Pobočky

Makléři

Makléř měsíce - červenec 2020

Ocenění pro makléře NEXT REALITY za měsíc červenec

V červenci na individuální ocenění dosáhli obvyklí podezřelí. Blanka Štalzerová z Úval a Marcela Šedivá z Mladé Boleslavi rozšířily své bohaté sbírky prvenství v různých kategoriích. Obě dámy dohromady mají už šest desítek ocenění! Další ocenění míří do poboček, které letos mimořádně září: Vyškov a Kladno.

Makléřem měsíce je Blanka ŠtalzerováÚval. Její individuální výkon by úvalské pobočce stačil k ocenění pro milionovou pobočku. „V šesti případech ze sedmi šlo o stálé klienty, se kterými jsem již jednala v minulosti nebo jsem byla pro ně na doporučení,“ popisuje Blanka. Jak snadno se v jejím případě šíří mezi klienty věhlas úspěšného makléře, ukazuje poslední reference: „Chci poděkovat a moc pochválit paní Blanku Štalzerovou za její vstřícné jednání a vydařený prodej nemovitosti. Kontakt mám uložený a rád doporučím její služby dál.“ Blahopřejeme Blance Štalzerové!

V dubnu Marcela Trejbalová, v květnu Petr Čížek a nyní pan Josef Kaplan. Ti všichni si vyzvedli ocenění pro nováčka měsíce. A spojuje je ještě jedno: pracují pro pobočku v Kladně. Zdá se, že pojem „kladenská líheň“ už dávno neplatí jen pro hokejové talenty, ale také pro talenty z řad realitních makléřů. Děkujeme a zdravíme Kladno.

Makléřem dle počtu rezervací je Marcela ŠediváMladé Boleslavi. Ta nám sdělila, že z jejího pohledu je nyní po zrušení karanténních opatření opravdu velký hlad po nemovitostech. „Realitní trh jako takový jede na plné obrátky. Upřímně jsem nyní po pracovní stránce velmi spokojená, velmi vytížená, ale rozhodně si nestěžuji a s pokorou přijímám pracovní úspěchy,“ sdělila nám Marcela, které rovněž srdečně gratulujeme.

 

 

(nebude zveřejněn)

Vaše osobní údaje jsou společností NEXT REALITY zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 – GDPR

Používáním webu NEXT REALITY souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti web používá soubory Cookies

Rozumím