Pobočky

Makléři

Makléř měsíce - listopad 2017

Vůz pro makléře měsíce

Měsíc listopad je za námi. Opět jsme zaznamenali obdivuhodné individuální i týmové pracovní výkony z řad makléřů NEXT REALITY. Ty nejlepší stojí za to vydzvihnout – pojďme se tedy podívat, komu byla udělena ocenění za makléře měsíce, pobočku měsíce, nováčka měsíce a makléře měsíce dle počtu rezervací.

Makléř měsíce dle obratu

Ocenění makléř měsíce si odnáší pan Bohumír Fiala z pobočky Praha 2. Jde o zkušeného makléře, který se v oblasti prodeje realit pohybuje již od roku 2004. A že ví, jak tuto práci dělat, to dokazuje i fakt, že makléřem měsíce není poprvé – naposledy byl oceněn v září. I tentokrát odvedl vynikající práci a tak je pro měsíc listopad opět vyhodnocen jako nejlepší makléř. NEXT REALITY tímto vyjadřuje své uznání.

Makléř měsíce dle počtu rezervací

Makléřem měsíce dle počtu rezervací je Marcela Šedivá z mladoboleslavské pobočky. Její píle je příkladná – od doby, co nastoupila do NEXT REALITY, neuplynuly ještě ani dva roky a už popáté vítězí v této kategorii. Uveďme, že paní Šedivá uzavřela v listopadu celých devět rezervací. Ze strany NEXT REALITY jí patří srdečné blahopřání a poděkování za skvělé výkony.

Nováček měsíce

V kategorii nováček měsíce vítězí Miroslav Petránek z pobočky Úvaly. Úspěch pana Petránka velice překvapil. „Moc si toho vážím. Musím ale zmínit, že mi hodně pomohla přítelkyně Blanka Štalzerová (vedoucí pobočky Úvaly).“ Coby nováčka jsme se museli oceněného zeptat, co ho vlastně na této práci nejvíce baví. „Když dostanu pěknou nemovitost a když můžu absolvovat prohlídky s příjemnými klienty.

Panu Petránkovi gratulujeme a přejeme, aby tímto oceněním odstartoval v NEXT REALITY úspěšnou kariéru.

 

Makléř měsíce - říjen 2017

Makléř měsíce - září 2017

Makléř měsíce - srpen 2017

Makléř měsíce - červenec 2017

Makléř měsíce - červen 2017

Makléř měsíce - květen 2017

Makléř měsíce - duben 2017

Makléř měsíce - březen 2017

Makléř měsíce - únor 2017

Makléř měsíce - leden 2017

Makléř měsíce - prosinec 2016

Makléř měsíce - listopad 2016

Makléř měsíce - říjen 2016

 

(nebude zveřejněn)