou z nejlépe šlapajících poboček NEXT REALITY. Rok 2018 byl pro kancelář fungující v bráně Krkonoš přelomový, protože se stala franšízou. Na dobrém chodu pobočky a na kvalitě individuálních výkonů se však nic nezměnilo. To dokládá i fakt, že ocenění makléře měsíce si odnáší paní Simona Hampová, pro niž je to třetí ocenění za kalendářní rok. NEXT REALITY jí srdečně blahopřeje.

„Když dva makléři dělají totéž, není to totéž.” - tvrdí Petr Puchmertl, vedoucí pobočky Praha 2, která se v prosinci stala pobočkou měsíce. Kdyby ale všichni makléři dělali totéž, co činí pracovníci Prahy 2, asi by to na realitním trhu pořádně kmitalo. Praha 2 je dlouhodobě jednou z nejlépe fungujících poboček a promítá se to i na desítkách individuálních a týmových ocenění v této anketě. NEXT REALITY by chtělo vyzdvihnout vynikající výkony tohoto skvělého týmu a popřát spokojený a úspěšný nový rok 2019. 

Toho času realitní makléřka v zácviku paní Ing. Lucie Marečková se stává nováčkem měsíce za prosinec 2018. Znamená to, že při svém tréninku projevila obdivuhodnou píli a talent pro to být skvělou makléřkou. Radost mají jistě i její kolegové z pobočky v Plzni. NEXT REALITY gratuluje. 

Konec roku tradičně dobře vychází panu Janu Čermákovi z České Lípy. Prosincová ocenění za makléře měsíce dle počtu rezervací posbíral v letech 2016, 2017 a ani uplynulý rok není výjimkou. Přestože prosinec obecně zdaleka není nejsilnějším měsícem z hlediska uzavíraní transakcí na realitním trhu, pan Čermák opět předvedl úžasný výkon. NEXT REALITY děkuje zkušenému makléři za další výborný rok.

 

 

(nebude zveřejněn)

Vaše osobní údaje jsou společností NEXT REALITY zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 – GDPR

Používáním webu NEXT REALITY souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti web používá soubory Cookies

Rozumím