Pobočky

Makléři

Makléř měsíce - květen 2020

Ocenění pro makléře NEXT REALITY za měsíc červen

Dvě milionové pobočky a fenomenální výkony nováčků ve firmě. To přinesl měsíc květen, který se právě chystáme reflektovat v našich tradičních oceněních pro makléře NEXT REALITY.

Do firmy nastoupil v lednu, v březnu byl vyhlášen nováčkem měsíce a v květnu je dokonce makléřem měsíce. Takový je postup pana Martina VeverkyVyškova. Ten prozradil, že se při práci opírá o velkou síť známých: o přátele, bývalé spoluhráče, spolužáky nebo spolupracovníky, kteří vědí, že pan Veverka rád dělá vše naplno. „Díky tomu pracuji převážně na doporučení, práce mě neskutečně baví a naplňuje, a to se odráží na výsledcích,“ říká oceněný makléř. Blahopřejeme mu a doufáme, že ho chuť do práce jen tak neopustí.

Nováček měsíce nastoupil teprve v únoru, ale ve firmě se mu už utěšeně daří. Panu Petru ČížkoviKladna reference na profilu jen přibývají, a není divu, když „je vždy možné se na něj stoprocentně spolehnout, velmi rychle reaguje na potřeby a dotazy a má milý a vysoce lidský přístup“, jak vyjádřila klientka paní Drobná. Gratulujeme.

Celé roky k ničemu podobnému nedošlo, stalo se tak až nyní: nováček v NEXT REALITY nadchnul tak vynikajícím výkonem, že si odnáší cenu i v jedné z mimonováčkovských kategorií. Pan Petr Čížek je makléřem měsíce dle počtu rezervací. Pobočka Kladno má ve svém středu talentovaného makléře, který zřejmě zdaleka není oceněn naposledy. Srdečně blahopřejeme.

 

 

(nebude zveřejněn)

Vaše osobní údaje jsou společností NEXT REALITY zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 – GDPR

Používáním webu NEXT REALITY souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti web používá soubory Cookies

Rozumím