Pobočky

Makléři

Makléř měsíce - prosinec 2017

Vůz pro makléře měsíce

Rok 2017 se nám uzavřel. Ačkoliv každý teď vyhlížíme, co přinese čerstvý nový rok, pojďme se ještě poohlédnout trochu zpátky. Je třeba vyhlásit ocenění pro nejlepšího makléře, pobočku, nováčka a makléře dle počtu rezervací, to celé za poslední kalendářní měsíc uplynulého roku, tedy prosinec 2017.

Makléř měsíce dle obratu

Ocenění makléř měsíce si odnesl pan Martin Vlasák z pobočky Praha 2. V této kategorii tak na pomyslném trůnu vystřídal svého kolegu z pobočky, pana Bohumíra Fialu. Martin Vlasák  přiznal, že k té transakci, která mu v prosinci přinesla ocenění makléře měsíce, mu dopomohl jeden vynikající nápad: „Jelikož se snažíme mít propagaci na 100%, připravili jsme na pobočce k jednotlivým nemovitostem 12-ti stránkovou brožuru, tedy popis nemovitosti se základními údaji, fotografiemi, listem vlastnictví a podobně. Hned u první nemovitosti jsme se setkali s nadšenými reakcemi jak ze strany prodávajícího, tak i kupujícího klienta. Prohlídka bytu pak trvala asi hodinu a na jejím konci byl klient rozhodnut byt koupit“ vypráví pan Vlasák, jemuž patří velká gratulace. Tato „vychytávka“ může být dobrou inspirací i pro další makléře.

Makléř měsíce dle počtu rezervací

Ocenění makléře měsíce dle počtu rezervací si za prosinec přebírá pan Jan Čermák z pobočky Česká Lípa. Většina z rezervací, které v prosinci pan Čermák uzavřel, se nachází paradoxně zcela mimo region jeho působnosti. „Něco jsem se v prosinci nacestoval. V České Lípě jsem udělal jen asi dva pronájmy, jinak jsme prodávali například v Pardubicích a v Praze,“ říká pan Čermák, který svým výkonem mimo jiné dopomohl i k vítězství českolipské pobočky v kategorii pobočka měsíce. Gratulujeme!

Nováček měsíce

Po nějaké době konečně putuje jedno ocenění také na Moravu. Ze Zlína totiž pochází Ivana Linková, náš nováček měsíce. Nováček v jejím případě znamená nový zaměstnanec NEXT REALITY, nikoli nováček v oboru. Paní Linková se totiž tomuto oboru věnuje už řadu let. Jsme rádi, že v NEXT REALITY dokázala nasbírané zkušenosti tak rychle uplatnit! „Oceňuju ve firmě přátelskou atmosféru, pohodu a uvolněnost. S kolegy jsme se shodli, že teď je výborné období – daří se nám prodávat i ,ležáky´, které dříve lidé nechtěli,“ pochvaluje si paní Linková. Blahopřejeme!

 

 

(nebude zveřejněn)

Vaše osobní údaje jsou společností NEXT REALITY zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 – GDPR

Používáním webu NEXT REALITY souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti web používá soubory Cookies

Rozumím