Pobočky

Makléři

Makléř měsíce - květen 2018

Ocenění pro makléře NEXT REALITY za měsíc květen

Měsíc květen nepřinesl z hlediska ocenění nejlepších makléřů žádné velké překvapení. Úspěšnou krasojízdu opět předvedla pobočka Úvaly v čele s letos již trojnásobnou makléřkou měsíce, paní Blankou Štalzerovou. Makléřkou dle počtu rezervací je specialistka na tuto kategorii, paní Marcela Šedivá z Mladé Boleslavi. A mezi nováčky kralovala další dáma – paní Simona Hampová z Vrchlabí.

Makléř měsíce dle obratu

Paní Blanka Štalzerová z pobočky Úvaly obhájila ocenění pro makléřku měsíce. Je to třetí ocenění v řadě pro Úvaly, protože dubnový a květnový triumf paní Štalzerové doplňuje její kolegyně, paní Ivanka Starostová, která vyhrála v březnu. Úspěch tkví v poctivé práci,“ tvrdí paní Štalzerová, které NEXT REALITY srdečně blahopřeje.

Makléř měsíce dle počtu rezervací

Makléřem dle počtu rezervací je paní Marcela ŠediváMladé Boleslavi. Ta nám prozradila o tom, jaké vztahy mají makléři NEXT REALITY s klienty ve městě automobilů. Po osmi letech fungování naší realitní kanceláře máme portfolio klientů opravdu bohaté. Z mnoha klientů se staly i velmi dobří rodinní přátelé, se kterými se pravidelně navštěvujeme,“ říká ředitelka mladoboleslavské pobočky, která tento rok změnila status na franšízu NEXT REALITY.

Nováček měsíce

Měsíc květen patří v oceněních NEXT REALITY dámám, nováčkem měsíce byla vyhlášena paní Simona Hampová z pobočky Vrchlabí. „Nováček“ ale v jejím případě není příhodné pojmenování. U Nextu jsem pracovala již dříve, strávila jsem zde několik let. Poté jsem to zkusila v jiné realitce, dokonce jsem si vyzkoušela i práci na vlastní noze, vypráví paní Hampová. Ale ráda jsem se vrátila zpět, především díky tomu, že jsem dostala možnost pracovat v týmu paní Nataši Řezníčkové, jíž si velmi považuji.

 

 

(nebude zveřejněn)

Vaše osobní údaje jsou společností NEXT REALITY zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 – GDPR

Používáním webu NEXT REALITY souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti web používá soubory Cookies

Rozumím