Makléř měsíce - duben 2020
Ocenění pro makléře NEXT REALITY za měsíc duben
I přes pokračující nouzový stav realitní trh nadále funguje. V měsíci dubnu jsme dokonce zaznamenali paradoxní situaci: prvních deset poboček NEXT REALITY dohromady vykázalo ve srovnání s dubnem 2019 mnohem lepší výsledek. V těchto neklidných časech jde o skvělou zprávu: lidé nadále mají zájem o nemovitosti a nadále důvěřují NEXT REALITY.
Skvěle se v uplynulém měsíci dařilo zejména panu Zdeňku Mrňákovi z pobočky Pardubice. Stal se současně makléřem měsíce a makléřem dle počtu rezervací. Ke stejnému úspěchu jsme mu přitom blahopřáli relativně nedávno: v prosinci 2019. Když jsme se ho tehdy ptali na plány na rok 2020, odpověděl: „Budeme společnými silami snažit být ještě lepší. Víme, že jsme si posunuli laťku hodně vysoko. Ale i tak máme ambice letošní výsledky ještě zlepšit.“ Dubnové výsledky ukazují, že Pardubice skutečně šlapou jako hodinky. Blahopřejeme.
Jediné ocenění míří mimo Pardubice. Nováčkem měsíce se stává paní Marcela Trejbalová z Kladna. Ta zároveň obsadila celkové třetí místo mezi všemi makléři NEXT REALITY. Paní Trejbalovou vedle ceny jistě těší také krásné reference, které v uplynulém měsíci ozdobily její profil. „Spolupracovat s vaší realitní kanceláří a hlavně s paní Trejbalovou mi bylo potěšením, což se v téhle době moc nestává,“ hodnotí práci nováčka měsíce jeden z našich klientů. Gratulujeme a přejeme hodně úspěchů i v následujících měsících.
- Staň se taky makléřem NEXT REALITY GROUP a.s.