Pobočky

Makléři

Makléř měsíce - červen 2020

Ocenění pro makléře NEXT REALITY za měsíc červen

V květnu jsme slavili milionové pobočky, v červnu slaví další. Zkrátka a dobře, doba uvolňování koronavirových opatření přináší zajímavé příležitosti pro realitní makléře a kanceláře v našem konceptu. Je čas zrekapitulovat, komu v NEXT REALITY se v uplynulém měsíci dařilo nejvíce.

U jednotlivců dosáhl na metu nejvyšší realitní makléř Vladimír KoptaPrahy 2 sám dokázal překonat hranici jednoho milionu korun a je tak po zásluze makléřem měsíce. „Pro své klienty jsem svým osobním přístupem vždy oporou a poradcem,” říká realitní makléř, který první zkušenosti sbíral v pobočce NEXT REALITY Karlovy Vary. „S klientem mám společný cíl - prodat nemovitost za nejlepších podmínek.

Vláďovi Koptovi blahopřejeme.

Na začátku dubna společnost NEXT REALITY ohlásila zajímavou novou akvizici: licence byla udělena majitelce realitní kanceláře Dům snů v Šumperku, paní Veronice Chládkové. „Spolu s kolegy chceme pracovat především na kultivaci realitního trhu nejen na Šumpersku a obecném zlepšení vnímání práce realiťáka,“ zní slova Veroniky, rodačky z nedalekého Sudkova. Veronika Chládková je v červnu naším nováčkem měsíce a my přejeme jí i celému šumperskému týmu hodně radosti do práce.

Realitní matadorka Marcela Šedivá Mladé Boleslavi je specialistkou nejen na kvalitu, ale také kvantitu. Kategorie makléř dle počtu rezervací je její oblíbená. Cenu získává už po čtrnácté. „I když léto patří pro mě po pracovní stránce k nejnáročnějším měsícům, snažím se i relaxovat a věnovat se především rodině a dětem,“ říká paní Šedivá. Odpočinek určitě najde i letos na své milované chalupě v Krkonoších. Přejeme krásné letní dny!

 

 

(nebude zveřejněn)

Vaše osobní údaje jsou společností NEXT REALITY zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 – GDPR

Používáním webu NEXT REALITY souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti web používá soubory Cookies

Rozumím