Pobočky

Makléři

Makléř měsíce - leden 2018

Vůz pro makléře měsíce

Také v roce 2018 pokračuje vyhlašování nejúspěšnějších makléřů a poboček za uplynulý měsíc. Jak vkročili zaměstnanci NEXT REALITY do nového kalendářního roku, kdo si vedl v lednu nejlépe?

Makléř měsíce dle obratu

Makléř měsíce je paní Blanka Štalzerová. Úvalská pobočka pod jejím vedení jen vzkvétá, tato pobočka se může pochlubit skvělými výsledky. Sama paní Štalzerová je velkou profesionálkou, kterou si klienti nemůžou vynachválit. Makléřem měsíce se stává už po jednadvacáté. Společnost NEXT REALITY je pyšná, že má ve svých řadách takto kvalitního člověka.

Makléř měsíce dle počtu rezervací

U kategorie makléř dle počtu rezervací nenajdeme žádné překvapivé jméno. Ocenění totiž opět získala paní Marcela Šedivá. Ta se na tuto kategorii specializuje – za poslední dva roky získala první místo již šestkrát. Nyní stojí před paní Šedivou nová motivace. Její mladoboleslavská pobočka totiž čerstvě přešla na franšízový koncept. Gratulujeme a budeme držet palce.

Nováček měsíce

Pobočka v Jindřichově Hradci nedávno ohlásila přechod na franšízový koncept. A teď je zde další důvod k oslavě. Makléřka Renáta Švandová získala ocenění nováček měsíce. Je to vynikající start do kariéry v NEXT REALITY. Paní Švandové i celé jindřichohradecké franšíze přejeme úspěšný rok 2018 a hodně spokojených klientů.

 

 

(nebude zveřejněn)

Vaše osobní údaje jsou společností NEXT REALITY zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 – GDPR

Používáním webu NEXT REALITY souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti web používá soubory Cookies

Rozumím