Pobočky

Makléři

Makléř měsíce - červen 2017

Vůz pro makléře měsíce

Makléř měsíce dle obratu

Úvalští mohou opět slavit. Nejenže se stali pobočkou měsíce, ale i jejich vedoucí Blanka Štalzerová se stala za červen makléřkou měsíce dle obratu. S Blankou jsme nedávno uveřejnili rozhovor, kde nejen prozrazuje svůj recept na to, jak se stát nejlepší ve svém oboru, ale i to, jak je důležité mít kolem sebe bezvadný tým. 

Makléř měsíce dle počtu rezervací

Petra Štěpánová z pardubické pobočky, které se podařilo zarezervovat sedm nemovitostí, se stala makléřkou měsíce dle počtu rezervací. Sama byla překvapená, jak se dařilo: „Šlo to skoro samo. Byla jsem na prohlídkách a naprosto v pohodě, povídali jsme si s klienty, dávala jsem jim veškeré informace a návrhy, jak se daná nemovitosti dá předělat. Oni jen poslouchali, nakonec mi dali za pravdu a vzali to.“ Možná že červenec nebude z důvodu dovolených tak silný, ale určitě Petře opět několik rezervací „spadne“, a to také proto, že práce v NEXT REALITY pro ni znamená mnoho dobrých zkušeností. „Myslím tím, že klienti se pro mě stávají poté kamarády. NEXT REALITY jsou takovým mým vedlejším domovem,“ dodala Petra.

Nováček měsíce

Nováčkem měsíce se stal královéhradecký Zdeněk Mrňák, jehož umístění na příčkách nejvyšších se pomalu stává pravidlem. „Je pravda, že mám za sebou dosti úspěšné měsíce. Větší radost mám ovšem z toho, že se dařilo i dalším z naší Hradecko – Pardubické party,“ řekl Zdeněk o svém úspěchu. A co dělá jinak oproti ostatním? „Jsem asi workholik. Hlavní je, že mě má práce baví. Vím, že klientům pomáhám prodat za nejlepší cenu a mám z toho velmi slušné provize,“ dodal Zdeněk Mrňák. Dle jeho slov se mu dlouhodobě vyplácí mít kolem sebe spoustu tipařů, kteří mu „nosí“ klienty na zlatém podnose. Pak už stačí jen prodat. Tipaři pak z provize samozřejmě dostanou také svá procenta. Tak co – budete se inspirovat?

 

Všem výhercům přejeme mnoho úspěchů i do dalších měsíců a věříme, že se do výsledkové listiny opět zapíšou takto vysoko!

(nebude zveřejněn)

Vaše osobní údaje jsou společností NEXT REALITY zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 – GDPR

Používáním webu NEXT REALITY souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti web používá soubory Cookies

Rozumím