NAPIŠTE ŘEDITELI

JITKA MAHOVSKÁ

Realitní makléř - Senior
Specializace: Domy, byty, pozemky, komerční nemovitosti
Praxe: 10 let
Jazyková vybavenost: Německý jazyk
O mně:
Práce realitního makléře je v mém případě logickým vyústěním všech mých znalostí a zkušeností z předcházejících profesí (účetnictví, tlumočnictví ve stavebnictví (nj) a vedení nadnárodních firem). Navíc se jedná o obor, který mi přináší radost z práce a je nejen dynamický a nabízí možnosti dalšího rozvoje, ale především jde o práci s lidmi. S lidmi – našimi klienty, kterým nabízím důvěru, osobní přístup a profesionální zajištění celého obchodního případu. S lidmi – mými kolegy, skvělým, certifikačně proškoleným týmem, který je zde pro Vás. Kdykoli. V rámci ČR kdekoli.

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

S prací resp. spoluprací s Mahovskou jsem byla velmi spokojená. Má profesionální přístup, dobře se vyzná v terénu, má přehled. Je velmi spolehlivá. To co řekne, to platí. Drží slovo. Dá se na ni ve všem spolehnout. Díky moc, byla jsem velmi spokojená.

Věra Mattasová Praha 6

S radostí konstatujeme, že jsme provedli dobrou volbu při výběru zástupce pro prodej pozemku v Buštěhradě. Makléřka Jitka Mahovská poskytla kompletní profesionální servis prodeje pozemku. Právě kompletnost služby pro nás byla rozhodující, protože v době prodeje jsme většinu času trávili v zahraničí a minimum nutných osobních schůzek bylo zásadním požadavkem, který byl beze zbytku splněn. Navíc příprava podkladů pro všechny kroky byla vždy perfektní - nikdy nic nechybělo a stačilo jen podepisovat připravené dokumenty. Tedy ještě jednou díky - příprava, stanovení ceny, nalezení zájemců, platby a převod vlastnických práv, to všechno orámované vstřícným přístupem = proces proběhl lépe, než jsme si dokázali představit.

Irena a Petr Zárubovi Kladno

Přístup paní Mahovské je úžasný. Asi stačí napsat (podobně jako ostatní spokojení klienti): Super lidský a normální přístup!!! Normální neznamená neprofesionální - NAOPAK ! Děkujeme. Je úžasné když někdo dělá práci na 100%.

Daniel Šperl Praha 6

Chtěla bych poděkovat paní Mahovské za ochotu a vstřícnost. Je to profesionálka na pravém místě, přála bych si víc takových lidí. Přeji p. Mahovské i celé RK NEXT mnoho dalších pracovních úspěchů.

Dana Palečková Hřebeč

Paní Jitka Mahovská pro nás zprostředkovala prodej bytu. Ocenili jsme profesionální i lidský přístup při jednání. Proces prodeje proběhl velmi rychle, zejména jsme ocenili úsporu našeho času při prohlídkách bytu a profesionalitu při uzavírání smluv. Od té doby jsme služeb Vaší RK, resp. paní Mahovské využili opětovně a doporučili ji rodinným příslušníkům i přátelům. Rádi se na ni obrátíme znovu a budeme ji dále vřele doporučovat.

manželé Horákovi Kladno

Rád bych tímto jen napsal několik děkovných řádků za zprocesování nákupu/prodeje pozemku, který jsme realizovali díky vaší makléřce Jitce Mahovské. Velmi si vážíme pomoci, které se nám dostalo od paní Mahovské a to hlavně za nadstandardní péči a lidský přístup, který do celého procesu vložila. Jsme opravdu velmi spokojeni, jak paní Mahovská celý proces prodeje vč. vyřízení veškeré byrokracie perfektně odřídila. Na nás tím pádem zbylo jen minimum nezbytných úkonů. Je neskutečně ulevující, když celý tento ne úplně jednoduchý proces odřídí za klienta poradce s takovou úrovní profesionality. V budoucnu se na vás i díky této zkušenosti pravděpodobně obrátíme s další případnou potřebou prodeje nemovitosti. Děkujeme.

Lenka a Vítězslav Švecovi Kladno

Chtěla bych velice poděkovat za perfektní servis při prodeji své nemovitosti Vaší realitní kanceláři. Především děkuji realitní makléřce, paní Jitce Mahovské! Měla jsem první zkušenost s prodejem nemovitosti a díky paní Mahovské. Jsem naprosto spokojená. Velmi lidský a zároveň profesionální přístup a perfektní služby. Díky paní makléřce Jitce Mahovské, mohu Vaši realitní kancelář doporučit všem známým i přátelům. Tomu říkám servis od A do Zet.:) S pozdravem Vám a celému týmu mě oblíbené RK v Kladně

Lenka H. Kladno

Musím pochválit perfektní služby Vaší makléřky paní Mahovské, která mi zprostředkovala koupi garáže. Vysoce profesionální, bezchybné a hlavně rychlé jednání.

Veronika Richterová Kladno

jménem nás třech majitelek nemovitosti, kterou jsme prostřednictvím RK prodávaly, bych Vám ráda vyjádřila poděkování. Toto poděkování ale patří především paní Jitce Mahovské, která svým vysoce profesionálním a na druhé straně velmi lidským přístupem zrealizovala prodej našeho domu. Prodej a veškeré formality s ním spojené uskutečnila paní Jitka Mahovská v rekordně krátké době cca 4 měsíců od zadání po předání nemovitosti novým majitelům. Pokud bychom v budoucnu snad potřebovaly službu RK, naše volba by byla jednoznačně Vaše RK a Vaše kolegyně paní Jitka Mahovská. Můžeme ji jen doporučit všem zájemcům o realitní služby.

Alena Kamínková, Stanislava Košťálová a Alena Křivová Kladno

Ráda bych vyjádřila mou vděčnost milé paní Jitce Mahovské za její veškerou obětavou pomoc při prodeji našich dvou nemovitostí,především za její velmi profesionální a lidský přístup.Díky paní Jitce Mahovské jsem byla schopna obě prodeje uskutečnit ze zahraničí s lehkostí a bez jediného zádrhelu!Paní Mahovské si velice vážím nejen jako profesionální makléřky,ale i jako člověka na pravém místě a vřele ji doporučuji všem nejen u nás doma,ale i v zahraničí,kteří vyhledávají realitní služby.

Jaroslava Karfusová Kladno

Chtěli bychom touto cestou poděkovat paní Mahovské za profesionální i velmi lidský přístup při prodeji naší nemovitosti. Pí. Mahovská nás vždy včas informovala o průběhu prodeje, dodržovala smluvní termíny, vše bylo dokonale připraveno. Velice rádi se na Vás obrátíme i někdy v budoucnu, protože víme, že jsme v dobrých rukou… Ještě jednou moc děkujeme a přejeme hodně spokojených klientů.

Hana a Jiří Michalovi Praha

Chtěli bychom poděkovat za spolupráci s certifikovanou realitní makléřkou Jitkou Mahovskou při koupi nemovitosti. S paní Mahovskou se nám spolupracovalo velice dobře, ochota a vstřícnost byla na místě. Vše bylo rychle a příjemně vyřízeno, a to nám velice vyhovovalo. Určitě Vaše služby, resp. paní Mahovské doporučíme i našim známým. Vyskytne-li se další obchodní příležitost určitě se obrátíme na paní Jitku Mahovskou a Vaši společnost. S pozdravem a přáním hezkého dne

Ondřej a Tereza L. Kladno

Dovolte mi oslovit Vás s poděkováním za skvělé služby Vaší kolegyně, paní Jitky Mahovské. V každé fázi obchodního případu byla perfektně připravena a jednání s obchodními partnery vedla ku spokojenosti obou stran. Svůj druhý úkol v mých zájmech dotáhla do kýženého cíle dokonce i po dlouhé přestávce vynucené vážnou zdravotní indispozicí mého obchodního partnera, přičemž nedošlo ke změně, již vyjednané dohody a též kupní ceny. Vyskytne-li se příště další obchodní příležitost, své investice s důvěrou svěřím paní Jitce a Vaší společnosti. S přátelským pozdravem

Martin Kosa Kladno

Chtěl bych poděkovat za realizaci prodeje bytu. Zvlášť paní Jitce Mahovské, za její profesionalitu a zároveň vstřícnost a lidskost, která se dnes bohužel už moc nenosí. Nemusel jsem se o nic starat, a to bylo pro mě podstatné. Paní Mahovskou vřele doporučuji.

Klásek, Milevsko Kladno

Chtěli bychom poděkovat za velmi milý a profesionální přístup paní Mahovské při koupi nemovitosti. Spolupráce s paní Mahovskou byla výborná, srozumitelně nám vysvětlila celý postup, ochotně zajistila veškeré náležitosti související s koupí a vše bylo rychle vyřízeno. Vždy byla ochotná pomoci a skvěle s námi komunikovala, moc děkujeme

Novákovi Kladno

S maklerkou uzasna a pratelska spoluprace. Moc dekuji za vsechny sluzby. Urcite posilam velikou pochvalu.

Petr Hejda

Pane Trejbale ráda bych Vám a paní Jitce Mahovské chtěla poděkovat za skvělou spolupráci a profesionální přístup, ochotu a neuvěřitelnou obětavost při prodeji nemovitosti. Je na Vás 100% spolehnutí a Vaše služby vřele doporučím všem svým známým. Jste moc hodný lidičky na pravém místě. A to se jen tak nevidí. Přeji Vám mnoho úspěchů, ať se Vám daří co nejlépe. Moc děkuji a přeji hezký den.

Zdenka Bláhová Kladno