Pobočky

Makléři

Makléř měsíce - červenec 2018

Ocenění pro makléře NEXT REALITY za měsíc červenec

I přes úporná červencová vedra se naši makléři znovu činili a je tedy čas vyhlásit ty nejlepší za celý měsíc. Nejvíce se dařilo dámám – tradiční „sběratelku“ ocenění paní Šedivou tentokrát doplnila paní Budinská z karlovarské pobočky coby nováček měsíce. „Týmové ocenění“ za pobočku měsíce přebírají už potřetí v tomto roce Úvaly.

Makléř měsíce dle obratu a počtu rezervací

Makléřkou měsíce a makléřkou dle počtu rezervací v jedné osobě je paní Marcela Šedivá z Mladé Boleslavi. Zajímalo nás, jestli se ona coby jeden z nejúspěšnějších makléřů NEXT REALITY setkává i s negativním přístupem a reakcemi ze strany klientů? „Často mě na ulici bývalí klienti zastavují a svěřují se s pocity z nového bydlení. Velmi mě potěší, když jsou lidé spokojeni, ale kolegové NEXŤÁCI mi jistě dají za pravdu, že ne každému klientovi se ale člověk zavděčí. Snažím se proto, aby těch záporných referencí ze strany klientů bylo minimálně – Mladá Boleslav je malé město a vše se tady velmi rychle šíří,“ odpovídá paní Šedivá, které kromě ocenění patří i veliká úcta a blahopřání od NEXT REALITY.

Nováček měsíce

Nováčkem měsíce je paní Lada Budinskákarlovarské pobočky. Proč svoji kariéru spojila právě s NEXT REALITY?  „Do Nextu jsem nastoupila z jednoho prostého důvodu: přesvědčila jsem se, že zrovna tato realitní kancelář je pro mne tou nejlepší, přestože na trhu figuruje značné množství různých realitek,“ vypráví paní Budinská. „Rozdíl je ve sdílených hodnotách. Těmi mými je přátelské, přesto přímé jednání, spolehlivost, věcnost a neustálé zvyšování odbornosti. Tyto hodnoty jsem v Nextu našla.“ NEXT REALITY nováčkovi měsíce moc děkuje za velmi milá slova a také jí blahopřeje k ocenění.

 

Makléř měsíce - červen 2018

Makléř měsíce - květen 2018

Makléř měsíce - duben 2018

Makléř měsíce - březen 2018

Makléř měsíce - únor 2018

Makléř měsíce - leden 2018

Makléř měsíce - prosinec 2017

Makléř měsíce - listopad 2017

Makléř měsíce - říjen 2017

Makléř měsíce - září 2017

Makléř měsíce - srpen 2017

Makléř měsíce - červenec 2017

Makléř měsíce - červen 2017

Makléř měsíce - květen 2017

Makléř měsíce - duben 2017

Makléř měsíce - březen 2017

Makléř měsíce - únor 2017

Makléř měsíce - leden 2017

Makléř měsíce - prosinec 2016

Makléř měsíce - listopad 2016

Makléř měsíce - říjen 2016

 

(nebude zveřejněn)

Vaše osobní údaje jsou společností NEXT REALITY zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 – GDPR

Používáním webu NEXT REALITY souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti web používá soubory Cookies

Rozumím