Pobočky

Makléři

Makléř měsíce - březen 2018

Březnová ocenění za nejlepší úspěchy u NEXT REALITY si tentokrát mezi sebe rozdělily dvě pobočky – Úvaly a Pardubice. V individuálních výkonech tentokrát zářily hlavně dámy – z pěti nejlepších makléřů z hlediska výše uzavřených prodejů byly čtyři ženy!

Makléř měsíce dle obratu

Makléřkou měsíce je Ivanka Starostová z pobočky Úvaly. Té na prvenství stačily jen dvě prodané nemovitosti, avšak za oběma transakcemi stál velký kus práce. „Jedna mi dala dost zabrat, ale nakonec se zadařilo. Druhá dlouho čekala na správného zájemce, což se podařilo, tak jsme nakonec obě tyto nemovitosti prodali skoro najednou,“ prozrazuje paní Starostová.

Za malou oslavu tato výhra podle jejích slov stát bude. Je to ocenění mé činnosti a povzbudí mě to na další cestě realitního makléře.

Makléř měsíce dle počtu rezervací

Největší počet rezervací v měsíci březnu uzavřela paní Petra ŠtěpánováPardubic. Ta nám vysvětlila svoji prodejní strategii. „Bojuji s časem, jelikož mám školou povinné děti a musím zastávat i roli matky. V Pardubicích je vyšší poptávka než nabídka a je velmi těžké v konkurenci s jinými realitními kanceláři něco sehnat. Radši nastavím menší provizi a vybojuji zakázku než, aby z toho nebylo nic,“ tvrdí makléřka měsíce dle počtu rezervací, která toto ocenění získala již počtvrté. „Prodávající pak vidí, že nejsem hladová a zakázku mi dají. Na základě spokojenosti mě doporučí a získám nové zakázky.“ Přejeme paní Štěpánové, ať jí zakázky přibývají i v následujících měsících.

Nováček měsíce

Nováčka měsíce tentokrát hledejme v Pardubicích. Vítěze Jana Kmoníčka toto ocenění podle jeho slov velice překvapilo, jelikož se v realitním byznysu teprve rozkoukává. „K této práci mě přivedli lidé z mého blízkého okolí, kteří si tím prošli a tak jsem si říkal – proč to také nezkusit?“, vypráví pan Kmoníček. Myslel jsem si, že by to mohlo být něco, co by mě mohlo bavit a zajímat; a zatím můžu říci, že se to potvrzuje. Jeho výsledek v měsíci březnu je určitě skvělým startem na novém pracovišti.

 

Makléř měsíce - únor 2018

Makléř měsíce - leden 2018

Makléř měsíce - prosinec 2017

Makléř měsíce - listopad 2017

Makléř měsíce - říjen 2017

Makléř měsíce - září 2017

Makléř měsíce - srpen 2017

Makléř měsíce - červenec 2017

Makléř měsíce - červen 2017

Makléř měsíce - květen 2017

Makléř měsíce - duben 2017

Makléř měsíce - březen 2017

Makléř měsíce - únor 2017

Makléř měsíce - leden 2017

Makléř měsíce - prosinec 2016

Makléř měsíce - listopad 2016

Makléř měsíce - říjen 2016

 

(nebude zveřejněn)