Pobočky

Makléři

MAKLÉŘ MĚSÍCE - LISTOPAD 2018

Ocenění pro makléře NEXT REALITY za měsíc listopad

Jsou tady předposlední letošní výsledky makléřů měsíce společnosti NEXT REALITY. Všechna ocenění posbíraly pobočky se statusem franšízy. Nováček měsíce paní Štenglová pracuje v pobočce Brdy, makléř měsíce dle počtu rezervací paní Šedivá zase oslovuje klienty v Mladé Boleslavi. Největší radost mohou mít tento měsíc v Jindřichově Hradci. Tato pobočka získala ocenění jak makléře, tak i pobočky měsíce.

Makléřem měsíce je pan Jan Kubeš, který pracuje v Jindřichově Hradci. Tato pobočka získává zároveň pro měsíc listopad i díky přispění pana Kubeše i ocenění pobočky měsíce. Protože Jindřichův Hradec je již necelý rok franšízou NEXT REALITY, zajímalo nás, jak pan Kubeš přechod na status franšízy hodnotí? Po prvním roce ve franžíze jsme vyrostli obratově o 250%, takže to nese provozní procesy, které se musely upravit, zautomatizovat, do toho povinná legislativa, kterou jsem musel dostat do krve,“ tvrdí pan Kubeš. „Velkou změnu pozoruji i v makléřích, ten rok se na nich pozitivně podepsal, profesně i lidsky vyrostli a to mi dělá velkou radost. Listopadové ocenění jeho slova jen potvrzuje, proto NEXT REALITY blahopřeje.

Nováčkem měsíce je paní Ludmila Štenglová z pobočky Brdy. Ta měla na pomyslné startovní čáře u společnosti NEXT REALITY jistou výhodu – přišla totiž již coby zaučená makléřka z jiné RK. Jak se jí pracuje u NEXTu?Zorientovala jsem se rychle a velice dobře, hlavně mi v tom hodně pomohl Libor Vogel a Bohdanka Keclíková, jsou to úžasní lidé a pro mě je radost být u nich v kanceláři, pochvaluje si paní Štenglová.

Poměrně tradiční vítězkou kategorie makléř dle počtu rezervací je paní Marcela ŠediváMladé Boleslavi. Zeptali jsme se jí na otázku vztahů s klienty. Jaké dostává paní Šedivá feedbacky? Každý kolega NEXŤÁK mi jistě dá za pravdu, že né každému klientovi se ale člověk zavděčí. Určitě mě na ulici bývalí klienti zastavují a svěřují se s pocity z nového bydlení, velmi mě potěší, když jsou klienti spokojeni. Některé obchody jsou opravdu náročné, je pro mě pak potěšením, když vše dobře dopadne a klienti jsou spokojeni a mají radost z nového domova, říká paní Šedivá.

Všem oceněným NEXT REALITY gratuluje.

 

Vaše osobní údaje jsou společností NEXT REALITY zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 – GDPR

Používáním webu NEXT REALITY souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti web používá soubory Cookies

Rozumím