Pobočky

Makléři

Makléř měsíce - březen 2017

Vůz pro makléře měsíce

Makléř měsíce dle obratu

Úvalům patří tentokrát i prvenství mezi obchodníky. Makléřkou měsíce se stala Blanka Štalzerová, pro kterou by mohl být výstup na první příčku olympijskou disciplínou. Blance gratulujeme a přejeme úspěch i do dalších měsíců!

Makléř měsíce dle počtu rezervací

Makléřkou měsíce v počtu rezervací se v březnu stala Marie Zimová z Chomutova. „Je v tom trochu štěstí, trochu úsilí a hodně snahy,“ říká Marie, která už v minulosti tento titul získala několikrát. „Letos je realitní obchod opravdu mega úspěšný. Škoda jen, že k velkému množství poptávek nejsme vždy schopni najít nabídky, abychom uspokojili poptávající klienty,“ svěřila se Marie, které nechybí obrovská chuť do práce.

Nováček měsíce

V březnu se Zdeňku Mrňákovi z Hradce Králové náramně dařilo. „Zrealizoval jsem dva prodeje, dva pronájmy, plus další dvě rezervace a výsledek je na světě,“ prozradil nám svůj březnový výsledek. Začátky v realitách podle něj opravdu nejsou jednoduché. Majitelé jsou mnohdy negativní a práce makléře si dost často neváží. Je však přesvědčen o tom, že se situace postupně zlepšuje právě díky naší profesionalitě a kvalitním službám.  

 

Celé vedení NEXT REALITY GROUP a.s. všem vítězům tímto gratuluje a děkuje za výbornou práci, kterou stabilně odvádějí.

(nebude zveřejněn)

Vaše osobní údaje jsou společností NEXT REALITY zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 – GDPR

Používáním webu NEXT REALITY souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti web používá soubory Cookies

Rozumím