Pobočky

Makléři

Makléř měsíce - březen 2020

Ocenění pro makléře NEXT REALITY za měsíc březen

Makléři NEXT REALITY pokračují v dobré práci navzdory těžkému období, jímž teď všichni procházíme. V měsíci březnu byl v České republice vyhlášen nouzový stav a klienti mají jiné věci na práci, než prohlídky bytů a domů. Přesto se podařilo uzavřít řadu transakcí a my můžeme znovu vyhlásit ocenění pro nejlepší makléře měsíce. 

Makléřem měsíce se stal pan Jiří BenešHradce Králové. Makléř, jehož klienti v referencích charakterizují jako „bezkonkurenčního, ať už co se týká vstřícnosti, ochoty, vynaloženého času, lidského přístupu, tak i profesionality a specializace v oboru,“ se dočkal premiérového ocenění. Blahopřejeme. 

Pan Martin Veverka z Vyškova se stává nováčkem měsíce. Zcela zaslouženě: vždyť i mezi makléři seniory se umístil na lichotivém pátém místě. Pan Veverka je v naší firmě velmi spokojen. „Všichni, kdo mě znají, o mě vědí, že je pro mě práce poslání i koníček. A když už věnujete práci tolik času jako já, tak chcete mít v zádech společnost, o kterou se můžete opřít. Společnost, která vás podpoří. NEXT REALITY není moje první realitní kancelář, ale doufám, že bude tou poslední. Pro tuto společnost chci dělat, dokud mi to zdraví dovolí,“ říká pan Veverka. My mu za tato krásná slova děkujeme a přejeme hodně zdaru do další práce. 

Do Jindřichova Hradce míří ocenění za makléře dle počtu rezervací. Přebírá jej místní rodák pan Jan Kubeš. Zeptali jsme se ho, co mu udělalo po pracovní stránce v poslední době radost? „Podařilo se odstartovat předprodej souboru pozemků na okraji Jindřichova Hradce,“ uvádí pan Kubeš. „Radost mi dělá synergie, kterou s developery mám například při dělení parcel, marketingu nebo náhledu na etapizaci projektu.

I jemu gratulujeme.

 

 

(nebude zveřejněn)

Vaše osobní údaje jsou společností NEXT REALITY zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 – GDPR

Používáním webu NEXT REALITY souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti web používá soubory Cookies

Rozumím