NAPIŠTE ŘEDITELI

LUKÁŠ DOČKAL

Realitní makléř
Specializace: domy, byty, pozemky, komerční nemovitosti, chaty
Praxe: 4 roky
O mně:
Jsem nápomocen ve všech situacích, které klienti řeší ohledem nákupu / prodeje / pronájmu nemovitostí. Mým cílem je spokojený klient a dlouhodobá vazba.
Před lety, jsem hledal obor v jakém se uplatnit, a v realitách jsem našel spojení několika faktorů jak pomoct klientům k vysněnému bydlení, jak usnadnit nákup kdy službu makléře odvedu od A do Z a klient dostává průběžné informace. Stojím za svou prací a vždy vše dělám se 100% zapálením a ke každému případu přistupuji individuálně.

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

S prací Lukáše při prodeji bytu jsem byl spokojený, vždy dodržel a splnil vše, co se domluvilo. Naprostá spolehlivost a spokojenost.

Pavel Kubica Brno

S panem Dočkalem jsem byla velice spokojená je vstřícný pomůžu vše vyřídit a zajistit mohu jen doporučit.

Andrea Ondrova Brno

S panem Dočkalem, jsem byla velice spokojená. Ve všem mi vyšel vstříc a byl velice ochotný. Jestli hledáte někoho kdo vám pomůže s hledáním pronajmu mužů jen doporučit.

Anne-Marie Borovcová Brno

Profesionální přístup od Lukáš Dočkal, maximální spokojenost. Jakmile budu opět řešit cokoliv ohledně nemovitosti nemusím přemýšlet o tom, komu tento úkol svěřit. Moc děkuji a vřele doporučuji.

Renata Dolejší Brno

Výborný realitní makléř, maximální spokojenost. Poradí, pomůže. Má krásné fotky a videa při prodeji nemovitosti. Opravdu p. Dočkala doporučuji. Nemusíte se o nic starat. Vše skvěle zařídí.

Kristýna Ondrová Lipuvka