Pobočky

Makléři

Makléř měsíce - červen 2018

Ocenění pro makléře NEXT REALITY za měsíc červen

Je za námi polovina roku. S blížícím se letním obdobím nikterak neutichá zájem o prodej nebo koupi nemovitostí, takže jsme byli i v měsíci červnu svědky řady pozoruhodných individuálních i týmových úspěchů u makléřů NEXT REALITY. Vítěz kategorie o nejlepšího makléře měsíce, pan Rostislav Kuboušek, se rozhovořil na téma, jaké vlastně podle jeho názoru letní období na realitním trhu je.

Makléř měsíce dle obratu

Pan Rostislav Kuboušek je vítězem kategorie makléř měsíce června. Pracuje v Českých Budějovicích na pozici vedoucího týmu. Podle něj v současné době zájem o nemovitosti je a to nemalý. Zvyšování úrokových sazeb a plánované dopředu ohlašované přitvrzení v poskytování hypoték vede ke zvýšenému zájmu o jejich poskytnutí, říká pan Kuboušek.  Zájemci o vlastnictví nemovitosti z důvodu bydlení i z důvodu investice se snaží rychle něco sehnat, než přijdou prezentovaná poměrně tvrdá opatření, kdy už nebude tak jednoduché hypotéku získat. Letní období 2018 je tak pro pana Kubouška ve znamení zajímavých příležitostí na realitním trhu.

Makléř měsíce dle počtu rezervací

Praze 2 se v měsíci červnu nebývale dařilo, má totiž ve svých řadách makléře měsíce dle počtu rezervací. Je to pan Bohumír Fiala. Jde o zkušeného makléře, který minulý rok několikrát vyhrál kategorii makléře měsíce Tentokrát se mu povedl nejvyšší počet rezervací a NEXT REALITY mu blahopřeje a děkuje za vynikající práci.

Nováček měsíce

Jako nováček měsíce byla vybrána tentokrát dáma. Paní Petra Perútková je v NEXT REALITY od března. Jak hodnotí první čtvrtrok práce ve firmě a jak se jí líbí na pobočce v Novém Jičíně?Líbí se mi zde hodně! Jsem opravdu spokojená. A obzvláště chci poděkovat panu Liboru Víchovi, řediteli naší pobočky, který vedl mé první krůčky ve firmě.

 

Vaše osobní údaje jsou společností NEXT REALITY zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 – GDPR

Používáním webu NEXT REALITY souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti web používá soubory Cookies

Rozumím