Pobočky

Makléři

Makléř měsíce - červen 2019

Ocenění pro makléře NEXT REALITY za měsíc červen

I když nastala doba dovolených, nemovitosti se utěšeně nadále prodávají a společnost NEXT REALITY i tento měsíc zaznamenala řadu skvělých pracovních výkonů svých makléřů. Proto se patří vyznamenat ty nejlepší.

Zajímavostí pana Zdeňka Mrňáka z Pardubic je, že mu tradičně výborně sedí letní období. Ve svém debutovém roce ve společnosti NEXT REALITY vysbíral ceny za nováčka roku pro celé období květen až srpen 2017. V srpnu 2018 zase došlo k málo vídané věci, kdy pan Mrňák vyhrál jak makléře měsíce a makléře dle počtu rezervací, tak i dopomohl své pobočce k titulu pobočka měsíce. Jako příjemný bonus se navíc Pardubice staly miliónovou pobočkou.

A nyní je zde červen 2019 a pan Zdeněk Mrňák má opět „nabito“. Stal se makléřem měsíce i makléřem dle počtu rezervací. Kromě toho jej jistě těší i řada pozitivních referencí ze strany klientů: „Rád bych touto cestou poděkoval makléři Zdeňku Mrňákovi a pobočce NEXT REALITY v Pardubicích za prodej domu a pozemku v obci Srch. (...) Pan Mrňák zajistil prodej včetně vyklizení domu, vymalování, nafocení atd. Ještě jednou moc děkujeme,“ takto práci makléře měsíce ocenili manželé Šťastní.

Na tom, že se poměrně malá pobočka Vyškov na Moravě umístila na druhé příčce, má velkou zásluhu nováček měsíce pan Štěpán Derka. K jeho velkému rozhledu v nemovitostech mu jistě pomáhá jeho původní profese – bytový architekt. Panu Derkovi, stejně jako všem oceněným, srdečně blahopřejeme.

 

 

(nebude zveřejněn)

Vaše osobní údaje jsou společností NEXT REALITY zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 – GDPR

Používáním webu NEXT REALITY souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti web používá soubory Cookies

Rozumím