Pobočky

Makléři

Makléř měsíce - červenec 2019

Ocenění pro makléře NEXT REALITY za měsíc červenec

Ačkoliv letní období vyzývá k tomu vypnout a relaxovat, realitní makléř má pořád co dělat. Vítězka naší soutěže makléř NEXT REALITY pro měsíc červenec přiznává, že letní měsíce patří po pracovní stránce k těm nejnáročnějším.

S detailními výsledky našich ocenění vás nyní ve stručnosti seznámíme. 

Makléřkou měsíce se stává paní Marcela Šedivá, majitelka licence NEXT REALITY franšízy v Mladé Boleslavi. Ve městě automobilů je velká poptávka po bydlení ve formě pronájmu. Jaké služby v tomto odvětví poskytuje paní Šedivá? „Své služby hlavně zaměřuji na pronajímatele, jimž nabízím dlouhodobou spolupráci. V první řadě jim chci nalézt vhodného nájemce tak, aby byl pronajímatel maximálně spokojen a obrátil se na mě i v budoucnu,“ prozrazuje paní Šedivá. Tato strategie jí pomáhá budovat si bohaté portfolio. „Pronajímatelé mě nezřídka za čas oslovují s poptávkou dalších realitních služeb. Mezi ně patří i prodej a pronájem dalších nemovitostí a o to mi jde především.

Také nováček měsíce července je Pražan. Prvenství patří panu Michalu Hanušovi z Prahy 6. A jak se oceněný k práci makléře dostal? „Původně jsem působil jako manažer rezidenčních nemovitostí pro butikovou realitní kancelář v Pařížské ulici na Praze 1,“ vypráví pan Hanuš. „Když se moje nadřízená a zároveň školitelka z původní realitní kanceláře rozhodla, že si chce otevřít vlastní realitní kancelář, tak mé rozhodnutí bylo jednoznačné – následovat ji. Takto jsem se dostal právě do společnosti NEXT REALITY.

Naše velké poděkování tak patří nejen panu Hanušovi, ale i jeho staronové nadřízené a majitelce licence v Praze 6, paní Michaele Landrgottové. 

Paní Marcela Šedivá z Mladé Boleslavi je nejen makléřkou měsíce, ale i makléřkou dle počtu rezervací. Zajímalo nás také to, jak v létě relaxuje. „Dnešní dovolenou jsme s rodinou trávili v Itálii u jezera Lago di Garda. Byla to fantastická dovolená a určitě milovníkům Itálie mohu doporučit:-). Přes léto pobývám i na naší chalupě v Krkonoších, kde si pročistím hlavu fyzickou prací.

Srdečně paní Šedivé blahopřejeme k dvojnásobnému ocenění a přejeme jí i všem ostatním makléřům NEXT REALITY krásnou druhou polovinu léta.

 

 

(nebude zveřejněn)

Vaše osobní údaje jsou společností NEXT REALITY zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 – GDPR

Používáním webu NEXT REALITY souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti web používá soubory Cookies

Rozumím