Pobočky

Makléři

Makléř měsíce - listopad 2019

Ocenění pro makléře NEXT REALITY za měsíc listopad

Protože prosincová ocenění budou oznámena až v lednu 2020, zastavujeme se nyní letos naposledy nad nejlepšími pracovními výkony makléřů a poboček NEXT REALITY v uplynulém měsíci. Takřka ve všech kategoriích byly výsledky velmi těsné, vítězi tedy tentokrát jsou: 

Makléř měsíce je pan Bohumír Fiala z Prahy 2, jenž prožívá pracovně velmi produktivní období. V září jsme mu gratulovali nejen coby makléři měsíce, ale i coby makléři s nejvyšším počtem rezervací. Kromě ocenění panu Fialovi přibývají pozitivní reakce na jeho profilu. Pan Fiala se tak těší zasloužené důvěře a přízni klientů nejen na jeho domovské pobočce Praha 2. Nezbývá než říci: jen tak dál!

Před měsícem jsme na tomto místě hovořili o nové silné opoře v týmu NEXT REALITY Creatiway na Vinohradech. Pan Michal Kerhat tato slova potvrdil obhajobou ocenění pro nováčka měsíce. Srdečně mu blahopřejeme a přejeme hodně chuti do další práce. 

Ačkoliv konec roku patří z hlediska uzavíraní transakcí na realitním trhu mezi slabší období, je jeden makléř, kterému se v zimních měsících nesmírně daří. Je to pan Jan Čermák z České Lípy, kterého představujeme coby makléře dle počtu rezervací za měsíc listopad 2019. Stejné ocenění přebral i v měsících prosinec 2016, 2017 a 2018. Gratulujeme mu a držíme palce v prosinci!

 

 

(nebude zveřejněn)

Vaše osobní údaje jsou společností NEXT REALITY zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 – GDPR

Používáním webu NEXT REALITY souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti web používá soubory Cookies

Rozumím