Pobočky

Makléři

Makléř měsíce - leden 2019

Ocenění pro makléře NEXT REALITY za měsíc leden

I v novém roce 2019 pokračujeme s tradičním připomínáním největších úspěchů makléřů NEXT REALITY. V měsíci lednu kralovala jedna z nejvýraznějších sběratelek ocenění paní Marcela Šedivá z Mladé Boleslavi, jediným dalším oceněným je v kategorii nováček měsíce pan Petr Slavík z Nového Jičína. 

Pokud někdo v Mladé Boleslavi potřebuje koupit, prodat nebo pronajmout byt, automaticky vyhledává paní Marcelu Šedivou. Jinak si nelze vysvětlit obchodní výsledky této mimořádně úspěšné makléřky, která již v NEXT REALITY nasbírala četná ocenění. Makléřkou měsíce se stává počtvrté. 

Nováčkem měsíce je pan Petr Slavík z Nového Jičína. „V realitách jsem začal pracovat proto, že mě baví práce s lidmi a hlavně, že jsem rád svým pánem,“ říká makléř, který do společnosti nastoupil teprve v říjnu 2018. Že svoji kariéru zahájil velmi dobře dokazuje i fakt, že se v celkovém hodnocení makléřů za měsíc leden umístil v první desítce. Pan Slavík vyzdvihuje mentorskou práci pana Libora Víchy, který je vedoucím novojičínské pobočky: „Je to skvělý učitel. Získal jsem od něj vše, co jsem ke své práci potřeboval.“ NEXT REALITY gratuluje a přeje hodně zdaru do další práce. 

Město Mladá Boleslav je díky Škoda auto, a.s. jedna velká rodina, téměř všichni se znají a každá reference, ať už kladná či záporná, se velmi rychle šíří. Snažím se tedy, aby těch záporných bylo jen minimálně.“ - to jsou slova vedoucí pobočky v Mladé Boleslavi, paní Marcely Šedivé. Záporná hodnocení u ní ale prakticky neexistují. Klienti ji mají očividně rádi a vyhledávají ji, což dokazuje její další ocenění – makléřka měsíce dle počtu rezervací. Gratulujeme paní Šedivé k vynikajícím výkonům.

 

 

(nebude zveřejněn)

Vaše osobní údaje jsou společností NEXT REALITY zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 – GDPR

Používáním webu NEXT REALITY souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti web používá soubory Cookies

Rozumím