Pobočky

Makléři

Makléř měsíce - duben 2020

Ocenění pro makléře NEXT REALITY za měsíc duben

I přes pokračující nouzový stav realitní trh nadále funguje. V měsíci dubnu jsme dokonce zaznamenali paradoxní situaci: prvních deset poboček NEXT REALITY dohromady vykázalo ve srovnání s dubnem 2019 mnohem lepší výsledek. V těchto neklidných časech jde o skvělou zprávu: lidé nadále mají zájem o nemovitosti a nadále důvěřují NEXT REALITY. 

Skvěle se v uplynulém měsíci dařilo zejména panu Zdeňku Mrňákovi z pobočky Pardubice. Stal se současně makléřem měsíce a makléřem dle počtu rezervací. Ke stejnému úspěchu jsme mu přitom blahopřáli relativně nedávno: v prosinci 2019. Když jsme se ho tehdy ptali na plány na rok 2020, odpověděl: „Budeme společnými silami snažit být ještě lepší. Víme, že jsme si posunuli laťku hodně vysoko. Ale i tak máme ambice letošní výsledky ještě zlepšit.“ Dubnové výsledky ukazují, že Pardubice skutečně šlapou jako hodinky. Blahopřejeme. 

Jediné ocenění míří mimo Pardubice. Nováčkem měsíce se stává paní Marcela Trejbalová Kladna. Ta zároveň obsadila celkové třetí místo mezi všemi makléři NEXT REALITY. Paní Trejbalovou vedle ceny jistě těší také krásné reference, které v uplynulém měsíci ozdobily její profil. „Spolupracovat s vaší realitní kanceláří a hlavně s paní Trejbalovou mi bylo potěšením, což se v téhle době moc nestává,“ hodnotí práci nováčka měsíce jeden z našich klientů. Gratulujeme a přejeme hodně úspěchů i v následujících měsících.

 

 

(nebude zveřejněn)

Vaše osobní údaje jsou společností NEXT REALITY zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 – GDPR

Používáním webu NEXT REALITY souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti web používá soubory Cookies

Rozumím