Pobočky

Makléři

Makléř měsíce - březen 2019

Ocenění pro makléře NEXT REALITY za měsíc březen

V době, kdy vrcholí playoff hokejové extraligy nacházíme shodou okolností hokejová města i v seznamu oceněných makléřů Next Reality. Pardubicím se tento hokejový ročník moc nepovedl, ale realitní makléři jsou zde šikovní. To potvrzuje ocenění za makléře dle počtu rezervací a za pobočku měsíce března. Pobočka z Hradce Králové se zase raduje z ceny za nováčka měsíce. Východočeskou hegemonii pak narušuje kategorie makléře měsíce, kterou ovládla paní Klára Šašková z Českých Budějovic. 

Klára ŠaškováČeských Budějovic se pro měsíc březen stala makléřkou měsíce. Zeptali jsme se jí, jaký byl na poli realiťáka její největší profesní úspěch. „Těší mne, že se mi podařilo v krátké době postavit tým schopných makléřů a aktivně s nimi spolupracovat na prodejích a dalších aktivitách realitní kanceláře. Práce mne baví čím dál více a tím jsou oni mne a já jim inspirací. Máme v naší kanceláři skvělou atmosféru a vzájemně motivujeme. Klient je u nás na prvním místě a je úžasné, že toto všechno při návštěvě naší kanceláře vnímá," říká paní Šašková. "Další velký úspěch je pak podpis smlouvy PARTNERA NEXT." Připomeňme, že je tomu právě rok, co se České Budějovice staly franšízou. Blahopřejeme tedy ke skvělé práci. 

Nováček měsíce je tentokrát z Hradce Králové a jmenuje se Ondřej Karabinoš. Ten se rozhodl pro práci makléře proto, že mu přijde zajímavá a u firmy Next Reality oceňuje férový a spolehlivý přístup. "Nabírám zkušenosti a to i díky tomu, že mám podporu od zkušenějších kolegů, za což bych jím chtěl poděkovat," říká pan Karabinoš. I jemu NEXT REALITY blahopřeje. 

Makléřkou dle počtu rezervací se stala paní Štěpánová z Pardubic, mimo jiné i matka školou povinných dětí. „V pracovním životě je důležité vše naplánovat tak, aby zbyl čas i na soukromý život,“ prozrazuje paní Štěpánová. Proto jí blahopřejeme, že v jejím případě se vše skvěle daří!

 

 

(nebude zveřejněn)

Vaše osobní údaje jsou společností NEXT REALITY zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 – GDPR

Používáním webu NEXT REALITY souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti web používá soubory Cookies

Rozumím