Pobočky

Makléři

Makléř měsíce - červenec 2017

Vůz pro makléře měsíce

Makléř měsíce dle obratu

Makléřkou prvního prázdninového měsíce se stala Eva Mikešová z Uhřiněvsi. „Na případu, který jsem ukončila v červenci, jsem pracovala již od podzimu 2016 a zrovna to vyšlo na prázdniny, kdy jsem byla prakticky tři týdny na dovolené,“ prozradila ke svému výsledku Eva Mikešová a dodala, že NEXT REALITY jsou pro ni druhou rodinou. „Měla jsem slušný obrat už v červnu a nyní se věnuji své 'první' rodině,“ odpověděla Eva na otázku, zda se o příčky nejvyšší utká i v srpnu.

Makléř měsíce dle počtu rezervací

Makléřem dle počtu rezervací se stal Ronald Majer z Karlových Varů. I když to ve Varech v červenci vřelo Mezinárodním filmovým festivalem, Ronald rezervoval o sto šest a podařilo se mu podesat sedm rezervací! Ani o Ronaldovi nepíšeme poprvé. V obchodování s nemovitostmi se našel a ve svém skvěle nasazeném tempu pokračuje dál!

Nováček měsíce

Zdeněk Mrňák z Hradce Králové, už se v této disciplíně stává fenoménem. V posledních měsících nedovolil, aby v této kategorii vyhrál někdo jiný a my už z předchozích rozhovorů se Zdeňkem víme, že za tím vězí píle, chuť vyhrávat, vynikající vedení a tah na branku. Co myslíte – kdo bude Nováčkem měsíce za srpen?

 

Všem výhercům blahopřejeme a už se těšíme na srpnové výsledky!

 

 

(nebude zveřejněn)

Vaše osobní údaje jsou společností NEXT REALITY zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 – GDPR

Používáním webu NEXT REALITY souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti web používá soubory Cookies

Rozumím